Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir

Deplasman biletlerini bıraksalar,millette yağmur çamur dinlemeden gidecekte yok yıllardır bırakmıyorlar.

Buna katılmıyorum ama.

2010-2011de maç kaçırmamış biri olarak şunu söyleyebilirim, bizim iç saha maçlarına gitmek bile net bir şekilde çile. Yani öyle her hafta maça gideyim, tüm zamanımı ona ayırayım falan gerçekten zor iş, 1-2 hafta yaparsın ama her hafta zor. Son kombine aldığım sene iş de olunca çok yoruyordu beni mesela, hele takımın kötü olduğu dönemlerde daha da zor.

Yani eleştirilecek çok yönleri var ama bu konuda laf etmem.

D
terimin tasaklariyla ,senin fikirlerini yanyana koymam bile iltifat
bence halen erken fikrinden donmen icin
sana zaman veriyorum
kendine gel
bize her nefer lazım ,bu salgın günlerinde,iyi dusun DAZN üyeliğin bosa gitmesin
dazn ne alaka.
arda yi hayatta istemem bile bile kaziklanmaktir bu. Kendinize gelin, toparlayin kendinizi. Karantina zamani zordur dogru

Ki Arda 11/12 de yüz üstü birakip rieraya 3 mio verme zorunda kalmistik
gomis para için bizi yüz üstü bırakıp gitti. yerini doldurmak için diagne ve falcaoya dünyaları bastık..

buradaki nefretin gomise mi , yoksa yerine gelen diagne ye mi ?

arda ile reira ilişki de o hesap... yaşı geçmiş diyebilirsin ama siyasi görüşlerimiz nedeniyle ardayı taşlamamıza gerek yok bence dostum.

Buna katılmıyorum ama.

2010-2011de maç kaçırmamış biri olarak şunu söyleyebilirim, bizim iç saha maçlarına gitmek bile net bir şekilde çile. Yani öyle her hafta maça gideyim, tüm zamanımı ona ayırayım falan gerçekten zor iş, 1-2 hafta yaparsın ama her hafta zor. Son kombine aldığım sene iş de olunca çok yoruyordu beni mesela, hele takımın kötü olduğu dönemlerde daha da zor.

Yani eleştirilecek çok yönleri var ama bu konuda laf etmem.
Deplasman ve içerideki önemli maçlar için satılan biletler için dedim.Millet bunlara sırf o yüzden ve Dursun dönemindeki üç maymunu oynamalarından ötürü bilendi.

Üst Alt