Özhan Canaydın'ı Kaybettik... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

Cevap: Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

Gerçek bir centilmendi, gerçekten bir beyfendiydi.

Sevenlerine başsağlığı diliyorum, Galatasaray camiasının başı sağolsun.

Gerçek bir centilmendi, gerçekten bir beyfendiydi.

Sevenlerine başsağlığı diliyorum, Galatasaray camiasının başı sağolsun.

çok üzüldüm gözlerim doldu, ne yalan söyleyeyim kulübü yönetemediği için kendisini sürekli eleştirirdim ama bir anda utandım..

Galatasaray'ı çok sevdiğini biliyoruz zaten ama şahsen Özhan Canaydın'ı ne kadar takdir ettiğimi yeni anladım, ne yazık ki..

İnsanın hayatının herşeyden önemli olduğunu bazı şeyleri yapıp yapamamanın çok da önemli olmadığını birkez daha anladım..

Keşke yeni stadın açılışını görebilseydi, haketmişti..

Allah rahmet eylesin, nur içinde yat abi..

Büyük başkan Galatasaray için yaptığın fedakarlıkları kimse inkar edemez..Tek üzüntüm Aslantepeyi görememen oldu başkanım..

Allah rahmet eylesin.. Başımız sağolsun arkadaşlar..

ALLAH rahmet eylesin yakınlarının ve camiamızın bası sağolsun.nur içinde yatsın mekanı cennet olsun gerçekten çok ama çok üzgünüm

:( :( :(

Galatasaray ve Türk spor camiasının başı sağolsun. Efendiliği ve centilmenliğiyle Özhan Başkan'ı unutmayacağız.

Allah'tan kendisine rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum.

teritori' Alıntı:
aslantepe'nin temeli atılırken röportaj vermişti -sanırım- lig tv'nin spikerine. o densiz spiker "inşallah siz de aramızda olursunuz, açılışı görürsünüz" gibisinden bir cümle kurmuştu kendisine. işte o zaman içim cız etmişti. sen başarılı olamasan bile bir kulübe emek ver, hayatını ver ama o çok beklenen stadın açılışını göreme.

sevgili başkanım;

başkanlığın döneminde ve sonrasında seni en çok eleştirenlerden birisiydim nevi şahsına münasır dost meclisimizde, ama konu senin adamlığına, insanlığına geldiğinde kimsenin ağzını açtırmazdım. istanbul'u istanbul yapanlardan, gerçek bir "istanbul beyefendisi"ydin çünkü, bu şehre eski güzel günlerini getirebilecek adamlardandın. keşke futbola hiç bulaşmasaydın, bu dünyanın pis yüzünü, o tertemiz hayatına yansıtmasaydın. çok yordu seni bu mecralar, biliyoruz sen de kendine yakıştıramadın bu işleri pek, ama sonuçta işin içinde galatasaray vardı. hepimizin "uğruna canımızı veririz" dediğimiz renkler.

sen gerçekten galatasaray uğruna canını verdin. bunu sadece sen başarabildin aramızda. biz senin kadar cesur olamadık, hayatımızı feda edemedik hiçbirimiz ve emin ol edemeyeceğiz de. üstelik hayatın tadını çıkaracağın yılları da feda ettin sen, yani kaybedecek bir şeyin yoktu hayatta.

eğer sana verdiğimiz değeri anlatabildiysek ne mutlu bize, eğer gerçekten sevildiğini bilerek bu hayata gözlerini yumduysan ne mutlu bize. şimdi zaman dinlenmek vaktidir sevgili başkanım, huzur içinde uyu...

Adı Aslantepe Ali Sami Yen'in en güzel köşesinde yaşayacaktır(umarım).

Allah rahmet eylesin.. Tanımadan seveni çok bir insan olması nasıl bir izlenimle aramızdan ayrıldığını çok net açıklıyor

Bize Hediye Ettigi Yeni Stadimizda Mac seyrettmek Nasip olmadi !!

Bize Hediye ettigin bu Stad icin

SENI ASLA UNUTMAYACAGIZ !!!

En Efendi Spor adamlarından biriydi.. yaptığı hizmetler için teşekkürler Başkanımıza mekanı Cennet olsun Allah rahmet eylesin.

Büyük bir beyefendiyi kaybettik.Herkesin başı sağolsun.Stadı görememesi üzüntümü daha da arttırdı.İnşallah o kompkleste Özhan Canaydın'ın da adı yer alır.

Üst Alt