PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Bu forum ultrAslan karşıtı bir forummu ? biri bana açıklasın ona göre takılalım. veya hiç takılmayalim.

Bu akşamki Kayserispor maçını pegasus alt tribününden izlemek istedim. Mağlum ultrAslan dediğimiz en sağlam taraftar grubumuzun olduğu tribün olduğu için takımımıza 90 dk Tam destek veririz dedim. Stada girdim yer bakıyordum kendime. En aşşağıya 2.sıraya geçtim. Taraftarı çoşturmak için tutulmuş ( ki ben buna koyun sürüsünü güdücek bir çoban diyorum ) paralı ciğeri 5 para etmez herifin birini çıkarmışlar elinde mikrofon, mikrofonda pegasus tribününü sahadan ayıran demirlere takılı olan 3-4 megafona bağlı bi ses sistemi ile çalışıyor. 90 dk boyunca bu ciğeri 5 para etmez adam ( % 1.000.000 adnan polat'ın paralı uşağı ) avazı çıktığı kadar o iğrenç sesiyle PEGASUS tribünü inletti. Bucaspor ve Fenerbahçe maçlarından böyle bir durum yoktu.. Artık yavaş yavaş ultrAslan dediğimiz bağımsız taraftar oluşumu dediğimiz, o çok övündüğümüz taraftar oluşumunun yerini böyle bir duruma bıraktığını görünce gerçekten her alanda yenilenmemiz gerektiğini anladım...

Son olarak bu ciğeri 5 para etmezlerin taraftarları koyun sürüsü gibi gütmesine izin vermemeliyiz.. Ama nasıl !! İnş. Aysal herşeyi değiştiricek..

galiba bu arkadaş o grupla kaynaşmak istemiş ama dışlanmış,bu yüzden onlara ateş püskürüyor

yaziklar olsun, logolarini degistirmisler :mad:

15pk951.jpg

Üst Alt