Özhan Canaydın'ı Kaybettik... - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

Cevap: Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

inna lillah ve inna ileyhi raciun ...

sabah haberi cep telefonuma gelen mesajla aldığımda dona kalmıştım . Sonra yalanlama gelince sevindim , ntv'ye küfürler ettim , insan hayatı bu kadar kolay mı diye .. Bir günde ikinci kez ölüm haberini aldık başkanın çok üzgünüm ... Allah rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun ...

Özhan Canaydın Vefat Etti.Toprağı Bol Olsun..

Canaydın vefat etti...

22 Mart 2010

Galatasaray Spor Kulubü eski başkanlarından Özhan Canaydın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Canaydın uzun süredir pankreas kanseri nedeniyle tedavi görüyordu.

Kaynak milliyet.com.tr

Ailesinin ve Camiamızın başı sağolsun..:(

Resmi sitede var haber bu sefer gercek.

Allah rahmet eylesin cok iyi bir insandi, baya üzüldüm bu habere :(

Gece 01:00 de cep telefonuma mesaj geldi,o an mesajı açmadan kötü birşey olacağını hissettim,mekanın cennet olsun başkan.

Allah rahmet eylesin mekanin cennet olsun Baskan. :( :( :(

67 kere Ankara'ya gidip gelmis yeni stadimiz icin. :( :( :(

Bir hayrat koyar inşallah kulübümüz yeni stadımızın yanına. Sadece adı kalmasın tribünlerde..

Ona günler boyu küfredenler, bir yudum suyla ruhuna rahatlık verir, bir özür dilemiş olur en azından...

Kaç saattir bakıyorum öyle, hala atamadım şokunu üzerimden..:( Ne futbol ne siyaset ne başka birşey..Boğazım düğümlü..Barış Manço gittiğinde böyle olmuştum en son..

Allah rahmet eylesin iyi insan..

10 numara adamdi ve 10 numara Galatasarayliydi. Sadece bu. Gonul rahatligiyla "Buyuk Baskan" diyebilecegim gordugum tek Galatasaray baskaniydi. Hatalariyla, dogrulariyla Galatasaray'a her zaman en iyi niyetleriyle, efendigiliyle hizmet etmis, gercekten buyuk bir insandi. Ruhu sad olsun. Bu taraftar onu unutmayacak...

allah rahmet eylesin.yönetim inşallah bir karar alırda stadı emeği çok geçen başkanın bir heykelini stadın girişine koyar.

Kimilerine göre başarısızdı ama en büyük Galatasaraylılardan biriydi.Onun yaptığı fedakarlıklar unutulmayacaktır.Onun takıma yaptığı katkının 1/100'ini bile yapamadım.O yüzden iyiki vardın bizimle büyük Galatasaraylı.Eminim adın hala yaşıyor olacak bizimle,unutulmayacaksın.:(

Yaptıklarını unutmayacağız.Bu takıma emeği geçenleri hiçbir zaman unutmaz bu taraftar.Başımız sağolsun !

Üst Alt