PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Maçlarda takımın forması takımın atkısı yerine kendi ürünlerini giyen taraftar grubu !!! Galatasaray forması giyen uA lıların yarısıda çakma giyiyor gördüğüm kadarıyla

Kupayı alsaydık geçen seneden bile daha başarılı bitirmiş olacaktık sezonu. bir şans daha verilebilirdi. emin ol ben yenilelimde şu yönetim gitsin diye dua ettim.

15 mağlubiyetli Türkiye Kupası şampiyonluğu mu? Yoksa şampiyonluğu 31. haftaya kadar kovalayan ve ligi 3. sırada bitirip Avrupa'ya gidip, kupa almamak mı? Bence ikincisi.

o zaman 15 Maglubiyet yoktu. Tamam haklsınız diyelim şu gün ultrAslan olmasa ne farklar olucak ?

Tribünde bölünme olmayacak, küçük yaşta ki taraftar uA'lıyım yerine, Galatasaray'lıyım diyebilecek. Daha organize koreografiler yapılabilinecek. Yeri geldiğinde bağlı olmadığımız için yönetimi protesto edebileceğiz. ''bağırmayan s... gitsin'' tarzında yaklaşımlar olmayacak vs... Kısaca ayrımcılık olmayacak.

Tribünde bölünme olmayacak, küçük yaşta ki taraftar uA'lıyım yerine, Galatasaray'lıyım diyebilecek. Daha organize koreografiler yapılabilinecek. Yeri geldiğinde bağlı olmadığımız için yönetimi protesto edebileceğiz. ''bağırmayan s... gitsin'' tarzında yaklaşımlar olmayacak vs... Kısaca ayrımcılık olmayacak.

Bence bagırmayan s... gitsin abi. uA'lıyım deyince noluyor beşiktaşlımı olunuyor. Yönetim bölünmüş , takim bölünmüş , tribünde bölünüyor. ulan gassaray.

Belescilik insan dogasinda olan birsey. Surekli takima destek verip, deplasmana giden taraftar biraz maddi destek isteyebilir, sonucta Luksemburg degil burasi. Ama o maddi destek tribunde teror estirmeye ve yonetimin silahsorlugunu yapmaya yol acarsa o zaman DURUNG denir.

Belescilik insan dogasinda olan birsey. Surekli takima destek verip, deplasmana giden taraftar biraz maddi destek isteyebilir, sonucta Luksemburg degil burasi. Ama o maddi destek tribunde teror estirmeye ve yonetimin silahsorlugunu yapmaya yol acarsa o zaman DURUNG denir.

Seviyeyi yükseltme hayro

Kupayı alsaydık geçen seneden bile daha başarılı bitirmiş olacaktık sezonu. bir şans daha verilebilirdi. emin ol ben yenilelimde şu yönetim gitsin diye dua ettim.

Nasıl Galatasaray'lısın! Galatasaray taraftarı asla mağlubiyet istemez. Ucunda ölüm olsun genede galibiyet ister. Ama ua mağlubiyet isteyebilir orasını bilemem.

96 - 2000 arası ligin ve avrupanın amuğa goyarken avrupalılar Galatasaray tribününe Ali Sami Yen stadına hayranken cehennem burası derken uA mı vardı ?

Üst Alt