Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Beklediğimden erken geldi hatta cihazı çalıştırmak da oldukça güçlük yaşadım hard resetten sonra açılmaya karar verdi benchmark testlerini yapıp kontrol edeceğim yine de .

inşallah kazasız belasız 4.05 sene kullanmak nasip olur. En son aldığım laptopta gtx880 vardı sanırım 7.5 kg dı alet

aace9cdd33cb0cee26e7e5620fd295fe.jpg
Hayırlı olsun

Benim 12 yaşındaki oğlan masaüstü oyun bilgisayarı toplamak istiyor, rakamlar inanılmaz
Konudan hiç anlamayan birine tavsiyeleriniz neler olur arkadaşlar?
valla eger meraki arsa bilgisayar icini acip kurcalamaya bence toplama bir biligsayar kendisini gelistirmesi icin iyi olur

ekran karti olarak amdleri bilmiyorum ama rtx3060 yada rtx3050ti lar isini gormesi lazim.
sik siki pcyi bozayacaktir sen analmiyorsan etrafta destek alabilecegin bir yerden toplatirsan daha iyi olur yada ailede baska anlayan varsa ondan destek alirsiniz

Yasinin masaustu bundan daha iyi performans veriyordur acikcasi bekledigim degerlerin biraz altinda ama zaten ben oyle hard core gamer degilim apple m1 max alacaktim cok daha iyi bir laptop bence ama iste windows kurulamiyor hala

Bu özellikte Masaüstü alsaydın efsane olurdu hocam. Bunun havalandırması sıcaklık değerleri vs etken dertleri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Acelen yoksa ay başında iş başı yapıyorum sana bir kasa toplatırım o rakamlar arası gönderirim. İzmir de en yakın şubeye gönderirim yardımcı olurlar.
Yok ya kasa var zaten kendim topladım ondan çok memnunum fakat laptop da şart. Laptop arıyorum o yüzden

Masaüstünden anlarım az çok fakat laptop başka olay. Soğutma kasa kalitesi vs pek bilgim yok

Yok ya kasa var zaten kendim topladım ondan çok memnunum fakat laptop da şart. Laptop arıyorum o yüzden

Masaüstünden anlarım az çok fakat laptop başka olay. Soğutma kasa kalitesi vs pek bilgim yok
Bana özelden hatırlatırsın ben çocuklara bir danışayım, fiyat performans ürünü ne varsa yönlendiririm. Benim çalıştığım firmadan almayı düşünürsen bir de fiyat isteriz sana.

Üst Alt