Pes mi? Fifa mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pes mi? Fifa mı?

Cevap: Pes mi? Fifa mı?

doğru yok ama o kadar kötüler ki, öyle hatalar var ki oynarken insanın kafasını duvarlara vurası geliyo :) İlk çıktığında fifa 2010'nu aldım yemin ederim 10 dakika sonra pc'den kaldırdım..

Eğer illa seç derseniz pes fifanın iyisi diyelim,kötünün iyisi :)

NBA 2K serileri gibi futbol oyunları yapamadılar..

NBA 2K hakikaten aştı kendini.

Sana tavsiyem PS3 cafeye gidip Fifa oynaman. konsolda güzel olduğunu daha iyi anlayacaksın.;)

İki arkadaş eğlenmek istiyorsan,bilgisayar olsun PS3 olsun PES oynayacaksın.Tamam FIFA hakkaten kendini aşıp PES'i geçmiş olabilir,ancak 2 kişi karşılıklı oynarken eğlenmekten çok sinirli ve kasılan suratlar görüyom ben hep.

Halbuki PES akıcılıyığla,hatalarıyla,Messi'yi alıp ilk 11'i çalımlamak la güzel :)

NBA 2K hakikaten aştı kendini.

Sana tavsiyem PS3 cafeye gidip Fifa oynaman. konsolda güzel olduğunu daha iyi anlayacaksın.;)

NBA 2K serileri de sanırım kendini yavaş yavaş bozuyo :) NBA 2K10'da 9a göre birçok hata var.Ben halaa 2K9unu oynuyorum..K9 kusursuzdu nerdeyse..

ea sports uzun zamandır fifa'yı hep play station serilerine iyi yapıyo,pc'yi hiç önemsemiyolar artık..Sizin dediğiniz tavsiye birçok yerde söyleniyor,doğrudur...Peste tam tersi.

Fifa 2008 e kadar oyun severlere çok kötü izlenim verdi. 2008 den sonra işler tersine işlemeye başladı. Pes bu sefer ismini kullanarak oyunlar satmaya başladı kendini geliştirmeden. Fifa geliştirmeye başladı kendini ismini geri plana atarak. Ama şu kanıyı yıkmak çok zor olacak herhalde ;

"PES abi hertürlü" "Hadi pes yapalım"

Ama eminim burada Pes diyenlerin çoğu konsolda Fifayı oynamamıştır.

ben bir fifa hastasıyım pese bi türlü ısınamamıştım ama bu sene baya oynadım pesi fifa dan iyi diyorum artık :D

Serhattan özür diliyorum.. :D

Bugün fifa 10 oynadım ps3 te gerçekten çok iyi..Bilgisayardakine aldanıp dandik demiştim.. :asd:

Pes tabiki Fifa yıllardış şu pas olayını beceremedi olmuyor inandırıcılığı gerçekçiliği felan yok

Üst Alt