Ozan Kabak: "İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak: "İnşallah ben de Şenol Güneş'in çıkardığı yıldızlardan biri olurum"

millet kafayi fatih terimle siyirmis, peygamber falan mi acaba
Değil elbette. Ancak Türk futbolunun çarpık düzeninde, Galatasarayımız için, aklımın yettiği son 40 yılda 'sembol' diyebileceğimiz başka bir isim de yok maalesef. Şans-kader-talih-kısmet-vs, ne dersek diyelim; ezeli rakiplerimize karşı şu an başımız dik durabilmemizi sağlayan en önemli figürdür hali hazırda. Ve azılı muhalifleri için üzgünüm, bugünden yarına değişebilecek bir durum da değil bu dediğim, hatta sonsuza dek baki kalacaktır muhtemelen...

Yeri geldiğinde en çok eleştirenlerden biri olduğum, muhtelif konulardaki sayısız mesajlarımla ve sayfalarca süren tartışmalarımla sabittir; onu da belirteyim ki ''Körü körüne biatçı'' sanmasın, forumun yenileri ve şahsımı tanımayanlar...

Ya ne değeri adam alt yapıdan çıkıp 4 ay forma giydi binlerce oyuncumuz var alt yapıdan çıkıp her yerde oynayan bizim için özel bir anlamı yok bu çocuğun ilk fırsatta adam gitmek için her şeyi yaptı 1 seneyi bile tamamlamak istemedi bu nasıl değer yolu açık olsun ama ne değeri Allah askina Fatih hoca da laf çakmadı mi bu sözleşme yenilemeyen genç oyunculara

gayet düzgün ve güzel açıklamalar. şurda sizin alındığınızın 10 da 1'ini terim yapmıyordur. terim şans vermiş olabilir ama çalışıp oralara gelmesi tamamen kendi özverisi. iyi karakteri var ozan'ın, çokta iyi futbolcu olacaktır.

bu degilde merih neymis be fenerde büyümüs yetismis, simdi basini taslara vursun, cok büyük potansiyel tam bir italyan stoper olmus, bunun realinden daha cok merihin juvesine inanmaya basladim..

bu degilde merih neymis be fenerde büyümüs yetismis, simdi basini taslara vursun, cok büyük potansiyel tam bir italyan stoper olmus, bunun realinden daha cok merihin juvesine inanmaya basladim..
o cocugu almayisimiz tam bir fazia diagneye verilen paranin yarisini versek su an daş gibi 3lu defans kuruyor olurduk

millet kafayi fatih terimle siyirmis, peygamber falan mi acaba
yok artık.olayın fatih terimle ne alakası var, ozanı ilk 11 e çıkaran mehmet çatladıkapı diye bi t.direktör olsaydı da aynı tepki verilirdi. yaptığı saygısızlık galatasaraya ve isimden bağımsız kendisini a takıma çıkaran galatasaray t.direktörüne yapılmış bi saygısızlıktır,verilen emeğe.saygsızlıktır

galatasaray taraftarı gene kendi bacağına sıkıp kendi değerini kaybetmeye yönelik saçma adımlar atıyor.

herşeyi büyütüp medyaya koz vermeyin , sahip çıkın eski oyuncumuza.

gayet düzgün ve güzel açıklamalar. şurda sizin alındığınızın 10 da 1'ini terim yapmıyordur. terim şans vermiş olabilir ama çalışıp oralara gelmesi tamamen kendi özverisi. iyi karakteri var ozan'ın, çokta iyi futbolcu olacaktır.
Terim daha geçen sözleşmelerini revize etmeyen gençlere çakmadı mi hepsi ozanın izini takip etmek istiyor hocayı konuştursan kim bilir neler der.

Nasıl bir millet bu ya, 18 yaşında insana ettiği tek kelime yüzünden yerin dibine sokmalar. Arda Turan bunun yaşındayken çıkmış artist artist laflar eder, kendini bir bok sanardı, milli takımda kendini yırtar, söz konusu kendi takımına gelince pubis oldum deyip kıçını devirip yatardı. Ona rağmen büyük kaptan falan derlerdi buna aynı güruh.

Bu çocuğun daha ses tonunu bile bilmiyoruz, konuşmayıp işini yapmaya gayret ediyor ama tek lafında neler denmiş. Yok efendim niye Terim dememiş de Şenol demiş, vay efendim Avrupa'ya gitmiş, bizi satmış hainlik yapmış... Nasıl bir kafa bu, napacaktı burada kalıp kardeşim, işte sizin aynı bu şekilde ki bitmek tükenmek bilmeyen egonuzla mı uğraşsaydı, kendine yapılabilecek en iyi yatırımı yaptı, güzel de para kazandırarak. Bırakın futbolculuğunu geliştirmeyi, herşeyden önce insan olarak yaptı yatırımı kendine, genç yaşta üst düzey bir ülkeye giderek. O büyük kaptan dediğiniz Arda hırbosu ile aynı paraya gitti hem de.

O gitmesin bu satılmasın, e nolacak turşu mu kuracaksınız? Varken de niye penaltı yaptırdı diye söver dururdunuz. Yıllarca gitmek isteyip de gidemeyen adamların nasıl burada dibe vurduğunu izledik. Ya da Emre, Okan gibilerin nasıl sırtımızdan hançerlediğini. Hasan Şaş'ın 2002'den sonra yerlerde süründüğünü. Çok değil 6 ay önce Garry Rodrigues bile 50 milyondan aşağı satılmasın diyordu bu çok akıllı taraftar. Noldu sonra, 10 milyona zor bela Araplara itelemeye yer aradık. Bu zihniyet daha kulübe ne kadar zarar verecek gerçekten çözebilmek zor.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

galatasaray taraftarı gene kendi bacağına sıkıp kendi değerini kaybetmeye yönelik saçma adımlar atıyor.

herşeyi büyütüp medyaya koz vermeyin , sahip çıkın eski oyuncumuza.
neyine sahip cikalim, terimi inkar eden adamdan hayir gelmez ne olursa olsun, senol günesin cikardigi yildizlardan olurum insallah sözü tam bir cehalet ve talihsizlik örnegidir!

Neyin sahip çıkması kardeşim neyine sahip cikacaz adam 4 ay oynadı 4 ay sonra hedeftim avrupa dedi sözleşmesini revize etmedi bu takımda şampiyonluk yaşamayı elinin tersiyle itti gitti yolu açık olsun dünyanın her yerinde o yaştaki oyuncu hiç bir şart koymadan klubuyle yeni sözleşmeyi yapar 5 yıllık almak isteyen basar 20 25 alırdı ozan 4 ay boyunca yokuşa sürdü menajerin dediğini yaptı klüp açıklamasını hatırlayın fatih hoca yine geçen aynı jenerasyonun genç oyuncularına lafı çaktı haftalardır yunusu oynatmiyor niye acaba bir düşünün Galatasaraya bu şekilde değer veren adamlara biz niye sahip çıkalım Allah aşkına yapması gereken ben buraya Galatasaray ve Fatih Terim sayesinde geldim 5 yıllık sözleşmeye klubün istediği şartlarda imzaliyorum yok profesyonel dünya meğer biz niye duygusal bakalim evlatmis bilmem neymiş olaya duygusal bakilacaksa karşılıklı olmalı ozana da bizim bakışımız profesyonel olmali o zman

Üst Alt