Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Resmen Stuttgart'ta!

Ozan çok farklı bir çocuk, Allah nazarlardan saklasın, yolunu açık etsin. Alt yaş grubu MT larının en dikkat çeken oyuncusu olduğu, Avrupanın top 10 kulüpleri tarafından izlendiği hep söyleniyordu. İlk kez A takımda izleme şansım oldu ve böylesine ilk kez şahit oldum; daha 2-3 maç oynamışken ''Büyümüş de küçülmüş'' tabirinin futboldaki karşılığı olduğu geçti aklımdan...

Kaleci ve stoper, en çok tecrübe gerektiren mevkilerdir. Takıma girdiği andan itibaren, oyunuyla en güven veren stoper görüntüsüne bürünüvermesi muazzamdı...

MT bazında bakarsak; Bülent-Alpay tandemini, gelmiş geçmiş en iyiler olarak görürüm. Alpay' ı, Altay' da iken hep büyük takımlara, en çok da Galatasarayımıza transferi ile gündeme gelmesi dolayısıyla, alıcı gözle çok izledim. Son derece hantal, tam bir kazma idi (20 yaşında geldiği BJK dan takım arkadaşı sağbek Recep de bu dediğimi aynen onaylamış, müthiş azmiyle kendisini olağanüstü geliştirdiğini söylemişti sonraki yıllarda). Bülent kaptan da yine azmiyle o noktalara gelmiş; hatta 28-29 yaşına kadar vasat bir görüntü vermiştir ki top kullanma konusunda hep özürlü olarak kalmıştır...

Weinzierl bir kac kere 3 stoperli de oynatti geldiginden belli. 5 defansla oynarsa Ozan erkenden formayi kaparsa sasirmam.

Yazinda itibaren ama normalde oynar. Badstuber Maicondan daha agir diye postalamayi istiyorlar. Kempf zaten hep 15 mac falan kaciriyordur senede.
Kaminski geri dönerse anca yedek olur ve Ozanla Baumgartl ilk 11 de oynar

Sonraki satıştan pay olmaması büyük mallık. iyi niyetlerinden şüphem yok ama yönetim fiyasko işlere imza atıyor

11 de az para değil arslanım kullanmasını bilene.30 milyon Euro’ya giderse bi sonrakinde 3 de öyle alıyoruz eder 14
Allah bereket versin

7,5M Euro çıkış opsiyonu olan futbolcuya ki 11M Euro verildi, opsiyon koydurtamazsınız. Başka bir ülkeye transfer olursa cüzi miktarda yetiştirme bedeli alırsınız. Ayrıca bence sözleşme uzatmayacaksa en doğru karar verilmiştir. Böyle daha sağlıklı oldu. Şimdi daha fazla altyapı ve daha fazla akıl. Bu bize de ders olsun. Sözleşme yapabilmeyi belki biraz olsun Almanlar öğretmişlerdir. Zor bu beyin fukaralarına ama, umut.

Yönetimede kızamıyorum ki ilk defa altyapıdan biri çıkmış 11 oynamış parlamış ve 6 ay sonra teklifler yağmış. Kim bilebilirdi ki. Arda bile 25-26 sına kadar oynadı bu kadar sükse yapmamıştı.

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Bundan sonra ders olsun. Yeni çıkacak gençlere şu serbest kalır maddesi konmasın ve mümkünse A takıma çıkar çıkmazda maaşlarına zam yapılmasın. Ondan sonra küçük yaşta ne oldum delisi oluyorlar

Üst Alt