Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Bu model vatanda 13 bin diyor. Sıfır amerika açılmamış sahibinden buldum. Aynısı zaten bu ilandakiyle. Yani bunu alacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Burak Özgen @Yasin Paçavra
3060Ti için şu an bu fiyat normal çip sıkıntısını bir kenara bırakırsak bu modeller Lite Hash Rate model olduğu için daha rahat bulunuyor piyasada. Çok güzel bir kart. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Şu kartları da Amazon Türkiye yurt dışından getiriyor, satıcısı Fransa kaynaklı;

@Burak Özgen @Yasin Paçavra
3060Ti için şu an bu fiyat normal çip sıkıntısını bir kenara bırakırsak bu modeller Lite Hash Rate model olduğu için daha rahat bulunuyor piyasada. Çok güzel bir kart. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Şu kartları da Amazon Türkiye yurt dışından getiriyor, satıcısı Fransa kaynaklı;

Valla lhr ama yine bunla mining kazan var. İleride hiç belli olmaz. Ama kazım için değil oyun için alıyorum zaten.

68 bin TL alacak mısın?

Ne 68 bin TL si yav m1pro yeter gayet o da 20küsür olması lazım

M1 max almam İçin ise rtx 3080 ile kafa kafaya performans vermesi lazım ana sanmıyorum 3070 performansı anca verir gibi görünüyor

Ben pek oyun oynamıyorun ama render ve video Edit için MacBook şart bana zaten

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ho

FEZC1stX0AMI1ea

Asus proart studiobook 16 oled almaya karar verdim rtx3070 versiyonu

Alınabilecek en iyi creative + gaming laptop şu an

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt