PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

ayrıca o beyenmedğin ultrAslan 50 bin fenerliyi 2 bin 500 kişiyle susturdu.orayı mecidiyeköy yaptık resmen fenerliler bile hakkımızı verdi bize ezdik yani.

Geçen sene Ali Sami Yen deki maçta son 20 dk adamlar oley çekti hindi baba çekti lan stadda 1200 kişi uA da seyretti ben utandım yerin dibine girdim cafe de maçı izlerken

Bolivya liginde mi oynuyordu? Adnan sezgin anlaştıydı. Adam Blackburn Rovers'a gidememişti Adnan Sezgin senet imzalatmış falan filan mevzusu vardı demi?

Formica.jpg

Kongrede ibra olmadan 1 hafta önce çağırdıkları istifayı yatak yapsınlar kendilerine.

1 hafta öncemi? ben 2 nisan tarihinde Gaziantepspor maçına gittim , o maçta kupadan elendik . o maç sonunda yönetim istifa diye maç sonu yaklasık yarım saat yönetim aleyhine tezahurat yaptık.. kupadan elendigimizden beri ultraslan istifaya çağırıyor yönetimi.

yönetimin ibra edilmemesi ise 27 mart. 2 nisan ile 27 mart arasında 1 hafta mı var?

1 hafta öncemi? ben 2 nisan tarihinde Gaziantepspor maçına gittim , o maçta kupadan elendik . o maç sonunda yönetim istifa diye maç sonu yaklasık yarım saat yönetim aleyhine tezahurat yaptık.. kupadan elendigimizden beri ultraslan istifaya çağırıyor yönetimi.

yönetimin ibra edilmemesi ise 27 mart. 2 nisan ile 27 mart arasında 1 hafta mı var?

Yani kupayı alsak Adnan Polat büyük başkan diyeceklerini kabul ediyorsun sende. Vizyonunuz bu kadar ne diyim ki. :)

Utanmadan birde 3-5 günün hesabını yapıyorsun. Basket maçı mı bu son saniyelerin bile değeri çok fazla olsun?

Üst Alt