GSC Anket - Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nden Elensek Üzülür müsünüz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nden Elensek Üzülür müsünüz?

Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nde Elensek Üzülür müsünüz?

• Kullanılan toplam oy
    202
  • Anket kapatılmış .
''Liverpool ve Leverkusen'in olduğu yerde kupa hayal ama Galatasaray Avrupa takımıdır, üzülürüm'' seçeneği neden yok.

Gerçi 2000 yılında Arsenal, Dortmund, Leeds varken ne kupası diye düşünseydi bizimkiler...

Ortada 1 kupa varsa Galatasaray o kupaya taliptir. Özellikle Avrupa da gidebileceğimiz son noktaya kadar gitmeliyiz. Varoluş amacımız bu. Bu ülkeye Avrupa kupası gelecekse onu da biz getirmeliyiz. Ama bu yıl, ama bir sonraki yıl farketmez.

Öncelikle biraz realist yaklasmak lazim bu soruya.

Avrupa Listemizde Kaan disinda orijini bek olan tek bir oyuncu yok. Ali Turap'i saymadim.

Ekleme sansimiz da yok. Yani Finale kadar bu kadroyla götürecegiz. Sakatlik ve cezalik durumlara girmiyorum bile.

Ayrica bu sezonki avrupa maceramiza bakalim:

Son yillarin en formsuz Manchesterini disarda yendik evimizde yenemedik
Son yillarin en formsuz Bayern Münühi bizi iki macta yendi (evet ilk macta iyi oynadik ama fark etmez)
Ayrica iki macta Kopenhag takimini yenemedik

Üstüne en son Prag macini ve Icardi olmasa turu da zora sokacaktik son anda ipten aldi Muslera ile birlikte.

Evet mümkün oldukca ilerlemek zorundayiz cünkü isin ucunda yine büyük paralar var.

Ama özellikle bundan sonraki turda final seviyesinde bir rakip bile gelebilecegini düsünürsek bütün sartlara tekrar bakildiginda tur sansimizin öyle bahsedildigi gibi yüksek olmadigini görmüs oluyoruz.

Sampiyonlugun ucunda ise yine bir Sampiyonlar Ligi macerasi ve bununla birlikte büyük bir gelir bizleri bekliyor.

O yüzden tekrar ve mümkün oldukca her sene sampiyon olup SL ye katilmak cok daha önemli bana göre.

Ha Galatasaray bir Avrupa macina cikiyorsa her zaman heyecan olur orasi ayri. Ama Prag macinda Muslera'nin karsi karsiya cikardigi pozisyon gözümün önünde canlaniyor o mac 2-3 bitseydi bu tür konular acilmazdi bile. Adim adim degerlendirmek gerekiyor.

Öncelikle biraz realist yaklasmak lazim bu soruya.

Avrupa Listemizde Kaan disinda orijini bek olan tek bir oyuncu yok. Ali Turap'i saymadim.

Ekleme sansimiz da yok. Yani Finale kadar bu kadroyla götürecegiz. Sakatlik ve cezalik durumlara girmiyorum bile.

Ayrica bu sezonki avrupa maceramiza bakalim:

Son yillarin en formsuz Manchesterini disarda yendik evimizde yenemedik
Son yillarin en formsuz Bayern Münühi bizi iki macta yendi (evet ilk macta iyi oynadik ama fark etmez)
Ayrica iki macta Kopenhag takimini yenemedik

Üstüne en son Prag macini ve Icardi olmasa turu da zora sokacaktik son anda ipten aldi Muslera ile birlikte.

Evet mümkün oldukca ilerlemek zorundayiz cünkü isin ucunda yine büyük paralar var.

Ama özellikle bundan sonraki turda final seviyesinde bir rakip bile gelebilecegini düsünürsek bütün sartlara tekrar bakildiginda tur sansimizin öyle bahsedildigi gibi yüksek olmadigini görmüs oluyoruz.

Sampiyonlugun ucunda ise yine bir Sampiyonlar Ligi macerasi ve bununla birlikte büyük bir gelir bizleri bekliyor.

O yüzden tekrar ve mümkün oldukca her sene sampiyon olup SL ye katilmak cok daha önemli bana göre.

Ha Galatasaray bir Avrupa macina cikiyorsa her zaman heyecan olur orasi ayri. Ama Prag macinda Muslera'nin karsi karsiya cikardigi pozisyon gözümün önünde canlaniyor o mac 2-3 bitseydi bu tür konular acilmazdi bile. Adim adim degerlendirmek gerekiyor.
aurier?

''Liverpool ve Leverkusen'in olduğu yerde kupa hayal ama Galatasaray Avrupa takımıdır, üzülürüm'' seçeneği neden yok.

Gerçi 2000 yılında Arsenal, Dortmund, Leeds varken ne kupası diye düşünseydi bizimkiler...
Kadro kalitesi olarak bakarsak bence Şuan 3.favori biziz o kupada en azından yarı final görmemiz lazım minimum

Avrupa inanılmaz keyif veriyor. Tekrar şampiyon olup CL’ye gitmek için ligi önemsemeliyiz. Ligi kazanarak Avrupa’da futbol keyfi yaşıyoruz. CL’den gelen gelirlerle kasayı doldurup takım kuruyoruz. Ligi mutlaka almalıyız. CL’ye biz gitmeliyiz. Şikeciler değil.
Vallah SL olsa bile ben Bayern ile Madrid ve PsG gibi takimlarla mac yaptigimizda hic sevk almiyorum.. yenilgi hic sevmem o yüzden artik uefada puan toplamaliyiz ki artik 3. torbadan katilmak istiyorum.. son 5-6 SL turnuvasinda hep 4. torbadan katildik sonu hep hüzün oldu.

Twitter ve sosyal medya algısında beyni yanmış yeni yetme taraftarlar üzülmez tabi. Gerçek Galatasaraylılar üzülür.

Açık ara Galatasaray tarihinde en üzüldüğüm maç sami yendeki Hamburg maçıdır. Hiç bir süper lig maçı beni o maçtaki kadar üzemez

Oliveria döndü,Ziyech-Aurier de döner 1-2 haftaya kadromuz stoper hariç dar değil ki orda da 3 stoper de oynamayı hakediyo bence o yüzden haftada 2 maç oynamak takımı diri tutar 1-2 tur daha devam edebiliriz.

O zaman her sene bakalım turnuva başında, City var Real var Bayern var deyip ŞL den de elenmek isteyelim

Saçma sapan bir konu

Şu başlıkların acil kapatılması lazım da neden kapatılmıyor anlamış değilim

Hiç yakışıyor mu GS vizyonuna, tarihine, kuruluş amacına

Üst Alt