Ozan Kabak: "İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak: "İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum"

abartmayalım. Şenol Güneş türk futboluna önemli şeyler katmış 1 hoca. bjk'e gitmesi, veya bazı sorunlu davranışları bu gerçeği değiştirmez. Dokunduğu her oyuncu seviye atlıyor, Ozan'a Terim dokundu 1 seviye atladı. Şimdi Şenol dokununca daha iyi yerlere gelir.

Açıklamasında herhangi bir sorun yok. Şenolun ... demesini bekleyenler var herhalde
Vallah Hamza dan sonra Şenol ismi konuşulurken herşeye zırladığı ağladığı için karakterinden dolayı buna kesinlikle karşı çıkan biri olarak bence Şenol Terim den sonra açık ara en iyi yerli hoca.

Her lafı istediğimiz yöne çekmeye bayılıyoruz millet olarak. Ozanın açıklamayı kötü niyetle yaptığını sanmıyorum. Çocuk her seferinde Terimi övüyor bir de konuştuğunda daha ne bekleniyor ki.

sent via GSC

Vallah Hamza dan sonra Şenol ismi konuşulurken herşeye zırladığı ağladığı için karakterinden dolayı buna kesinlikle karşı çıkan biri olarak bence Şenol Terim den sonra açık ara en iyi yerli hoca.

Her lafı istediğimiz yöne çekmeye bayılıyoruz millet olarak. Ozanın açıklamayı kötü niyetle yaptığını sanmıyorum. Çocuk her seferinde Terimi övüyor bir de konuştuğunda daha ne bekleniyor ki.

sent via GSC

artık övmek yetmiyor knk. terimi överken, Galatasaray taraftarlarının sevmediği isimlere de vurmak zorundasın. dediğim gibi, Şenolun a.. demiş olsaydı, kraldı şuan.

garip 1 kafa yapısı

artık övmek yetmiyor knk. terimi överken, Galatasaray taraftarlarının sevmediği isimlere de vurmak zorundasın. dediğim gibi, Şenolun a.. demiş olsaydı, kraldı şuan.

garip 1 kafa yapısı
Yav ben de Şenolu sevmiyorum ağlak herifin teki olduğu için ama adamın hakkını vermek lazım gayet iyi bir hoca hele hele oyuncuların sıçrayış yapma konusunda.

Sırf Burak kazmasına geçirdiği evrim bile takdire şayan.

sent via GSC

Saçmalamayın yav Şenol Milli takımda kimi çıkarmış da "çıkardığı yıldızlardan biri olurum." diyor bu çocuk. 2000 kadrosu sayesinde ve kura şansı ile 3. olduk zaten herkes Şenol'u eleştiriyordu o dönem ki ilk Brezilya, Senegal ve Kore maçları dışında da doğru düzgün top oynamadık, oyuncular winnerdı bir şekilde aldık maçları.

Hoca faktörü var da öyle kendisinin çıkarttığı oyuncu falan yok, bir İlhan'ı parlattı onda da yedek bırakması da ayrı eleştiri konusu zaten.

garip 1 kafa yapısı

olaya çok taraflı bakıyorsunuz siz, ben terimci değilim, hatta burdakiler içerisinde terimi en az sevenlerden birisi benimdir. Zaten en sevmeyen murat kara diye bi adam

şimdi olayı açık açık izah edelim de böyle saçma yönlere çekmeyin,
Birincisi, fatih terimi övmesini istemem, artık bizden iyi kötü para kazandırarak gitmiş bir oyuncu, fatih terimi övüp övmemesi beni üzmez ya da mutlu etmez. Beni hiç ilgilendirmez. Yani bizim dileğimiz, ozan kabak f.terimi övsün şenolu yersin şeklinde bir serzeniş değil.

dünkü tartışmada da izah ettiğim üzere, Ozan Şenol Güneş'i övebilir, ona saygıda kusur etmemelidir. Milli takımdaki hocasıdır ve şahsen şenol güneşin ağlaklığını hariç tutarsak son derece başarılı bulduğum bir teknik direktördür. Şenol'a başarısız diyeni allah çarpar bir kere, kaç tane yerli başarılı teknik direktör var ki şenol'a başarısız deme cürretinde bulunalım.

Bu paragrafta belirttiğim üzere, ozan'ın şenolu övmesi ile kimsenin zerre kadar, maddedeki atom boyutu kadar bir alıp veremediği yok. Aksine şenol hocasıyla iyi geçinsinki milli takımda başarılı olsun. Şenol benim düşmanım değil, ağlaklık yaptığında ağlak derim, sempati beslemem ama nefret de etmem, düşman olarak da görmem, sergen yalçın, okan buruk, aykut kocaman gibi teknik direktörlere karşı ne kadar nötr isem aynı şekilde buna da o kadar nötrüm. bir duygu beslemiyorum. Bu bjk'dayken de ts de iken de böyleydi ve ölene kadar da böyle olacak. bu bizde görev yapmasına rağmen m.denizli için de geçerli, ona da duygum yok.

Gelelim o.kabak'ın meşhur demecine, demecinin 1 cümlesi haricindeki her lafına dün katıldığımı belirtmiştim. şu kurduğu cümle dışında bir alıp veremediğim yok, ben prensip gereği her zaman objektif olmayı benimsiyorum ve duygusal birisi de değilim. Musleraya, feguliye belhandaya karşı da sempatim yok. bugün muslera iyi oynar tebrik ederim, yarın zcar berbatsın derim. ama bu forumda öyle değil ve ozan belli kişiler arasında büyük sempatiye sahip. Şunu sevilmeyen bir oyuncumuz deseydi yerden yere vururdunuz onu da söyleyelim.

bunu tekrar tekrar tekrar yazacağım,"İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum"

cümlesi yanlış bir cümledir, kurulmaması gereken bir cümleydi. Seneye Ozan, Real'e ya da bayern'e transfer olup gelecek sezon formayı kaparsa zaten otomatikman yıldız olacak ve bunda Şenol'un 1 gram faydası olmayacak. Seni buralara getiren senin safi yeteneğin ve f.terim hocanın verdiği bir şanstı. Bundan sonra yıldız olacaksan da bu artık tamamen senin elinde, şenol'un bu yolda sana hiç bir yardımı dokunmayacak.

Lütfen yani bunu anlamak zor mu, şu mesajın neresinde f.toru övsün, şenolu yersin diyoruz? şenolu da yermesin f.terimi de yermesin. ama konuşmayı bilmiyorsa susmayı bilecek ya da konuşmak istiyorsa konuşmayı öğrenip konuşacak.

Altyapıdan çıkan elemanlara aidiyet olayını veremiyor muyuz, geçen hoca da dedi gençler sözleşme uzatmaya yanaşmıyor diye Arda öyle Ozan 3 ayda gitti bizde hata var herhalde.

Zimbaci hocam oyuncu çıkartma konusunda bu ülkede en kotulerdendir ama oyuncu ve takım parlatmada ilk siralardan Bursa denen çapsız takımı parlatan zimbaciydi takım uyumu denen şeyi beceriyor aynen şekilde hamsileri şampiyon yaparkende basariliydi lescuk vrak engin colman umut tolga vs hep onun takımında parladı

Üst Alt