Pes mi? Fifa mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pes mi? Fifa mı?

Cevap: Pes mi? Fifa mı?

fifa diyenlerin neye dayanarak fifa dediğin anlamıyorum.fifa ilk önce oyuncuların yüzünü benzetsin öyle gelsin.fifa 09 da gördük formaları türk bayrağı yamuk yumuk.oyun içinde bi ton hata.top auta gidiyo üst fileden içeri giriyo hakem gol veriyo:)böyle saçma oyun işte..pes teki cl ligi yeter.ps3 bu kadar popülerse bu pes yüzündendir.

fifa diyenlerin neye dayanarak fifa dediğin anlamıyorum.fifa ilk önce oyuncuların yüzünü benzetsin öyle gelsin.fifa 09 da gördük formaları türk bayrağı yamuk yumuk.oyun içinde bi ton hata.top auta gidiyo üst fileden içeri giriyo hakem gol veriyo:)böyle saçma oyun işte..pes teki cl ligi yeter.ps3 bu kadar popülerse bu pes yüzündendir.

PES 2010 'daki suratlar ve grafikler Fifa 08'de ve 09'da mevcut. Avrupada en çok satılan oyun boşu boşuna olmuyor :)

https://www.n4g.com/News-407266.aspx

İlk haftasında Avrupa'da 1.7 milyon satarak en hızlı satılan spor oyunu rekorunu kırdı

bu fifa nasıl satıs rekoru kırıyor anlamadım pes ne kadar satmıs avrupada acaba:D

birde dünyada en çok satan hangisi acep

bu fifa nasıl satıs rekoru kırıyor anlamadım pes ne kadar satmıs avrupada acaba:D

birde dünyada en çok satan hangisi acep

Bunun sebebi FİFA artık çok değişti. Başka bir oyun oldu diyebilirim. Pes ezberini bozdu baya. Ben de önceden pes oynardım ama FİFA 09 oynayınca vazgeçtim. Çok dengeli bir oyun yapmışlar. Oynanabilirliğinde Pes'ten farkı yok.

FİFA'nın gerçek zevkinin ps3'te çıktığını düşünüyorum ayrıca.

Kendimi bildim bileli PES oynarim ha fifayida oynadim tabi ama pesin yaninda futbol simulasyonu degilde arcade gibi geliyor :)

Üst Alt