# Peter Crouch - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Peter Crouch

Cevap: # Peter Crouch

Nasıl savunmusuk anlamadım.Tek Song var 2 tane kırmızılı:)

Adam bir vole attı kral ettiler. Çok kral adam olsaydı Liverpool en iyi döneminde satmazdı bu elemanı. Gol atamamış bir süre, kocaman boy arkasında 2 tane pasör Gerrard-Alonso ee bir zahmet at.

Ü.Karan-N.Ateş bu adamlarında vole-rövaşata golleri var. Durumlarıda ortada malum.

Böyle yorum yaparsan bende sana açıklama yaparım. Okumadan "Gerrard'ı amele ifşa ettiğimi yazıyorsan" bende sana aynı tepki ile gelirim. Birde beğenmeme hususu değil. Sanki alındı bende burda lanet olsun bu adam asla olmaz demişim yada burnumuz kalkmış Ali Lukunku olsa olurdu demişiz gibi yorum yazıyor geriyorsun konuyu.

Baroş'un top saklayıp daha bitirici olanı zaten Torres ve o sınıfa giriyor ki alınamz böyle bir oyuncu. Top saklama diyorsun, Arda-Kewell-Keita ne iş görüyor ? Crouch mı top saklayacak bu takımda peki ?

4-6-0 diyoruz. Şart değil 4-1-5 olsun yada adı neyse ama TOTAL Futbolda direkt gibi bir sabit forvet kullanılmaz. Kullananda sadece İbra'yı kullanıyor o da pek sabit sayılmaz ve her an her yerden şut çeken kaslı güçlü bir adam. O nedenle, Crouch bu sistem oyuncusu doldur-şişir yapacak bir takımda değiliz.

"Sıkışınca girer şişiriz" diyenler var. Rijkaard diyor ki: amacımız günü kurtarmak değil felsefeyi yerleştirmek. Günü kurtarmaksa gol kralı çıkarmaksa dert gidip Torres'i iste bende "haklısın abi" diyim. Adından değil bize olan uygunluğundan. Crocuh ne yapacak 30metre top mu sürecek ? Kontrada ne kadar hızlı olacak gerçi hep ilerde duracak orası ayrı zaten pres yapan adam az ilerde Nonda'ya mahkumkende bu açıkca ortada sen Nonda'nın uzun ve genç olanını istiyorsun takıma diyorum bende.

Baros'un üstü Torres mi yok daha neler :D Benim demek istediğim forvet oyuncun kesinlikle topa basmasını bilecek,Arda,Keita ne işe yarıyacak diyorsun dimi doğru onlar topu saklayıp Baros'a verdiğinde hücuma katılacaklar değil mi? Barosla duvar paslar verkaçlar gibi gibi,eğer senin forvetin attığın topu kontrol edip etrafını parselleyemiyorsa kanat elemanları boşuna koşuyor,boşa enerjini harcıyorsun çünkü top rakipte ve geri dönmek zorundasın ben bundan bahsediyorum,Sturm Graz maçını hatırla Keita Aydın'ı dövecekti nerdeyse,topu taşıyor taşıyor hop Aydın'a veriyor 1-2 saniye tutabilse topu tehlike büyüyecek aldığında kaybediyor Baros'un bu özelliği ne yazık ki çok zayıf kaliteli ama hakkını yemem,uzlaşayamacağız galiba senin forvetten beklentilerinle benimkiler çok farklı ama güzel tartışma.

Benden önce takımının başındaki adama saygı göster. Bu adamı fırsatın olursa sor bir Rijkaard'a gerçekten. Yolun düşerse Florya'ya bir dene en son isteyeceği futbolcu modeli. Bana başarısınıda sayarmısın bu adamın ? Birde 4-3-3=Total futbol mu demek sence ?

Bana saygı duyarsın diye yazdım ama ukalalık etmişsin eyvallah.

Bana saygı duyarsın diye yazdım ama ukalalık etmişsin eyvallah.

Ukalalık sezmedim yazımda sana öneride bulundum sana tabir şeklin ile geçmiş sayfalarda yaptığın gibi diyelim. Eden bulur diyorum. Senin üstte saydıklarını yapmakta zaten Baroş ayrıca topu saklayıp-tutup parselleyecek bir oyuncuda değil Crouch eğer Baroş'ta değilse. T'ham maçlarını izleyeceğim ve bu adamı elimden geldiğince takip edeceğim. Videolarınıda paylaşacağım gerekirse ama "boş pozisyondaki volelerini" değil.

Bizim ilerde oyunu yavaşlatan, bir forvete ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.3 sezon önce evet alınası adamdı sistemimiz-top şişirme alışkanlığımız gereği. Bu adam ne her topu gol yapan biri nede çok aktif bir oyuncu topsuz alanda. Yanlış adamı izlediniz sanırım.

Ukalalık sezmedim yazımda sana öneride bulundum sana tabir şeklin ile geçmiş sayfalarda yaptığın gibi diyelim. Eden bulur diyorum. Senin üstte saydıklarını yapmakta zaten Baroş ayrıca topu saklayıp-tutup parselleyecek bir oyuncuda değil Crouch eğer Baroş'ta değilse. T'ham maçlarını izleyeceğim ve bu adamı elimden geldiğince takip edeceğim. Videolarınıda paylaşacağım gerekirse ama "boş pozisyondaki volelerini" değil.

Bizim ilerde oyunu yavaşlatan, bir forvete ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.3 sezon önce evet alınası adamdı sistemimiz-top şişirme alışkanlığımız gereği. Bu adam ne her topu gol yapan biri nede çok aktif bir oyuncu topsuz alanda. Yanlış adamı izlediniz sanırım.

Seninle uzlaşamayız genç adam.

Galatasaray'da büyük heyecan!..

Galatasaray yönetimi dev santrafor Peter Crouch'un transferini bitirmek üzere.

Gelen bilgilere göre İngiliz futbolcunun transferi yüzde 90 bitti.

1905 GSYİAD Derneği'nin olağan genel kurulunda yaptığı konuşmada 'İçiniz rahat olsun herhalde bu hafta içinde santrfor transferi yapacağız' diye müjde veren Başkan Adnan Polat'ın Peter Crouch'u işaret ettiği ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, attığı gollerden sonra yaptığı robot dansı yüzünden Mr.Roboto lakabını alan Peter Crouch'la büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Crouch'un kulübü Tottenham ile bonservis görüşmeleri ise devam ediyor. 2.01'lik pivot santrfor için Portsmouth'a 10 milyon pound gibi bir rakam ödeyen Tottenham'ın talep ettiği yüksek bonservis bedelinde indirim için pazarlık yapılıyor. Tottenham'ın Galatasaray'ın önerdiği rakama inmemesi durumunda Sarı-Kırmızılı yöneticilerin masaya kiralık formülünü de getirmesi bekleniyor. Pazarlıkların olumlu sonuçlanması halinde Crouch'un transferinin kısa süre içinde Galatasaray'ın resmi internet sitesinden açıklanacağı bildirildi. Mr.Roboto bu sezon 29 maçta Tottenham forması giydi. Crouch bu maçlarda 4'ü lig olmak üzere toplam 12 gol atarken, 6 da asist yaptı. İngiliz futbolcunun Galatasaray'ın teklifini kabul etmesinde Rijkaard ve Neeskens gibi isimlerin yanı sıra Harry Kewell'ın ardından Lucas Neill'ın da Galatasaray'a gelmesinin etkili olduğu vurgulandı.

ABBEY CLANCEY DE GELECEK Mİ?

Peter Crouch'un sevgilisi olan ünlü model Abbey Clancey'nin de İstanbul'a gelmeye ikna olduğu sızan bilgiler arasında. Bu transfer gerçekleştiği takdirde Clancey bundan böyle İstanbul'da dikkatleri üzerine toplayacak.

ALACAKLARINA KARŞILIK BONSERVİS

G.Saray yönetimi, Crouch'a yabancı kontenjanında yer açmak için Linderoth'un sözleşmesini feshetmeye çalışıyor

Galatasaray'ın transfer komitesi İngiltere'de Crouch ve Tottenham ile görüşmelerini sürdürürken, Sarı-Kırmızılı diğer yöneticiler de Linderoth sorununu çözmek için yoğun çaba sarf ediyor. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, Linderoth'a alacaklarına karşılık bonservisini vermeyi teklif etti. Linderoth'un ise sezon sonuna kadar alacaklarını tahsil etmekte ısrar ettiği bildirildi.

kaynak: yazete.com

Galatasaray'da büyük heyecan!..

Galatasaray yönetimi dev santrafor Peter Crouch'un transferini bitirmek üzere.

Gelen bilgilere göre İngiliz futbolcunun transferi yüzde 90 bitti.

1905 GSYİAD Derneği'nin olağan genel kurulunda yaptığı konuşmada 'İçiniz rahat olsun herhalde bu hafta içinde santrfor transferi yapacağız' diye müjde veren Başkan Adnan Polat'ın Peter Crouch'u işaret ettiği ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, attığı gollerden sonra yaptığı robot dansı yüzünden Mr.Roboto lakabını alan Peter Crouch'la büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Crouch'un kulübü Tottenham ile bonservis görüşmeleri ise devam ediyor. 2.01'lik pivot santrfor için Portsmouth'a 10 milyon pound gibi bir rakam ödeyen Tottenham'ın talep ettiği yüksek bonservis bedelinde indirim için pazarlık yapılıyor. Tottenham'ın Galatasaray'ın önerdiği rakama inmemesi durumunda Sarı-Kırmızılı yöneticilerin masaya kiralık formülünü de getirmesi bekleniyor. Pazarlıkların olumlu sonuçlanması halinde Crouch'un transferinin kısa süre içinde Galatasaray'ın resmi internet sitesinden açıklanacağı bildirildi. Mr.Roboto bu sezon 29 maçta Tottenham forması giydi. Crouch bu maçlarda 4'ü lig olmak üzere toplam 12 gol atarken, 6 da asist yaptı. İngiliz futbolcunun Galatasaray'ın teklifini kabul etmesinde Rijkaard ve Neeskens gibi isimlerin yanı sıra Harry Kewell'ın ardından Lucas Neill'ın da Galatasaray'a gelmesinin etkili olduğu vurgulandı.

ABBEY CLANCEY DE GELECEK Mİ?

Peter Crouch'un sevgilisi olan ünlü model Abbey Clancey'nin de İstanbul'a gelmeye ikna olduğu sızan bilgiler arasında. Bu transfer gerçekleştiği takdirde Clancey bundan böyle İstanbul'da dikkatleri üzerine toplayacak.

ALACAKLARINA KARŞILIK BONSERVİS

G.Saray yönetimi, Crouch'a yabancı kontenjanında yer açmak için Linderoth'un sözleşmesini feshetmeye çalışıyor

Galatasaray'ın transfer komitesi İngiltere'de Crouch ve Tottenham ile görüşmelerini sürdürürken, Sarı-Kırmızılı diğer yöneticiler de Linderoth sorununu çözmek için yoğun çaba sarf ediyor. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, Linderoth'a alacaklarına karşılık bonservisini vermeyi teklif etti. Linderoth'un ise sezon sonuna kadar alacaklarını tahsil etmekte ısrar ettiği bildirildi.

kaynak: yazete.com

SıZan bilgiler arasında:D:D:D:D Ne bilgiymiş sız sız bitmiyo :D

-gelen haberler arasında,

-sızan bilgiler arasında,

-ifade edildi, belirtildi,

şunları okumaktan fenalık geliyor artık içime.

Biz paslı oyun oynuyoruz Bu sırıkla doldur boşalt yapabiliriz ancak Ayrıca yedek forvetleri Pavlychenkonun bile gelme ihtimalinin az olduğu bir ortamda as forvetlerini almak mümkün değildir

Üst Alt