Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

25 bini ver bana
2 haftaya 200 olarak göndereyim
hq720.jpg

5530u dün gece 11:50de aldım. 12de 4-5 binlik bir fiyat artışı oldu. 10 dk ile 4-5 bin zenginlesmis hissediyorum. Teşekkürler Sato. Çarşamba gelecek, inşallah sikintisiz gelir, ubuntudan windowsa ceviricem, dellde sanırım driverlari gormuyormus, biraz ugrastiracak ama sayende güzel bir laptop sahibi oldum

5530u dün gece 11:50de aldım. 12de 4-5 binlik bir fiyat artışı oldu. 10 dk ile 4-5 bin zenginlesmis hissediyorum. Teşekkürler Sato. Çarşamba gelecek, inşallah sikintisiz gelir, ubuntudan windowsa ceviricem, dellde sanırım driverlari gormuyormus, biraz ugrastiracak ama sayende güzel bir laptop sahibi oldum

hayırlı olsun üstat
harika makine aldın(y) mümkün olduğu sürece dell'den şaşmayalım

windows 11'i kurduktan sonra telefonunu bluetooth ya da usb ile laptopa bağlayıp tether yap, hemen şuraya gidip kutundaki service tag'ı gir, site makineyi tanımlayıp gereken driverları listeliyor, ilk wi-fi driver'ı indir laptop kendi online olduktan sonra diğer driverları da yüklersin , sonra dell power manager var onu update et bi de alienware command center yükle tamamdır , fanları fln onla kontrol edersin

not: üçüncü parti temizlik programları ya da antivirüs kullanmanı tavsiye etmiyorum, windows defender şu an yeterli bi de microsoft PC manager var storedan indirip onu kullan derim...

hayırlı olsun üstat

windows 11'i kurduktan sonra telefonunu bluetooth ya da usb ile laptopa bağlayıp tether yap, hemen şuraya gidip kutundaki service tag'ı gir, site makineyi tanımlayıp gereken driverları listeliyor, ilk wi-fi driver'ı indir laptop kendi online olduktan sonra diğer driverları da yüklersin , sonra dell power manager var onu update et bi de alienware command center yükle tamamdır , fanları fln onla kontrol edersin

not: üçüncü parti temizlik programları ya da antivirüs kullanmanı tavsiye etmiyorum, windows defender şu an yeterli bi de microsoft PC manager var storedan indirip onu kullan derim...
Çarşamba elime gecicek, o zaman biraz kafanı agritabilirim senin için sorun olmazsa😄

hayırlı olsun üstat

PC geldi, oyundan başımı alamiyorum. Ne Erasmus projesi yazdım bu dönem, ne yazılı okudum😄 fan sesi duymadım daha doğru düzgün oyunlarda, son ayarda gayet temiz devam ediyor. Yeni bir laptop çantası almam şart ama, 15.6 inç için güzel bir sırt çantam vardı, şarj cihazıyla tam sığmıyor zalim. Eşim başta karsiydi, o kadar verilir mi oara diye, şimdi evde rdr2 de at suruyor yaylalarda. Alienware kuramadım tam anlamıyla sadece. Onun dışında herkese öneririm.

Zamanında kutu oyunlarının değerini tam verememişiz. Sosyallik açısından baya bir eğitmiş bizi zamanında. Monopoly vb. oyunları oynadığımızda baya iyi vakit geçirirdik. Şu seriden sonra almayı düşünüyorum tekrardan yeni olanlarından. Bu hoşuma gidenlerden.

Selamlar dostlar. Yazılım ve günlük kullanım amacıyla laptop almayi düşünüyorum. Normal olarak masaüstü pc ye sahibim fakat dışarda iş yapma veya bir yere götürme konusunda sıkıntılar çıkmaya başladığı için biraz arayışa girdim. Genel olarak bu sektöre hakimim fakat daha önce hiç Huawei pc cihaz kullanmadigim için 2 model arasında kaldım. Huawei tercih etmemdeki sebep ekosistem olarak kullanacak olmam ve i9 islemcisi ile ekran renk oranlari ve görünüş kalitesi beni cezbetti.

Huawei D16 2024 modeli ile 14s 2023 modeli arasında kaldım. Aranizda kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim. Ömürlük olması sebebiyle aklim 14s e gidiyor fakat digeriyle arada 10k fiyat farkı oluyor değer mi karar veremedim

Üst Alt