Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı

Başka bir açıklamasımı var bunun 23 yasında oyuncu kulubede dursa kötümu olurdu rotasyon'da çok iyi işler yapabilirdi

İsteyince neler yapabileceğini gördük Galatasaray'dada Monaco'dada

Adamı Monaco'da sakatlıklar Galatasaray'ya egolar bitirdi

Net

Ego nedir ve bu olayla ne alakası vardır?

Allah aşkına şunu bi anlat ego için neden oyuncu yollanır gerçekten merak ediyorum hacı.

Yönetim o mavkide Pino'yu fazla görüyor bence , Pinoyu verip sol bölgeye transfer yaparlar

, ben olsam yedekte birakirdim ama ben Yönetim degilim

Başka bir açıklamasımı var bunun 23 yasında oyuncu kulubede dursa kötümu olurdu rotasyon'da çok iyi işler yapabilirdi

İsteyince neler yapabileceğini gördük Galatasaray'dada Monaco'dada

Adamı Monaco'da sakatlıklar Galatasaray'ya egolar bitirdi

Net

Ya bu adam oynadığı hangi maçta kötü oynadı? Adama gol atmadı diyorlar 14 maçta 6 gol atmış.

Taraftarlar keita'ya gösterdiği sevginin milyonda birini göstermedi bu adama, hem bu adama hemde giovanni dos santos'a.

Biz koşmayan, çabalamayan,çırpınmayan, pozisyona girmeyen adamları severiz ( sonuçta pozisyona girmeyince kaçırmada olmuyor o zaman iyi oyuncu olursun.)

Sarp,Ayhan,Aydin,Aykut,Hakan gibi adamlar kadroda kendisine yer bulabiliyor.

Sarp son 3 maçta kaç dk oynadı, sahada kaldı özellikle son 2 maç ben göremedim sanırım?

Bunun yanında keşke daha iyi yerliler alınsa Anadolu kulüpleri bizi "yolunacak kaz "olarak görmese.

Bugün şaka gibi ya Volkan Şen'in yarı fiyatına Arsenal den oyuncu alıyoruz.

Çok ararız pino'yu. Adam gol kaçırıyordu ama daha 23 yaşındaki oyuncudan müthiş bir golcülük ve soğuk kanlılık beklemek saçma olurdu.

Zaten attığı gollerle klasını gösterdi ama nedense iyi oynadığı maçlar sonrası o çok iyi, işi bilen teknik adamlarımız onu yedek bıraktı.

[video=youtube;xyRRTKqkl-I]https://www.youtube.com/watch?v=xyRRTKqkl-I[/video]

Bu arada Pino nun gidişine sevinmiyorum yetenekli adamdı çok iyi adamdı tek sıkıntı yabancı olması oldu.

Bu konuda hoca ya yüklenmek anlamsız.Önce 6+2+sonsuz saçmalğı bitmeli Pino Culio gibi adamların kalması için ki ikiside kalsın isterdim.

Hiç istemiyordum gitmesini.Takımda Pinoya kadar gitmesi gereken oyuncular var.Neyse hayırlısı olsun Galatasaray için...

Ne Pino nede Hoca öyle adamlar değil braderim.

Bana göre sorun yabancı olması ve orada oynayabilecek oyuncularımızın olması.

Pino'nun umursamaz tavırları olduğu ve antremanlarda isteksiz olduğu yazılıyordu zaten hoca onu kampa bile almadı. Yabancı sınırlaması olayındaki yeni düzenleme sonrası oyuncu takımda tutulabilirdi.Elmander ve pino klübede oturacak yabancılar olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt