Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Üç ay önce bunun üst modeli itopyada 15.000 TL ye satıldı süper bir indirimle sınırlı sayıda. O zaman kur 14 küsürdü. Şu an o üst modeli 21.000 TL. Bu linkteki onun 1 model altı. Bunun fiyatı da 19.000 civarıydı şu an son 1 ayın en düşük seviyesi.

Laptobu satiyorum ilgilenen varsa

Asus ROG Zephyrus Duo 16 GX650RX-LO181W AMD Ryzen 9 6900HX 32GB 2TB+2TB SSD RTX3080Ti Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bi öpücük veriyim

Laptobu satiyorum ilgilenen varsa

Asus ROG Zephyrus Duo 16 GX650RX-LO181W AMD Ryzen 9 6900HX 32GB 2TB+2TB SSD RTX3080Ti Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Senin makine iyiydi reis beni referans olarak yazabilirsin.

Temizde kullanıyorsun buna bizzat şahit oldum.

Hatırlarsan bir gece seni fena kizdirmistim, o an evdeydin ve hiç tepki vermemiştin. Ertesi gün işe gidince şirket bilgisayarından acayip sövmustun bana.

İste o zaman, heee dedim bu adamın malı alınır

Cok katmanli 3D modelleri bir arada gorebilmek icin aldim o acidan iyi. 128 GB hafiza. Cok cabuk isiniyo onun icin cooling pad aldim ve pili de 2.5 saatte bitiyo. Basit seyler yaparken arada donuyo ama ilginc bi sekilde. Grafik karti A4500. Biraz daha yuksek olsaydi iyiydi. Fiyati biraz abartili.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230517_183543_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20230517_183543_Samsung Notes.jpg
    67.2 KB · Görüntüleme: 18
Cok katmanli 3D modelleri bir arada gorebilmek icin aldim o acidan iyi. 128 GB hafiza. Cok cabuk isiniyo onun icin cooling pad aldim ve pili de 2.5 saatte bitiyo. Basit seyler yaparken arada donuyo ama ilginc bi sekilde. Grafik karti A4500. Biraz daha yuksek olsaydi iyiydi. Fiyati biraz abartili.

donma ısınma precisionda normal değil 1000de 1 çıkan defolu makinelerden denk gelmiş olabilir . şunu indirir misin: Intel® Extreme Tuning Utility (Intel® XTU)

seviyeleri kontrol et güç ayarlarını düzenlemeyi dene (ayriyeten intel'in sitesinde kendi donanımınla ilgili her türlü yardım mevcut), sorunlar düzelmezse hemen dell servisi aramalısın ,makineyi fln değiştirebilirler.

donma ısınma precisionda normal değil 1000de 1 çıkan defolu makinelerden denk gelmiş olabilir . şunu indirir misin: Intel® Extreme Tuning Utility (Intel® XTU)

seviyeleri kontrol et güç ayarlarını düzenlemeyi dene (ayriyeten intel'in sitesinde kendi donanımınla ilgili her türlü yardım mevcut), sorunlar düzelmezse hemen dell servisi aramalısın ,makineyi fln değiştirebilirler.
Deneyeyim. Dell cok sık aldigim bi bilgisayar ama musteri servisi berbat.

15-20 k lık bir gaming pc bakiyorum da önerisi olan var mı, rdr2, cs, bannerlord vs.. biraz düzgün fps alsam yeter çok yukarlarda gözümüz yok.
Söyle bir parça gördüm donanımda belki yorumlayan çıkar alınır mı nedir, piyasa uzağım 2 3 yıldır takip etmedim donanım gelişmelerini.

15-20 k lık bir gaming pc bakiyorum da önerisi olan var mı, rdr2, cs, bannerlord vs.. biraz düzgün fps alsam yeter çok yukarlarda gözümüz yok.
Söyle bir parça gördüm donanımda belki yorumlayan çıkar alınır mı nedir, piyasa uzağım 2 3 yıldır takip etmedim donanım gelişmelerini.

Masaüstü düşünüyor musunuz yoksa sadece laptop mı? 3050 zaten pek iyi bir kart değil, mobil 3050 de hiç tavsiye edilmiyor. Bu üründe 95w versiyonu varmış, 95w olması güzel. Masaüstü düşünüyorsanız bundan çok ama çok daha güçlü bir sistem alabilirsiniz. Laptop istiyorsanız, piyasayı bilen bilgili arkadaşlar konuya uğrar elbet. Sadece seçenek olarak masaüstü düşünürseniz diye yazayım istedim ♥

Üst Alt