Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta!

DvmpWREWoAAV3Bz.jpg

Çocuğun başarılı olmasını istiyorum ama şimdi 1-2 sezon sonra 40-50 milyona İngiltere’ye transfer olursa bunlara olan sinirimi şimdiden tahmin edebiliyorum.

Realist düşünürsek, altyapıdan çıkarıp 6 ay oynattığın bir çocuğu 11m€'ya satmak başarıdır.

Ama sonraki satıştan pay koymamak mallık.

Allah belanızı versin ya 18 yaşındaki adamı satarken sözleşmesine sonraki satıştan pay koydurulmaz mı allahın beyinsizleri.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler elimiz kolumuz bagliyfi 7.5 maddesinden dolayi.
Böyle 11 Mio +10% yetistirme bedeli alacagiz.

Gönül isterdi
15 Mio+20% pay %10 Bedeli olsun

11+1 deki 1'i büyük uğraşlar sonucu sildirmeyi başarmışız. Yapacağınız pazarlığa, yaptığınız planlamaya, verdiğiniz sözlere sokayım.
7.5 varken 11'e gitti diyenlere de iki çift lafım var. Bu çocuk 18 yaşında ve CL'de 50 maça çıkmış kadar soğukkanlı ve özgüvenliydi. Yeri geldi takımı sahiplendi, lider gibi oynadı maçta. 2 tane 11 ederdi bu çocuk.

7.5e serbest kalma maddesi varken ve bu yonetim 11 milyon cikardiysa.. ozaman Ozan'a ve Ozan'i ikna eden herkesse tessekur etmemiz lazim...

BU demek degildirki ... o 7.5 milyona serbest kallir maddesine izin veren yonetimi es geceriz diye.. Ben izin veriyorum... 1-2 kufur/kotu laf hak etmis oluyorlar.

Gerci 7.5 milyon a serbest kalir maddesi dururken + Ozan yeni sozlesme yapmak istemezken yonetimi elestirmek ne kadar dogru bir dusunmek lazim.

O yuzden 11 milyon euro yine iyi para.

Üst Alt