Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

"MUSTAFA PEKTEMEK HİÇBİR YERE GİTMİYOR"

Bu sezon başarılı bir performans sergileyen genç forvet Mustafa Pektemek'in Galatasaray'a transferini değerlendiren Cavcav, "Son maçtan 1 gün önce Adnan Sezgin ile görüştüm. Biz 4 milyon Euro karşılığında verebileceğimizi söyledik. Onlar da para değil takas yoluyla almak istediklerini söylediler. Herkes hesabını iyi biliyor. Biz bütün harcamalarımızı cebimize göre yapıyoruz. Büyük kulüpten gelen futbolculara vereceğimiz paralarla kendi dengemizi bozarız. Mustafa'nın geleceği çok parlak. 2 sene daha bizimle olacak. U-21 Milli Takımı'nda oynuyor. Türk futbolu kendisinden çok yararlanacaktır. Umarım onu A Milli Takım seviyesine kadar çıkartırız" şeklinde konuştu.

Pektemek işi yattı. Bizimkiler asla 4 milyon euro vermezler yerlibir futbolcuya.

Adnan Sezgin varsa bu işte bu transferlerin hepsi yatar. Sonra gider yine abidik gubidik topçuları toplar boşverin diğerlerini bunlar hem daha ucuz, diğerlerinden bile iyi bak güvenin bana ah birde şu Rijkaard'ı gönderip şu alman 2. liginde bir teknik direktör keşfettim onu alsak müthiş olacak. Takımı kümede tutmuş ikinci ligde, üstelik beş atmış son maçında.

Mustafa Pektemek transferinin yattığı iyi oldu. İyi bir adam değil kesinlikle. Altyapıdan birisini alalım daha iyi.

Yasin Pehlivan anladığım kadarıyla Mehmet Topal tarzında bir adam. Yani tam aradığımız adam. Bazıları Mehmet'ten iyi demiş ancak zannetmiyorum öyle bir şey olduğunu. Öyleyse uzun yıllar ihtiyacımız olmaz başka adama. Zaten Mehmet Topal oldukça yeterliydi. Ondan üstünü hayli hayli yeter. Çekingen bir karakteri varmış ayrıca. Tam bir Mehmet Topal izlenimi bıraktı ben de.

Veli, kanatlar için alternatif olarak gelecek herhalde. Artist bir adam gibi gözüküyor. Ayrıca kendisini daha çok Avusturyalı hissetmesi sorun. Barış'taki gibi karakter sorunlarıyla karşılaşabiliriz. (Barış'ın "önce Almanya" demesi gibi)

Mustafa işine çok üzüldüm. Çok yararlı olabilecek bir futbolcuydu. Bakalım şimdi kim alınacak forvete?

Bu sezon başarılı bir performans sergileyen genç forvet Mustafa Pektemek'in Galatasaray'a transferini değerlendiren Cavcav, "Son maçtan 1 gün önce Adnan Sezgin ile görüştüm. Biz 4 milyon Euro karşılığında verebileceğimizi söyledik. Onlar da para değil takas yoluyla almak istediklerini söylediler. Herkes hesabını iyi biliyor. Biz bütün harcamalarımızı cebimize göre yapıyoruz. Büyük kulüpten gelen futbolculara vereceğimiz paralarla kendi dengemizi bozarız. Mustafa'nın geleceği çok parlak. 2 sene daha bizimle olacak. U-21 Milli Takımı'nda oynuyor. Türk futbolu kendisinden çok yararlanacaktır. Umarım onu A Milli Takım seviyesine kadar çıkartırız" şeklinde konuştu.

Kaynak : DHA

Başlık gitmiyor yazıyor içeriğinde 4 milyon euroya gider yazıyor ama bir karar versin "DHA"

Deydimi şimdi Alpaslan'ı göndermeye ?!

bazı renkdaşlar yiğit incedemir'i tavsiye etmiş ben de aynen onu dicektim manisa'yı ayakta tutan adamlardan resmen,selçuk inan ve o adam favarom benim ...ama yasin pehlivan'ı düşünüylar oraya galiba ya inşallah iyi çıkar o ,mustafa sarp'ı görmek istemiyorum çünkü..

4 milyon euro bence cok ama cok yuksek bir fiyat, henuz kendisi adina ne ispat etti ki 4 milyon istiyor Gencler?

olsa olsa en fazla 2 milyon 4 milyon istiyorsa o parayi yillik olarak Hamit Altintop'a oneririm. sacmalik fiyat.

Ben Pektemek'ten çok Mehmet Yıldız'ı alamadığımıza üzüldüm. Bence şu ana kadar bu sezon kaçırdığımız en büyük balık oldu. Çok faydalı olurdu bize.

Ben Pektemek'ten çok Mehmet Yıldız'ı alamadığımıza üzüldüm. Bence şu ana kadar bu sezon kaçırdığımız en büyük balık oldu. Çok faydalı olurdu bize.

Bende senin Yıldız'ı futbolcu sandığına üzüldüm. Boşuna total futbol geyiğini anlatıyoruz millete. Futbolun, teknik ve yetenekle oynandığı ne zaman keşfedilecek acaba bizim ülkemizde? Aslında kolay değil Servetin, Topal'ın yıldız diye lansedildiği bir jenerasyon'a Total futbolu anlatmak. Daha çok çalışmamız lazım. çokkk.

Bende senin Yıldız'ı futbolcu sandığına üzüldüm. Boşuna total futbol geyiğini anlatıyoruz millete. Futbolun, teknik ve yetenekle oynandığı ne zaman keşfedilecek acaba bizim ülkemizde? Aslında kolay değil Servetin, Topal'ın yıldız diye lansedildiği bir jenerasyon'a Total futbolu anlatmak. Daha çok çalışmamız lazım. çokkk.

İspanya'nın 3.büyük klübü bonservis verip bi oyuncu alıyosa o oyuncu yıldızdır...

İspanya'nın 3.büyük klübü bonservis verip bi oyuncu alıyosa o oyuncu yıldızdır...

Sıkıntı da orda zaten. Bir oyuncu yaptıkları ile yıldız olur. Kimse A takımından B takımına transfer olduğu için yıldız olmaz. O zaman Türkiye şartlarında cihan,orhan,volkan,balta,servet,özat,ünal,vb.. büyük takımlara geldikleri için yıldızlar.Sen popülarite ile yıldız olmayı karıştırıyorsun. Valecia son 4 senedir İspanyanın sıradan takımı haline geldi. Tabii bu hale gelmesinde klübün inanılmaz büyük borçları etkili oldu. Onlarda küçülmeye politikasını devreye soktular. Bir oyuncuyu hele o oyuncu klüpte 3-4 senedir oynuyorsa, onu kimse kendi taraftarından daha iyi tanıyamaz. Topal bildiğiniz vasıfsız oyuncudur. Aldığı topu 10 dakka düşünmeden pas atamaz. Son derece ağır ve oyun görüşü olmayan bir oyuncudur. Sakinlik,olgunluk ve teknik onda olmayan özelliklerdir. Valecia'nın bir oyuncuyu alması, onun iyi olduğunu göstermez. Biz topal'ı seyretme eziyetini 4 senedir çekiyorduk. Sırf bacakları uzun ,örümcek diye bir oyuncu transfer edilmez. Ayrıca valencia uluslararası transfer otoritesi mi? valencia kim? Son 4 senede barçadan 25'e yakın gol yiyen bir takım için defansa alınan oyuncuların yetersiz olduğunu görmek için alim olmaya gerek yok. Hatalardan ders çıkarmamşlar ki gidip topal'ı alma gafletine düşmüşler. Aynı hatalarda bizde defalarca düşmedik mi? Geçmişte yıldız diye aldığımız birçok oyuncunun yetersiz çıktığına kaç kere şahit olduk. dediğim gibi yıldız oyuncu yeteniği,potansiyeli olan oyuncudur. izlerken eziyet çektiren oyuncu değil. Bir fikiri öne sürerken başkalarının tercihlerini, başarının standartı olarak gören insanlar, başarının ne demek olduğunu bilmeyecek kadar bu işten bihaberdirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt