Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir

IP Ban

Gerçek bir uA olan Arda Turan eminim ki GSC 'deki çoğu klavye taraftardan daha çok Galatasaray aşığıdır.

Adam Foruma laf cakamadan duramiyor xd

Arda futbolu bırakınca da teknik direktör vs. benzer görevlerde hizmet edebilecek bir isim. Sevenleri kavuşturup max. fayda sağlamalıyız. Önümüzde ekonomik olarak sıkıntılı bir sonuç yaşanacakken Arda 'yı kimseye kaptırmayalım.

ardayi kim kapar? KPasa felan mi? Basak bile kovdu
Sen her şeye atlama be pinpon topu :) GSC 'de çoğu kişi senin gibi klavyeden tutuyor bu takımı. Yalan mı?

Pe
muhtemel olan ,uA ya cani gönülden hizmet vermiş bir arkadaşın (ki actigi konulardan sürekli hemfikir olabiliriz) gs asigi civan bir delikanlı oldugunu gösterir.
gurbolardan Boyle atıp tutmaktansa ,yağmur kar çamur,deplasman demeden koşturan taraftara ,foruma laf ediyor diyerek siyrilamayiz

arda iyi Topcu ,temiz kisliktir,hata yapmistir,imparotoirun elini öpüp barismitir

nifak tohumu ekmeyelim
saygilar
peki benim verdigim cevapla senin dedigin ile ne gibi bir bagi var

muhtemel olan ,uA ya cani gönülden hizmet vermiş bir arkadaşın (ki actigi konulardan sürekli hemfikir olabiliriz) gs asigi civan bir delikanlı oldugunu gösterir.
gurbolardan Boyle atıp tutmaktansa ,yağmur kar çamur,deplasman demeden koşturan taraftara ,foruma laf ediyor diyerek siyrilamayiz

arda iyi Topcu ,temiz kisliktir,hata yapmistir,imparotoirun elini öpüp barismitir

nifak tohumu ekmeyelim
saygilar
Teşekkürler kardeşim. :) Benim yerime güzel cevap vermişsin.

Ortalık zaten karışık ne Arda Turan'ı yahu şimdi?

Seneye lig başlayacak mı onu bile bilmiyoruz henüz tam olarak.

heriflerin derdine bak 🥴 ulan tffye falan laf edin bunun pesinde kosacaginiza
ben karsi degilim ama tekrar top oynanmaya baslayana kadar arda 36 yasinda fln olacak

kPasa ayarında bir çok toplcumuz bulunmakta,arda onlarla top diye oynar
sen suan ua -gsc diye taraftara ayrimcilik yapıyorsun
ETME
Ben bi halt etmedim bu bir.
Ikincisi arda 33+ yasinda ölmüs bir futbolcudur. Maskot olarak zaten Selcuk var. Arda inanilmaz gereksiz bir Oyuncu olur. Unutma 28 Oyuncu lisansi cikariliyor zaten. Ki öyle olmasa bile Mert Hakan felan ile kalite anlaminda daha iyileri geliyor Yerli olarak. Arda bosuna Yer Kapatma olur sadece.
Cok iyi bir GSli olabilir Lafim yok olmazda zaten ( ama o gülünc olayini unutmus degilim). Ben mantiken bakiyorum. Basaksehirde oynayan Arda ölmüs bitmis bir Arda. Paf takima bile yardimi olmaz
1 sene top oynamadi+ o cezayla 15 mac daha say 1.5 sene oynamadi basakta. Toparlanana kadar 35 olur

Ben bi halt etmedim bu bir.
Ikincisi arda 33+ yasinda ölmüs bir futbolcudur. Maskot olarak zaten Selcuk var. Arda inanilmaz gereksiz bir Oyuncu olur. Unutma 28 Oyuncu lisansi cikariliyor zaten. Ki öyle olmasa bile Mert Hakan felan ile kalite anlaminda daha iyileri geliyor Yerli olarak. Arda bosuna Yer Kapatma olur sadece.
Bu kadar sinirlenme
haksiz olman ,seni sinirlendirmesin
55 bin stad taraftari ARDA gibi bir tobcu görmekte istiyor
66/10 =6,6 dan 7 numaralı ,Barcelona dan kalma parcalisiyla en az 3 yıl hizmet verir

Üst Alt