# Peter Crouch - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Peter Crouch

Cevap: # Peter Crouch

Crouch'un youtube'daki bütün videolarında

robot dansı ve Galatasaray'a attığı rövaşata gol

mutlaka paylaşılmış. :)

Ne acayip bir milletiz.

Crouch ve RVN'i begenmiyoruz :eek:

Hayata sarı-kırmızı bakarsan Dünya'nın en büyük takımı senin tuttuğun takım olur,ve düşünürsün ki en iyi oyuncular senin takımında olmalı burun kıvırırsın,Neill'e Crouch'a Ruud'a komiğiz ya,3-4 sene önce adı sanı belli olmayan onlarca adam geldi gitti sineye çektik,şimdi dönen isimler beni son derece mutlu etsede insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister,bu adamlardan daha fazlasını isteyenler pepsi içsin bence.

hayata sarı-kırmızı bakarsan dünya'nın en büyük takımı senin tuttuğun takım olur,ve düşünürsün ki en iyi oyuncular senin takımında olmalı burun kıvırırsın,neill'e crouch'a ruud'a komiğiz ya,3-4 sene önce adı sanı belli olmayan onlarca adam geldi gitti sineye çektik,şimdi dönen isimler beni son derece mutlu etsede insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister,bu adamlardan daha fazlasını isteyenler pepsi içsin bence.

+1905 :d

Hayata sarı-kırmızı bakarsan Dünya'nın en büyük takımı senin tuttuğun takım olur,ve düşünürsün ki en iyi oyuncular senin takımında olmalı burun kıvırırsın,Neill'e Crouch'a Ruud'a komiğiz ya,3-4 sene önce adı sanı belli olmayan onlarca adam geldi gitti sineye çektik,şimdi dönen isimler beni son derece mutlu etsede insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister,bu adamlardan daha fazlasını isteyenler pepsi içsin bence.

tam Başbakanlıksın kanka helal:)

Kaynak yok sanırım ozaman tartismanın anlami yok,yoksa crouch hem bileğini iyi kullanıp hemde hava toplarında iyi olan Ender oyunculardan tabiki gelmesini isterim

Öyleyim arkadaşım. Oyuncu değil sisteme uygun adamı seçiyorum. Boşa para vermemek için buda takımımın mali gücünü bilerek söylediğim birşey. Sen olayı Crouch'ı beğenmiyolara indirgersen bende sana "cola turkA" iç derim. Arabesk laflar bunlar.Beğeni meselesi değil. Bitti artık o sabit hantal forvet devri ki bu taraftar Nonda'ya zor tahammül ederken.O kadarda gol atmışken.

Crouch ta cok iyi forvet fakar

çift forvet oynatacaksa Rijkaard alalım dünya yıldızı bi forvet Türkiye'de baros-nistelrooy ya da baros-crouch ikilisini kim seyretmek istemez

ama...

baros gelince yedek kalıcaksa

genç ve yetenekli baros un yedegi olabilcek birini almalıyız

bariz imla hatası :p:p

Yahu Rud kesin iyi mi?Bize geldiğinde oynayabilecek mi?Ya sakatlıüı Nüksederse?

Realde sakatlıktan çıktıgı ilk maçta Nüksetti ve hala dönemedi?BU risk alınır mı?

Mantıklı olalım.Takım Sakat bir golcüye katlanamaz.Hele bu golcü min 2 m euro alacaksa...

Üst Alt