# Papa Gueye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Papa Gueye

Cevap: # Papa Gueye

Bu adam bir doksan küsür boyunda, kalıplı. Buna rağmen çevik. Çok iyi kesici, hava toplarında öldürücü, yetmezmiş gibi seri.. Hala mı yetmedi mi? Tekniği yüksek, topu oyuna iyi sokuyor. Topla hızlı, aldı mı gidiyor...

Gerçekten iyi bir stoper. İsmini İlerleyen yıllarda daha sık duyabiliriz transfer olmaz ise. :)

Beleş laflar bunlar. Aradığımız adam değil. Gökhan Zan'dan iyi pas atamaz. Çevikliği de onun kadardır. Servet ve Gökhan'dan agresif, güçlü ve atletik olduğunu kabul ediyorum.

Olm kel degil onun adi Andy Johnson AKILLI OL en sevdigim topcudur. :ask:

En sevdiğin futbolcunun

pascal+nouma

olduğunu sanıyordum ?

Beleş laflar bunlar. Aradığımız adam değil. Gökhan Zan'dan iyi pas atamaz. Çevikliği de onun kadardır. Servet ve Gökhan'dan agresif, güçlü ve atletik olduğunu kabul ediyorum.

:) "Beleş laflar"

Güzeeeell :)))

Bir arkadaşta Madem bu kadar iyi niye Karkivde demiş.

Agüero madem bu kadar iyi niye Atl.Madrid'de?

Arda madem bu kadar iyi niye hala bizde?

Ribery madem bu kadar iyi niye hala Bayern'de?

Dzeko madem bu kadar iyi niye hala Wolfsburg'da

Bunları çoğaltabiliriz..

Böyle bir mantık yok :)

:) "Beleş laflar"

Güzeeeell :)))

Bir arkadaşta Madem bu kadar iyi niye Karkivde demiş.

Agüero madem bu kadar iyi niye Atl.Madrid'de?

Arda madem bu kadar iyi niye hala bizde?

Ribery madem bu kadar iyi niye hala Bayern'de?

Dzeko madem bu kadar iyi niye hala Wolfsburg'da

Bunları çoğaltabiliriz..

Böyle bir mantık yok :)

1) Aguero daha genç ve büyük ihtimalle sezon sonu gidecek.hem Madrid iyi bir takım.

2) Arda içinde aynısı geçerli oda büyük htimal sezon sonu gidecek

3)Hala Bayern'de yazmışsın gerçekten komiksin Bayern şu anda dünyanı en iyi takımlarından biri

4)Dzeko daha geçen yıl parladı oda büyük ihtimal seneye gidecek.

Papa Gueye'ye gelince adam olmuş 25 yaşında hala Kharkiv'de oynuyor.En azından Premier Ligin orta sıralarındaki bir takımda oynayabilirdi.Birde Kharkiv'le Madrid'i Galatasaray'ı Bayern'i kıyaslamak bu takımlara bir hakarettir.

Üst Alt