Pirlo mu Xavi mi ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pirlo mu Xavi mi ?

Cevap: Pirlo mu Xavi mi ¿

En sevdigim iki reyiz oyun kurucu,kaptan,lider.Xavi 1 tik onde herzaman.Ama forumdaki ergen penaltyfanboylar yuzunden Pirlodan sogucaz ..Pirlo sizin icin daha iyi olabilir bu Xaviyi kotu yapmaz utanmasaniz birazdan Xavi less,balonn,kendini baska takimda kanitlamadi diye saldircaksiniz bi bitmediniz.

Fm 2012 karşılaştırma...

scaled.php

En sevdigim iki reyiz oyun kurucu,kaptan,lider.Xavi 1 tik onde herzaman.Ama forumdaki ergen penaltyfanboylar yuzunden Pirlodan sogucaz ..Pirlo sizin icin daha iyi olabilir bu Xaviyi kotu yapmaz utanmasaniz birazdan Xavi less,balonn,kendini baska takimda kanitlamadi diye saldircaksiniz bi bitmediniz.

Xvi büyük oyuncudur lafımız yok xavide beni en çok kıllandıran şey barcelona da 10 yıl oynadı esamesi bile okunmuyordu 2008 de şu anki sitem oturdu ve xavi yıldızlaştı ispanyada da bu sistemde oynayan xavi 2008 den beri başarılı ondan önce milli takımda bile yedek kalıyordu yoksa xavi reistir diyecek lafım yok ama bir pirlo değil be

Her şeyi niye karşılaştırırız anlamıyorum ki.... İkiside çok çok iyi oyuncu. Pirlo'nun nostaljik bir yanı var tabi her zaman. Eski zamanların oyuncusu gibi biraz.

Bu arada Selçuk oyun görüşünü biraz geliştirsin bu ikisinden de aşağı kalmaz...

Ya bi git saçma sapan konuşma al daha bu seneden.

[video=youtube;yiabaE_k40g]https://www.youtube.com/watch?v=yiabaE_k40g[/video]

Frikik konusuna hiç girme xavi nin kaç frikik golü var pirloyla kıyaslıyorsun bırak pirloyu juninho beckham bunlarla birlikte dünyadaki en iyi frikikçilerden biridir pirlo hakkatende xavinin frikikleri bir b.ka benzemez zaten genellikle messi kullanır oda çoğu zaman iyi kullanamaz frikikleri

barcelonaya mustafa sarpi koy oda baya iyi oynuyor gibi gözükür... pırlo efsane adam xavi ise çok iyi sadece...

Ulan Pirlo daha iyi vuruyor dersin de Xavi bok gibi kullanıyor diyemezsin işte. Saçma sapan konuşmayın her frikiği de Xavi kullanmıyor zaten Messi, Alves, Villa ne bileyim daha çok vuruyorlar Xavi'den.

evet sayın seyirciler sidik yarışında pirlo bugün attığı gol sebebiyle bir adım önde...

Futbolda en sevmediğim şeylerden biri anlık yapılan yorumlardır burada da bunu görüyoruz. Xavi 10 kere Pirlo'dan iyidir Pirlo da tabiki çok çok kaliteli bir oyuncudur ama Xavi daha iyidir anlık yorumcular bir anda patlamış baya güldüm konuyu okurken bu kadar olur yani. Geçen de Real Barçayı yenince direk Messi balon ilan edilmişti adam kaç kere Reali dağıttı ezdi Ronaldo'nun Barçaya karşı baskın oynadığı bir maç bile yok gol attı demeyin Pedro da buldumu yazıyor Real'e.

Üst Alt