Pirlo mu Xavi mi ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pirlo mu Xavi mi ?

Cevap: Pirlo mu Xavi mi ¿

Xvi büyük oyuncudur lafımız yok xavide beni en çok kıllandıran şey barcelona da 10 yıl oynadı esamesi bile okunmuyordu 2008 de şu anki sitem oturdu ve xavi yıldızlaştı ispanyada da bu sistemde oynayan xavi 2008 den beri başarılı ondan önce milli takımda bile yedek kalıyordu yoksa xavi reistir diyecek lafım yok ama bir pirlo değil be

Secim yapmak cok zor ikisi de cok iyi orasi kesin ama Xavi biraz daha farkli yeteneklere sahip gibi Pirlo biraz daha statik bir oyuncu.Onun disinda Pirlo Milandan once Reyizti diyenler yaniliyor yada ruyalarinda Inter formasiyla Pirloyu goruyolar.Pirlo Interde surekli kiralanan yedek bekleyen siradan oylesine bi futbolcu goruntusundeydi(tabi interin futbolcu ogutucusu klub oldugu unutulmasin)Pirloyu Pirlo yapan Milandir kimse iskembeden sallamasin Yok interde de reyizti hep boyleydi zart zurt.

pirlo duran toplarda 2-3 kat daha etkili. ^10 senede bi atmis iste herif ondada kalecinin malligi var

Zaten videoyu koyan arkadaş saçmalığın dibine vurdu olay git gide s.dik yarışına döndü xavi nin frikikleri pirlodan iyimiş bunu diyen adam futboldan zerre anlamıyodur çünkü xavinin en zayıf yanı frikikleridir bunu herkez bilir diğeri çıkıyor xavi kimmiş diyor millet ne kadar tartışmaya meraklı arkadaş :D

Zaten videoyu koyan arkadaş saçmalığın dibine vurdu olay git gide s.dik yarışına döndü xavi nin frikikleri pirlodan iyimiş bunu diyen adam futboldan zerre anlamıyodur çünkü xavinin en zayıf yanı frikikleridir bunu herkez bilir diğeri çıkıyor xavi kimmiş diyor millet ne kadar tartışmaya meraklı arkadaş :D

Öyle bi şey dedim ileri zekalı arkadaş? Yıl olmuş 2012 herkez yazan adama niye cevap veriyorsam ben de.

Ne olursa olsun, turnuvanin en guzel pas'i Montolivo'dan geldi.

1:35

[video=youtube;OkY7ZncDMug]https://www.youtube.com/watch?v=OkY7ZncDMug&feature=related[/video]

:016::016::016:

lan xavi'yi hic izlemesek haklisin diyecem. xavi duran toplara pirlo'yla karsilastirirsan bok gibi vuruyor iste, xavi'dende frikiklere daha iyi vuran 10 adam sayarim en az NET

lan xavi'yi hic izlemesek haklisin diyecem. xavi duran toplara pirlo'yla karsilastirirsan bok gibi vuruyor iste, xavi'dende frikiklere daha iyi vuran 10 adam sayarim en az NET

Aynen. Xavi frikiğin başına gelince TRT spikerleri heyecan yaratıyor. Hesaplamadım ama yılda 1 ya da 2 defa frikikten golü vardır Xavi'nin.

Gerçi 60-70 frikikten 2sini gol atan adama dünyanın en iyi frikikçisi deniyor bu dünyada siz de haklı sayılırsınız.

Futbolda en sevmediğim şeylerden biri anlık yapılan yorumlardır burada da bunu görüyoruz. Xavi 10 kere Pirlo'dan iyidir Pirlo da tabiki çok çok kaliteli bir oyuncudur ama Xavi daha iyidir anlık yorumcular bir anda patlamış baya güldüm konuyu okurken bu kadar olur yani. Geçen de Real Barçayı yenince direk Messi balon ilan edilmişti adam kaç kere Reali dağıttı ezdi Ronaldo'nun Barçaya karşı baskın oynadığı bir maç bile yok gol attı demeyin Pedro da buldumu yazıyor Real'e.

,

Xavici arkadaşlar 2008 den önce xaviyi bu kadar beğeniyormuydunuz takım sistemi kurdu xavi oynamaya başladı.başka takıma gitse nasıl oynayacağı belli deil.Xaviciler elinizi vicdanınıza koyun xaviyi 2008 den önce bu kadar beğeniyormuydunuz yada şöyle sorum xaviyi tanıyormuydunuz yada xavi sizin için sadece ronaldinhonun yanında oynayan vasat bir oyuncumuydu aynı soruyu birde pirlo diyen arkadaşlara soruyorum cevap kendiliğinden ortaya çıkacaktır zaten.

Niye? Xavi daha geç parladığı için daha kötü mü futbolcu oluyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

frikikde adam mı mukayese edilir.prates 2sindende iyi vuruyordu.2side cok denk.birbilerinden ayrılan cok özellikleri yok

<

Selçuk İnan

Seedorf

Alex

Hulk

Nasri

Van Persie

Sneijder

Kroos

Xabi Alonso

Fabregas

vs.

Üst Alt