Özbek'in İstifası Her Şeyin Çözümü mü? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek'in İstifası Her Şeyin Çözümü mü?

Öyle konusuyorsun ki sanki Aysal geldi ve bütceyi hemen kucaginda buldu. Sanki paralar gökden yagdi Polat sayesinde.

Kulübün bu durumda olmasinin bas sorumlulari rahmetli Canaydin,Polat ve son olarak Aysal.

Luce'nin yollanması tarihi bir hataydı. Kulüp Luce ile sağlam bir yapılanmaya girecekti.

Polat dönemi ile Aysal dönemindeki gelirler ortada. Arada ciddi bir fark var.

Kulübün tam olarak oyunculara ödenen astronomik rakamlardan battıgını düsünmüyorum. Sermaye artırımlarında büyük bir oyun döndü, ilerleyen zamanlarda çıkar kokusu..

bu kafa yapısına da hastayım ha, yok hata sadece bunda mı yok herşey düzelecek mi ? herşeyin düzelmesi veya hatanın sadece dursunda olup olmaması kimsenin umrunda değil o başka bi konu ortada takımı yönetemeyen bi başkan varken istifasını istemek birinci önceliğimizdir o dediğiniz diğer konular onyılların problemi kısa vadede düzelecek bişey değil şimdi durduk yere felsefe parçalamanın zamanı değil icraatin zamanı. yapılacak ilk icraat de dursunun istifaya zorlanmasıdır.

Psikolojisi bozulan birçok renkdaşimin ruh sağlığı düzelecektir ama ya kanser olanlar ?

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Luce'nin yollanması tarihi bir hataydı. Kulüp Luce ile sağlam bir yapılanmaya girecekti.

Polat dönemi ile Aysal dönemindeki gelirler ortada. Arada ciddi bir fark var.

Kulübün tam olarak oyunculara ödenen astronomik rakamlardan battıgını düsünmüyorum. Sermaye artırımlarında büyük bir oyun döndü, ilerleyen zamanlarda çıkar kokusu..
İşte bende bunu diyorum Aysal kaynakları yarattı geliri arttırdı.

Neyse konudan sapıyoruz, bence Dursunun gitmesi önümüzü açacak bir nevi en azından. Bu adamın kaldığı her dakika bize zarar hem maddi hem manevi hem de sağlık anlamında. Sinir hastası olduk hepimiz son 1 senede.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

İşte bende bunu diyorum Aysal kaynakları yarattı geliri arttırdı.

Neyse konudan sapıyoruz, bence Dursunun gitmesi önümüzü açacak bir nevi en azından. Bu adamın kaldığı her dakika bize zarar hem maddi hem manevi hem de sağlık anlamında. Sinir hastası olduk hepimiz son 1 senede.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Valla ben bizim algoritmayı çözdüm.En geç 2 sene sonra yine Fener'le Beşiktaş'ın bütün tarihlerini 3-4 seneye sığdırmaya devam edeceğiz.Hiç sinir hastası olmadım o yüzden. :)

Dursun'un gitmesi bizi rahatlatacaktır tabi yerine iyi biri geldiği taktirde. Adam td bulamadı. Sportif başarı olmadan ne kaynak yaratabilirsin nede borç ödersin. Anca borcu artırırsın Dursun'un yaptığı gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne 1 senesi.1 dakka bile durmamalı o koltukta.Seneye öle bir t.direktör getirecekki dahada rezil olacaz muhakkak.Borç dahada beter olacak.Adam hem mali yapıyı dahada kötü yapıyor üstüne sportif başarıda yerlerde.Böle bir başkan görmedim daha önce.Başarısızlık ve vizyonsuzlugun kelime anlamı Dursun Özbektir.

Şöyle bir twittera baktımda Dursun'a her an birşey olabilir. Satılmışlar harici tüm Galatasaray'lılar ana bacı düz gidiyor dursuna. Bela , küfür , beddua ne ararsan var. Dursun'un kafaya gökten taş yağsa şaşırmam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cözüm Külübün yarisini cok zengin birine satmak dan geciyor , ahmet de gelse mehmet de gelse bu saaten sonra bukadar borc ile herzaman eli kisitli olacak, dünya külübü olma sansimiz sifira yakin, ancak elindeki malvarliklarini satar borcalri sifirlarsan belki birseyler olur yoksa bu imkanlarla basarili olmak cok zor. sirf faize ödedigimiz paralar bile korkunc seviyelere ulasmistir artik.

Çözüm gayet basit bir bana göre
1-Tüzük değişecek (ki asırlardır dinazorlar elletmiyor)
2-Galatasaray kulübüne her vatandaş üye olabilecek 5 milyon kişi üye olsa aylık 10 liradan yapsan üyeliği 50 milyon tl yapar
3-Haluk Ulusoy başkan Albayrak Floryadan sorumlu olsun

Galatasaray 2 yıl içinde özlenen noktaya gelir hatta büyüyerek sayılı kulüplerden biri olur Avrupa'da

Ama bu zihniyet rantçı yiyici zihniyet..
Devrimi taraftar yapmalı..

bu kafa yapısına da hastayım ha, yok hata sadece bunda mı yok herşey düzelecek mi ? herşeyin düzelmesi veya hatanın sadece dursunda olup olmaması kimsenin umrunda değil o başka bi konu ortada takımı yönetemeyen bi başkan varken istifasını istemek birinci önceliğimizdir o dediğiniz diğer konular onyılların problemi kısa vadede düzelecek bişey değil şimdi durduk yere felsefe parçalamanın zamanı değil icraatin zamanı. yapılacak ilk icraat de dursunun istifaya zorlanmasıdır.

Hasta olmayın sadece bir kaç saniyelik zahmete katlayıp sadece ama sadece ilk cümleyi okuyun yeter!

tabi ki de degil
fakat prof. helvaci ve turgay kiran onderliginde bu zor durumdan cikmaya baslamanin hamlelerini yapabiliriz
dursunla belli ki bir halt edemeyecegiz

Üst Alt