Özbek'in İstifası Her Şeyin Çözümü mü? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek'in İstifası Her Şeyin Çözümü mü?

2000'den bu yana bir analiz yaparsak,şampiyon olamadığımız yıllarda 2001'de 2.,2003'te de 2.,2004'te 6.,2005'te 3.,2007'de 3.,2009'da 5.,2010'da 3.,2011'de 8.,2014'te 2.,2016'da da 6. olmuşuz.Avrupa'ya katılamadığımız,ya da erkenden elendiğimiz sezonlar da var misal 2006,2011.Bu sezon tabi ki kötü,ama 2003-2004'ten veya 2008-2009'dan bile kötü değil bana göre,başarı anlamında.2011'den zaten kötü değil hiçbir anlamda.Oynanan futbol tartışılır.

Şu anda 2011'den kötüyüz demedim ki ama Dursun kalırsa seneye 2011'den daha kötüsünün olacağı neredeyse kesin.2008-2009'da son 15 yıldaki en iyi futbolumuzu oynadık.O sezonun kötü olduğuna katılmıyorum.

Şu anda 2011'den kötüyüz demedim ki ama Dursun kalırsa seneye 2011'den daha kötüsünün olacağı neredeyse kesin.2008-2009'da son 15 yıldaki en iyi futbolumuzu oynadık.O sezonun kötü olduğuna katılmıyorum.

Başarı açısından dedim zaten,futbol tartışılır.Avrupa için ben de katılıyorum,Benfica deplasmanında oynadığımız topu oynayamadık kolay kolay.

Bence Dursun kalsa da 6. lıktan yukarıda bitiririz ligi.

Nasil finansal tarafinda iyi yönetim sergiliyor? Sampiyonluk gitti, CL geliri gitti, AL geliri bile gitti, daha ligde mac bile kazanamiyoruz. Puandan ziyade kazandigin her mac icin TFF den para aliyorsun. Daha o galibiyet primini bile alamiyoruz mac kazanamadigimiz icin.

Sportif basari olmadan finansal acidan iyi olma ihtimalin hic bir sekilde yok arkadas. Gelirin azaliyor bir kere ama senin giderlerin ayni. Gitmesi gereken futbolcuyu yollamiyorsun ama yerini dolduramayacagin adami gönderiyorsun, bu mu yani?

Dursun'un yaptigi 1 dogru sey varsa en az 10 yanlis sey var. Kücülerek finansal acidan iyi bir duruma gelemezsin, bu imkansiz gibi birsey.
Beşiktaş küçülerek büyüdü.

ADEM ÇAKAR

xd

Mars dünyaya en yakın konumuna geçmek üzere.
Bu bir işaret olabilir

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Nasil finansal tarafinda iyi yönetim sergiliyor? Sampiyonluk gitti, CL geliri gitti, AL geliri bile gitti, daha ligde mac bile kazanamiyoruz. Puandan ziyade kazandigin her mac icin TFF den para aliyorsun. Daha o galibiyet primini bile alamiyoruz mac kazanamadigimiz icin.

Sportif basari olmadan finansal acidan iyi olma ihtimalin hic bir sekilde yok arkadas. Gelirin azaliyor bir kere ama senin giderlerin ayni. Gitmesi gereken futbolcuyu yollamiyorsun ama yerini dolduramayacagin adami gönderiyorsun, bu mu yani?

Dursun'un yaptigi 1 dogru sey varsa en az 10 yanlis sey var. Kücülerek finansal acidan iyi bir duruma gelemezsin, bu imkansiz gibi birsey.

Oyuncu yetiştirip satarsan ihtimalin var maddi açıdan düzlüğe çıkmanın.Onun dışında genel hatlara katılıyorum,ancak bu Aysal gibi paraları har vurup harman savurmak anlamına da gelmemeli bence.

Beşiktaş küçülerek büyüdü.

ADEM ÇAKAR

xd

Kanka onlarin durumu ayri bence. Adamlar ucuza kac oyuncu kapti hepsi parladi ve hem islerine yaradi hem de para kazandilar bunlardan ve kazanmaya da devam edecekler (Töre, Oguzhan vs).

Biz mesela bunu bile beceremiyoruz. Elinde Sinan gibi gümbür gümbür gelen bir adam var ama sen onu neredeyse tüm sezon A2 de süründürüyorsun ama A takimda kanatta Umut'u oynatiyorsun. Allah akil fikir versin.

Oyuncu yetiştirip satarsan ihtimalin var maddi açıdan düzlüğe çıkmanın.Onun dışında genel hatlara katılıyorum,ancak bu Aysal gibi paraları har vurup harman savurmak anlamına da gelmemeli bence.

Biz bu oyuncu yetistirme olayini neredeyse 20 senedir beceremiyoruz. Hala da buna önlem almak degisikliklere gitmeyi düsünen yok.

Hala torpille falan topcular aliniyor oynatiliyor bu kulübün altyapisinda. En güzel örnek Eray. Bu yeteneksiz kütügü yillarca altyapida tutan kimse onun suratina yumrugu gecirmek lazim.

Değil ama kulüp bir nefes alsın. Taraftar camia herkes birbirine girdi, süre uzarsa daha kötüye gideceğiz.

1 sene daha kalırsa Adnan Polat'ı bile geçer bu herif.Kimin geleceğini bilmiyorum ama gitmeli.Bu ve Cengiz Özyalçın'dan daha kötüsünü bulursak yuh artık.

Adnan Polat lise icinde futboldan en iyi anlayan isimlerden birisi.

Şu ortamda Adnan Polat cok ii seçenek olurdu..

Sizi Polat'a karsı iyice doldurmuslar. Yada o dönemleri hatırlamadıgın icin Polat'ı anlamsız yere hain ilan edenlerin gazına gelmissiniz.

Sizi Polat'a karsı iyice doldurmuslar. Yada o dönemleri hatırlamadıgın icin Polat'ı anlamsız yere hain ilan edenlerin gazına gelmissiniz.

Polati tanimasak melek diye yutturacaksin herhalde bize.

Aysal'a hain gözüyle bakan birisinin Polati savunmasi da ayri bir ironi.

Sezon ortasında Meira'yı satıp stoperde Kewell'la oynamamıza sebep olan,Keita'yı satıp Serdar Özkan'ı alan,tarihimizin en kepaze sezonunu geçiren Polat mı futboldan anlıyor?

Polat şu anda Dursun'dan bile kötü gözümde.Ha Dursun 1 sene daha kalırsa Polat'ı geçer o ayrı.

Polati tanimasak melek diye yutturacaksin herhalde bize.

Aysal'a hain gözüyle bakan birisinin Polati savunmasi da ayri bir ironi.

Polat-Haziran 2013 sonrası Aysal-Dursun hepsi aynı benim gözümde,birini övüp diğerini eleştirip size Dursun müstehak demenin bir anlamı yok bence.Galatasaray'ın menfaatleri için sevdiğimiz kişileri de eleştirmeyi bilmeliyiz yeri geldiğinde.

Sezon ortasında Meira'yı satıp stoperde Kewell'la oynamamıza sebep olan,Keita'yı satıp Serdar Özkan'ı alan,tarihimizin en kepaze sezonunu geçiren Polat mı futboldan anlıyor?

Polat şu anda Dursun'dan bile kötü gözümde.Ha Dursun 1 sene daha kalırsa Polat'ı geçer o ayrı.

2011 neyse de,2009'da UEFA'da final oynardık,çok gaza gelmişti camia.

Omerin yazisina kimsenin karsi cikacagini sanmiyorum, sahislar uzerinden sorun cozulemiyor, hamza orneginde net bir sekilde gorduk bunu, zihniyet sorunu var. Bu zihniyet sorunu nasil cozulecek veya cozulebilecek mi gorecegiz.

Üst Alt