Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

13-14 inç laptop & notebook için tavsiye ettiğiniz bir marka var mıdır? Oyun için değil günlük işlerim için kullanacağım. Uzun süreli şarj özelliği olması önemli.

15-20 k lık bir gaming pc bakiyorum da önerisi olan var mı, rdr2, cs, bannerlord vs.. biraz düzgün fps alsam yeter çok yukarlarda gözümüz yok.
Söyle bir parça gördüm donanımda belki yorumlayan çıkar alınır mı nedir, piyasa uzağım 2 3 yıldır takip etmedim donanım gelişmelerini.

Verdiğin pc gayet yeterli ddr5 16 gb ram aldın mı tamamdır. Ben de laptop 3050 ti ve 16 gb ddr5 ram var pubg de 200 fps e yakın alıyorum düşük ayarlarda (zaten düşük ayar oynanır) 100 ile 150 fpa arası bile fan açmıyor sessiz çalışıyor. Masaüstüne bulaşma laptop al geç 3060 bile var 20k tl altına

SM-G780G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

15-20 k lık bir gaming pc bakiyorum da önerisi olan var mı, rdr2, cs, bannerlord vs.. biraz düzgün fps alsam yeter çok yukarlarda gözümüz yok.
Söyle bir parça gördüm donanımda belki yorumlayan çıkar alınır mı nedir, piyasa uzağım 2 3 yıldır takip etmedim donanım gelişmelerini.

Şöyle bir şey buldum, bunda da hem 12500h hem de 3050Ti var 95w

Verdiğin pc gayet yeterli ddr5 16 gb ram aldın mı tamamdır. Ben de laptop 3050 ti ve 16 gb ddr5 ram var pubg de 200 fps e yakın alıyorum düşük ayarlarda (zaten düşük ayar oynanır) 100 ile 150 fpa arası bile fan açmıyor sessiz çalışıyor. Masaüstüne bulaşma laptop al geç 3060 bile var 20k tl altına

SM-G780G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ekranı da 2k geliyormus amazondaki linkten. Ama şöyle bir kararsızlık oldu bende aslında 1 yıl idare edecek bir pc ariyorum uzmanlığa başlayınca yükseltirim de 1 yıl evde çalışacağım muhtemelen. Bir arkadaşın da kasası var 7.5 k ya bırakacak bana onun da özelliklerini yazayım. Ona güzel bir monitör çekip hem film dizi izlerken de daha kullanışlı olur mu diye düşünüyorum laptoptansa. Onda da monitör konusunda kararsız kaldım baya.

asus prime b350+ amd ddr4 3200+
amd ryzen5 2600x 4.2gh 95w
xigmatek 600w güç kaynagı
gtx1660 phoenix oc 6gb ddr5
corsair 16gb ddr4 3000mhz

kasanın özellikleri böyle. Monitör de şöyle bir sey alsam nasıl olur mesela hangisi daha mantikli olur kararsız kaldım.

ekranı da 2k geliyormus amazondaki linkten. Ama şöyle bir kararsızlık oldu bende aslında 1 yıl idare edecek bir pc ariyorum uzmanlığa başlayınca yükseltirim de 1 yıl evde çalışacağım muhtemelen. Bir arkadaşın da kasası var 7.5 k ya bırakacak bana onun da özelliklerini yazayım. Ona güzel bir monitör çekip hem film dizi izlerken de daha kullanışlı olur mu diye düşünüyorum laptoptansa. Onda da monitör konusunda kararsız kaldım baya.

asus prime b350+ amd ddr4 3200+
amd ryzen5 2600x 4.2gh 95w
xigmatek 600w güç kaynagı
gtx1660 phoenix oc 6gb ddr5
corsair 16gb ddr4 3000mhz

kasanın özellikleri böyle. Monitör de şöyle bir sey alsam nasıl olur mesela hangisi daha mantikli olur kararsız kaldım.
16.1 inch ya da 17 inch gayet compakt taşınabilir laptoplar mevcut çok güzel renk veriyorlar. Monitör de paylaştığın gayet güzel laptop alsan bile monitöre ihtiyaç var. 7500 liraya güzel combinasyon ama rtx 3050 ti ddr5 4800 mhz lik laptop o sistemi döver. Taşınılabilirlik ihtiyacın yok ve çok oyun kasmayacağım diyorsan onu alabilirsin ama monitörün yok ise al kesin bir tane.

Acer aspire v nitro i5 işlemcili modeli
Şuan fiyatı 2800 seviyesinde
1 yıldır kullanıyorum iyiki almışım
Hey gidi

Hey gidi
hala kullanıyorum ;D

Üst Alt