Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir

Bu kadar sinirlenme
haksiz olman ,seni sinirlendirmesin
55 bin stad taraftari ARDA gibi bir tobcu görmekte istiyor
66/10 =6,6 dan 7 numaralı ,Barcelona dan kalma parcalisiyla en az 3 yıl hizmet verir
Görmek istiyorsaniz görün bana ne. Bunu düsünüp hazirlayacak ben degilim. Benim gözümde inanilmaz gereksiz masraf+ Kaynak harcamasi olacak (para+ zaman). Basak‘da bile bir halt becerememis Adam netice‘de.
Selcuk v2 olacak max 1-2 ay sonra küfür showlar baslar. uA defol diye deklarasyon yazar Selcukta oldugu gibi

Bu GSC hiç şaşırtmıyor beni. :) Ne kadar Galatasaray düşmanı varsa avatar yapılır. Ne kadar gerçek Galatasaraylı varsa düşman ilan edilir. :)

Sen her şeye atlama be pinpon topu :) GSC 'de çoğu kişi senin gibi klavyeden tutuyor bu takımı. Yalan mı?
Bu forum emin ol sizin tayfadan daha büyük Galatasaray'lıdır!Arda denilen şahısıda anca sizin gibiler gerçek Galatasaray'lı olarak görür.Dursun döneminde yaşamadığımız rezillik kalmamışken üç maymunu oynadığınızı hâlâ unutmadık.O dönemde ne olduğunuzu gördük.Kimsenin Galatasaray sevgisini ne sen ne de üye olduğun o oluşum sorgulayamaz.Kendinizi nimetten sayıp millete yargı dağıtmayın.O yargınızı anca kendi oluşumunuza üye olanlara dağıtırsınız.

Görmek istiyorsaniz görün bana ne. Bunu düsünüp hazirlayacak ben degilim. Benim gözümde inanilmaz gereksiz masraf+ Kaynak harcamasi olacak (para+ zaman). Basak‘da bile bir halt becerememis Adam netice‘de.
Selcuk v2 olacak max 1-2 ay sonra küfür showlar baslar. uA defol diye deklarasyon yazar Selcukta oldugu gibi

Kendimize gelelim .

Kaptan camiamiza iyi hizmetler etmis ve artik yuvasina donme vakti gelmistir

Merhaba arkadaşlar,

Arda Turan biliyorsunuz şu sıralar herhangi bir takımda oynamıyor. Heralde kendisinin ne kadar büyük bir Galatasaraylı olduğundan bahsetmeye gerek yok. Bu forumdakilerin belki %70 'inden fazla Galatasaraylıdır.

Hem onun bu zor günlerinde kapılarımızı açmak hem de onun futbol aklı ve yeteneğinden neredeyse bedava denecek rakamlara faydalanmak iki taraf için de hayırlı olacaktır. Em,n olun Arda 'nın bize gelmesini rakiplerimiz kesinlikle istememektedir.

Gerçek bir uA olan Arda Turan eminim ki GSC 'deki çoğu klavye taraftardan daha çok Galatasaray aşığıdır.

Babel gibi, Jimmy gibi kötü futbolculara verilen şansın daha fazlasını hem Galatasary 'ı seven hem de her şartta devletinin yanında olan Arda Turan 'a vermeliyiz. Ayrıca adamlığına heralde herkes kefildir.

Arda futbolu bırakınca da teknik direktör vs. benzer görevlerde hizmet edebilecek bir isim. Sevenleri kavuşturup max. fayda sağlamalıyız. Önümüzde ekonomik olarak sıkıntılı bir sonuç yaşanacakken Arda 'yı kimseye kaptırmayalım.

10 numaralı forma ve kaptanlık ile bize yakışanı ADAM GİBİ ADAM ARDA TURAN 'a verelim.

Teklif komikti.

Gscimbom mobil

muhtemel olan ,uA ya cani gönülden hizmet vermiş bir arkadaşın (ki actigi konulardan sürekli hemfikir olabiliriz) gs asigi civan bir delikanlı oldugunu gösterir.
gurbolardan Boyle atıp tutmaktansa ,yağmur kar çamur,deplasman demeden koşturan taraftara ,foruma laf ediyor diyerek siyrilamayiz

arda iyi Topcu ,temiz kisliktir,hata yapmistir,imparotoirun elini öpüp barismitir

nifak tohumu ekmeyelim
saygilar
Deplasman biletlerini bıraksalar,millette yağmur çamur dinlemeden gidecekte yok yıllardır bırakmıyorlar.

Üst Alt