Pes mi? Fifa mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pes mi? Fifa mı?

Cevap: Pes mi? Fifa mı?

Fifa Pes'i çokdan solladı bence.

Bizim bildiğimiz Fifa mı solladı:DYoksa biz başka oyunmu oynuyoruz.İlk önce oyuncuları benzetsin Fifa,Formaları doğru düzgün yapsın,ondan sonra oyun çıkarsın.Rezil olmasın.Fifa 09 da göğsümüzde ki TÜRK bayrağı yamuktu.Heralde EA Sports ta ki elemanları göz testinden geçirmiyorlar.Ayrıca hiçte gerçekçi değil.Neden bunları söylüyorum?Yıllardır hasretle adam gibi bir oyun bekliyorum Fifa'dan.Artık umudumu kestim.Pes oynadığımdan değil yoksa..

PES mi ? FIFA mı ?

Son zamanlarda en çok oynanan oyunlardan ikisi..

Kimileri PES, kimileri FIFA diyor. Peki sizin favoriniz hangisi ?

Pc için söylemek gerekirse ikisi de dandik oyunlar.Fifa'yı yükledim bir maç oynayıp sildim.Pes'i ise mecburiyetten oynuyorum.Grafikleri dışında çok vasat bir oyun.Oynarken sinir krizleri geçirebilirsiniz.Misal Master Lig yapıyorum Sivasspor'la oynuyorum Pro zorluk seviyesinde,adamlar total futbol oynuyor resmen.Topu alamıyorsun.Normal seviyede oynarsan da çok kolay oluyor.Lig bitimine 12 hafta varken şampiyon olabiliyorsun:eek:Hakemler salak,kaleciler salak.Ne zaman bizi tam anlamıyla doyuracak bir oyun çıkacak çok merak ediyorum.

Pc için söylemek gerekirse ikisi de dandik oyunlar.Fifa'yı yükledim bir maç oynayıp sildim.Pes'i ise mecburiyetten oynuyorum.Grafikleri dışında çok vasat bir oyun.Oynarken sinir krizleri geçirebilirsiniz.Misal Master Lig yapıyorum Sivasspor'la oynuyorum Pro zorluk seviyesinde,adamlar total futbol oynuyor resmen.Topu alamıyorsun.Normal seviyede oynarsan da çok kolay oluyor.Lig bitimine 12 hafta varken şampiyon olabiliyorsun:eek:Hakemler salak,kaleciler salak.Ne zaman bizi tam anlamıyla doyuracak bir oyun çıkacak çok merak ediyorum.

Çıktı zaten,Fifa 10. Ps3 veya Xbox 360'ta oyna.:2_thumbs_up_-_anima

Abi başka futbol uyunu var mı? :)

doğru yok ama o kadar kötüler ki, öyle hatalar var ki oynarken insanın kafasını duvarlara vurası geliyo :) İlk çıktığında fifa 2010'nu aldım yemin ederim 10 dakika sonra pc'den kaldırdım..

Eğer illa seç derseniz pes fifanın iyisi diyelim,kötünün iyisi :)

NBA 2K serileri gibi futbol oyunları yapamadılar..

Üst Alt