Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta!

Cl maclarında hep isim vardı

budgie-skater-trick.gif

Pay koyulmaması gerçekten saçmalık.

Biz alınan her adamda pay zımbırtısına tamam diyoruz ama kendimiz oyuncu satarken kimseye koymak akıllarına gelmiyor malların.

sent via GSC

Bu konuda kimse bu yonetime giydiremez.

Ayni sekilde Ozana da.

Isteselerdi 7.5 i verir alirlardi Ozan kabul etse. Ama o kabul etmediginden 11 milyona cikti ve aldilar.

Kizmak isterseniz tek adres dursun cibilyetsizi olabilir. Garry ile nasil mukavele yaptiysa , riva ve floryayi nasil TL ile sozlesme yapip peskes cektiyse, 2000 jenerasyonuna da 7.5 milyon cikis bedeli koymus memenetsiz!!

Tek amaci GS i mahvetmek olan kepce kulak a bir 3 yil daha verilseydi GS diye bisey kalmayacakti.

Bir de bu herife 1385 oy atan yavsak güruhu da bulunup kulupten atilmalidir.

allah belani versin yönetim gibi adi salaklar ulan demedikmi bunlar akil edemez pay isini.

lan bedavaya gitti ya lan 11 ne 18 yasindaki bir über potansiyel icin, alin simdi parayi..

Altyapidan cikip alti ay oynadiktan sonra ben gidicem diye tutturmayi hala anlamlandiramiyorum. Garip. Bundesliga2de mutlu olur ins.

7,5 serbest kalma bedeli varken 3,5 milyon daha fazla verildi zaten.
İlla gideceğim diye tutturmuş çocuk 11 milyon bile kar bana göre.
%25 yetiştirme bedeli ile idare edeceğiz mecbur.
Ozan hiç benim Haberim yok modu oynamasın gitmek için yanıp tutuşmuş. 7,5 milyona elden kaçmadığına şükredin.
Kısaca 2. Arda vakası

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sonraki satıştan pay olsa bile bu yönetim kaldırır onu giden adamdan gelecek paranın hayrı olmaz derler o kafada tipler ...

7.5m serbest kalma maddesi olan, 2020'de sona erecek bir sözleşmesi vardı çocuğun. Yeni sözleşme yapılmış olsa neyse de bu şartlar altında iyi paraya gitti. Vay niye satış yüzdesi koymadılar demek bence saçma. Satış yüzdesi koyulsa, 11m olan teklifi düşürürlerdi. O zaman da ona sallanırdı.

Üst Alt