Pirlo mu Xavi mi ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pirlo mu Xavi mi ?

Cevap: Pirlo mu Xavi mi ¿

risk nedir diye soru görürsem o videoyu getirip hocaya vericem

aha da risk budur diye

ama sorunun cevabını ben vermiyim avatarım versin...

Xavi Pirlonun yaninda dunku cocuk daha

tumblr_lq7apxF56u1qjmhoko1_500.jpg

Alin size pass. Pirlo dunyanin en iyi deep laying playmaker'i.

[video=youtube;91TjRHdtLiQ]https://www.youtube.com/watch?v=91TjRHdtLiQ[/video]

Simdi konuyu kitleyin pls :ka21:

Xavi nedense ilk barça forması giydiği zamanlar yoktu ortalıklarda

Barça flaş transferlerini ne zaman getirdi Xavi o takımla beraber ortaya çıktı yeni jenerasyonla beraber de barça sisteminde yetişmiş oyuncularla tavan yaptı

Pirlo HEP VARDI

Tartışmak bile saygısızlık

Xavici arkadaşlar 2008 den önce xaviyi bu kadar beğeniyormuydunuz takım sistemi kurdu xavi oynamaya başladı.başka takıma gitse nasıl oynayacağı belli deil.Xaviciler elinizi vicdanınıza koyun xaviyi 2008 den önce bu kadar beğeniyormuydunuz yada şöyle sorum xaviyi tanıyormuydunuz yada xavi sizin için sadece ronaldinhonun yanında oynayan vasat bir oyuncumuydu aynı soruyu birde pirlo diyen arkadaşlara soruyorum cevap kendiliğinden ortaya çıkacaktır zaten.

Xavi müthis sistemin icerisindeki sistemi en müthis isleten adam. Ancak her takimda böyle oynayabilecegini düsünmüyorum. Bakiniz Barcelonanin böyle oynamadigi zamanlarda Xavinin ruhu duyulmuyordu. Kimse konusmuyordu.

Ha Reistir yine orasi ayri.

Pirlo ise kendini hem Milanda hem Juveda hemde Milli Takimda kanitlamis, islemeyen Italyan takimini kendi tasimis. Juve Pirlo geldikten sonra birdaha Sampiyonluga uzandi.

Keske Pirloyu Barcada veya Realde görebilseydik.

Üst Alt