Özhan Canaydın'ı Kaybettik... - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

Cevap: Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

Vefat edeceğini biliyomuş,Çarşamba günü defnedin diye vasiyet etmiş.Allah nur içinde yatırsın.

Bir koca çınar..

Belki hepimiz laf ettik , sitem ettik. Etmedim diyen yalan söyler. Kötü yönettiğini düşündük. İyi zamanlarda oldu kötü zamanları olduğu kadar. Fakat bir türlü şunu yapamadık. Futbola ve dünyaya Özhan Başkan gibi bakamadık. Bunu yapsaydık o da çok mutlu olacaktı. Yaşarken yapamadık şimdi yapabilir miyiz? ...

O'nun adını yaşatmalıyız. Güle Güle Başkan. Mekânın cennet olsun.Toprağın bol olsun. Galatasaray varoldukça sende hep yaşayacaksın.

5-1 lik Fener maçından sonra o podyumda futbolcularla zıplamanı unutmayacağız.. Allah rahmet eylesin..

Hasan Doğan Türk Futbol Forumu'nun adı Özhan Canaydın Türk Futbol Forumu olarak değiştirilebilir yönetim isterse tabi. Türk sporuna fair play'ı terimini sokabilmek için çok uğraştı.

üzüldüm gerçekten :( başlığı gördüm hemen girdim, ilk mesajları okuduğumda içime bir ferahlama geldi. Yalan habermiş dedim keyfim yerine geldi. Kalan mesajlarıda okumaya başladım, 1-2 sayfa geçince birisi Allah rahmet eylesin yazmış, içimden yalan haber, deli mi ne bu? Medyaya nasılda inanıyor taraftarımız diyerek biraz avundum. O bir mesajdan sonra Allah rahmet eylesin diyenlerin sayısı arttı, bi kötü oldum, duygulandım. Hemen Galatasaray.orga girdim. Yazıyı okuduğumda gözümden bir damla yaş aktı. Allah rahmet eylesin BÜYÜK BAŞKAN!! Fair playin, Beyefendiliğin vücut bulmuş haliydi. Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum :(

Allah rahmet eylesin..Cok üzüldüm..Basta ailesinin ve tüm Galatasaray camiasinin basi sagolsun. Hayatini Galatasaray´a adamis önemli bir ismi kaybettik...

Üst Alt