Ozan Kabak: "İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak: "İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum"

Bundan sonrakiler de bunun gibi sözleşme imzalamayız diye diretiyorlarmış.. Atalay vs... Hain yuvası resmen florya

Bundan sonrakiler de bunun gibi sözleşme imzalamayız diye diretiyorlarmış.. Atalay vs... Hain yuvası resmen florya

Gecen Yunus konusunda söyle bir yorumda bulunmustum.

Acikcasi biraz empati kurunca az da olsa kismen hak verebiliyorum cocuklara. Sen kulübün genc yetenegi ve gelecek vaad eden oyuncusu olarak gösteriliyorsun herkes tarafindan ama Sinan Gümüs gibi bir adam senden neredeyse 3 kat daha fazla süre buluyor hem de takimin bu sezon en formsuz oyuncularinin basinda gelmesine ragmen. Düsündürücü bir durum.

Hatirlarsiniz bu sezon cogu kez Sinan oynayacagina Yunus oynasin diye serzeniste bulunduk forumda sezonun ilk yarisinda.

bu çocuğun böyle olduğu bir türlü sözleşme yenilememesinden kalacağım deyip foto paylaştıktan sonra ilk fırsatta kaçmasından belliydi.

giderken de ben Galatasaray'ın evladıyım diye video falan paylaştı ama gidişi ve öncesinde yaptıkları Galatasaray evladının yapmayacağı hareketlerdi. dönüşü bakalım arda gibi mi olacak

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Açıklama da bir sıkıntı yok. kendisini ilk kez milli takıma çağıran şenol güneşi övmüş işte. Fenere gidecekse de gider kardeşim ne yapalım önüne geçip ağlayalım mı ?

Üst Alt