Özbek'in İstifası Her Şeyin Çözümü mü? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek'in İstifası Her Şeyin Çözümü mü?

Valla benim hiç umudum yok. Hamza malını gönderirlerken burada millet "daha kötüsü yok" dediler ama bu gerizekalı yönetim gitti Denizli'yi buldu getirdi, Denizli gitti daha kötüsü yok dediler ahanda gördüğünüz gibi Riekering getirdiler... Melo'dan daha iyi Donk'ı getirdiler... Dua edin de Muslera ve Sneijder'den olmayalım; öyle ya daha iyisini getiriyorlar :D

Konu çok isabetli,elinize sağlık.
Koskoca camianın böyle sahipsiz bırakılması gerçekten can sıkıcı.
Önümüzdeki kupa maçı sonrası en acil şekilde gerekenler neyse yapılmalı, doğru ve akılcı hamleler gerekiyor.
Yeni yönetim,yeni teknik ekip bunların hepsinin hata yapma ihtimalleri yok denecek kadar az.
Yoksa bu krizden çok zor çıkarız.

Aysala ceza aldırdı diye sallayanlar takımı ilk 5 e sokamadı konya spor dediğin takımdan 20 puan fark yedi salon dedi yapamadı otel dedi bitmedi çatı dedi icraat yok hiç bir bok yapamadılar denizlinin maaşı artı donk a verilen paralar da cabası tarih böyle çapsızını görmedi!!!

Aysala ceza aldırdı diye sallayanlar takımı ilk 5 e sokamadı konya spor dediğin takımdan 20 puan fark yedi salon dedi yapamadı otel dedi bitmedi çatı dedi icraat yok hiç bir bok yapamadılar denizlinin maaşı artı donk a verilen paralar da cabası tarih böyle çapsızını görmedi!!!

cezanin sorumlusunun aysal oldugu gercegine tesir etmeyecektir

Her şeyin çözümü olmasa da önemli bir sorunun çözümü olacaktır. Dursun Özbek o koltuğa yakışacak bir başkan değil.

Dursun'a kızabiliriz. Def olup gitmelidir ama Aysal'ın da suçunu göz ardı edemeyiz. Fantastik taraftarımız hala Sneijder ve Drogba transferleri etkisinde kalmış.

Dursun'a masum diyen yok ki, en fazla kızanlardan hatta nefret edenlerden biriyim. Aysal'ın ilk yılına söz söylemem. Ama sonradan bir Azizleşme bir diktatörleşme durumu vardı. Sonradan zoru gördü ve bırakıp gitti. Aysal'ın gelmesini isteyenler Aysal'ın milyar dolar ile gelip her şeyi bir anda değiştireceğine falan inanıyor. Ütopyadan öte gitmez bu düşünceler,zira ortada 1 senelik Avrupa cezası ve kabaran bir borç silsilesi bulunmaktadır.

Dursun Özbek gerek kalitesiz gerek yalan beyanları ve açık bir şekilde spor yöneticiliğiyle uzaktan yakından alakası olmaması ile kesinlikle kulübümüzde başkan olarak kalmamalıdır. Bunu neredeyse forumumuzun ve taraftarımızın %99'u anlamış ve hemfikir olmuş durumda. Ancak peki Özbek gidince herşey düzelecek mi? Ya da soru şu: Herşey Özbek'in suçu mu?

On yıllardır kötü yönetilen ekononik durum ile ilgili kimin ne projesi var Allah aşkına?

Antrenör çöpüğüne dönmemizi engelleyecek hangi çözümler üretiyor eski başkanlar veya müstakbel adaylar?

Altyapıya yönelme, takımı sistemli hale getirme konusunda hangi vaatler verildii veya veriliyor?

Sadece bir sportif direktör getirmeyi dahi akıl eden hangi isim var?

Hangi müstakbel aday Aysal gibi iyi giden sisteme çomak sokmayacak gibi duruyor?

Galatasaray en azından son 15 yılda yaşadığı soygunu, lisenin pervasızlığını sorgulayacak kaç aday var?

Ve en önemlisi gelip üst perdeden atıp tutmak yerine adam gibi küçülüp, sistemli büyüyeceğiz diyebilecek cesarette kaç adam çıkacak? Hiç boşuna Galataasaray feda demez filan demeyin. Bu çark böyle dönmeye devam ederse 2 şampiyon olursun sonra 6. veya 8. olursun, sonra ceza yersin, bir bütün kaynakları tüketerek CL'de çeyrek final oynarsın, sonraki sene önüne gelenden 4 yiyen averaj takımı olursun.

Evet Özbek kesinlikle gitsin. Bir kere kendi iradesiyle orada olan bir adam olmadığı için gitsin ama kim gelsin? Kim gelirse Adnan Polat, Canaydın, Aysal gibi popülizme kaçmadan gerçekçi çözümler üretecek? Veya kim Galatasaray'ı en azından Porto kadar, Benfica kadar, Sevilla kadar başarılı bir takım oalrak görmek istiyor?

Faruk suren ve Ali durust gibi adamlarin kapisinda yatilmali.

Sonra bu 2 li 30 bin yeni uyeyi 1 kereye mahsus 15 er bin lirdan kayit ettirmeli. Sonra yillik 3 er bin TL aidat alinmali GS adasi ve kalamisi sosyal tesis olarak kullanma ve GS kongre uyesi olma karsiligi.

Bu paralar ile rivada para getirecek yatirim uretilmeli.

Veya katarli birine kulup satilmali.

Baska cikis yolu yok.

Ben bu dursundan daha beter birinin bulunabilecegine inanmiyorum.

O yuzden bir an evvel def edilmeli.

Son düzenleme:
Kısa vade de başarı için Ali Dürüst'ün yönetim ekibi içerisinde yer alması gerektiğini düşünüyorum. Başarı eşittir Ali Dürüst gibi lanse etmek istemem lakin durum ve vaziyet geçmişteki başarılar ele alınınca böyle gözüküyor.

Dursun'a kızabiliriz. Def olup gitmelidir ama Aysal'ın da suçunu göz ardı edemeyiz. Fantastik taraftarımız hala Sneijder ve Drogba transferleri etkisinde kalmış.

Sen olayı sadece transfer olarak mı görüyorsun iki kez gruplardan çıktı bu takım 3 kez de şampiyon oldu sadece bunları hesaplasan minumum 100m avro para gelmiştir zaten bence fantastik olan senin gibiler.. Transfer transfer ağlayan taraftar değil mi hep? Yabancı sınırı en çok bizi etkilemedi mi o dönem? Amrabatı çok sevilen terim brumayı çok sevilen terim getirmedimi? Bu klubün 80 senedir borcu hiç bitmediki zaten milet aysal aysal diyor habire.. Madem sportif başarı önemli değil neden Dursunun arkasında durmuyorsunuz o zaman ? Adam borç ödüyor işte daha ne istiyorusnuz?

Sıkıntı sadece başkanda değil, yönetim kurulu ve onların atadıkları yöneticiler daha büyük sorun. Şu anda kimse elini taşın altına koymak istemiyor, herkes bir bir elini eteğini çekti bu kulüpten. Biz de kala kala Dursun Özbek'e kaldık. Şu anda Dursun Özbek gitse bile yerine gelecek doğru düzgün bir yönetim gözükmüyor. Yerine gelecek adamlarla bundan çok da farklı bir durum olmaz.

Vaktinde Faruk Süren'in, Ünal Aysal'ın yaptığı gibi sağlam birkaç adam yönetime talip olmalı. Tek başına başkan hiçbir şey ifade etmiyor, isterse kralı gelsin tek başına bir yere kadar.

Farkında olmadan Ömer'in yazdıklarını tekrarlamışım bu arada mazur görün o mesajını görmemiştim :DD

Son düzenleme:
Üst Alt