Pivot Santrafor İstemiyorum! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pivot Santrafor İstemiyorum!

Üstat mesele gol vuruşu...Şimdi Thomas Müller de Gerd Müller de üstattır ama fiziksel olarak benzemezler...Modern diye yutturulan hızlı forvet saçmalığında ön plana çıkartılan hiçbir forvet hiç bir büyük maçı alamamıştır...Bu böyledir zira gol vuruşları yoktur...Gol vuruşu kafayla da olur ayakla da onun için pivot demek de yanlış...Ama sizin önerdikleriniz çingen işi yani sadece görüntü var ses yok...

Misal Ronaldo iyi bir forvet size göre bence beş para etmez zira kariyerinde aldırmış olduğu tek bir final yok son avrupa şampiyonasında da ağlayarak çıktı...aynı şey orta sahada da var hani nerede messi? Er meydanı yine kurulacak ve yine ronaldo, messi, agüero gibi soytarılar rezil olacak...

Şu animasyonu hatırladınız mı üstat son dünya kupasında yapmışlardı soytarılas sözüm ona yıldız ve robotlara karşı futbolun rubunu koruyorlardı dikkat ettiyseniz tek bir alman oyuncu yok bu animasyonda...Sonra ne oldu robotlar yani almanlar bütün bu soytarıların ecdadını doğrulttular...

Dikkat edin reklam veren Nike...Yani kapitalizmin oyuncağı olsun istiyor küresel sermaye ve futbolu dikey olmaktan çıkartıp yatay hale çevirmek istiyorlar...Bir de akıllarınca Adidas'a çakıyorlar...Oyuna gelmeyin zira Futbol sahası dikdörtgen mecburen dikine oynanacak, orta yapılacak, gol vuruşu olan forvetler olacak, fizikli futbolculardan kurulu disiplinli takımlar kazanacak çingen messiler çakma ronaldolar değil...Hürmetler...
Bu yaklaşımınla koca bir takımı çöp etmiş oluyorsun.

İspanya nasıl 3 turnuva üst üste aldı peki? Sonuncusunda Fabregas forvet oynuyordu sanırım bu ilk lafım.

İkincisi Messi ve Ronaldo milli takım anlamında şanssız adamlar çünkü takımları öyle ahım şahım olmadı hiç. Portekiz bala göte bir kupa kazandı Fransa'nın ezdiği maçta.

Muller diyorsun mesela arkada Neuer, Lahm, Kroos, Bastian vs olmasa alabilir miydi Almanya? Bir yane adam söyle Portekiz'de ya da Arjatin'de bunlara muadil? Buna rağmen Arjantin haketti o finali, Higuain ve Palacio gibi iki dangoz yüzünden. Onu da geçtim Muller ya da Klose değil, Schurrle ve Gotze bir şans golüyle aldırdı kupayı.

Dünya Kupası eskiden çok büyüktü en büyüktü ama artık en büyük bana göre şampiyonlar ligi. Gerçi o da son dönemde bozuldu biraz hakemler yüzünden ama.

Fatih'te doğdum büyüdüm şuan da sana Fatih'ten yazıyorum üstadım . Büryanı da severim . Senin gibi aziz biriyle aynı sokaklarda yürüyor olmak beni heyecanlandırmıştı azizim senin dediklerini hatırlamayayım da kiminkini hatırlayayım ? Bu futbol katilleri bu cahilleri mi okuyayım yani? Beni öldür daha iyi yiğidim Enver Paşam . Bunu da Türk televizyonlarında ilk kez açıklayacağım ki sizin gibi bir azizin söylediği sizin gündüz yürüyemediğiniz yollarda ben gece çelik çomak oynarım , körebe olurum lafınız tarafımca büyük saygıyla karşılanmıştı . Anladım ki siz düşmanlarınız için Korkunç İvan'dan bile korkuçsuzun . Yüksek müsadenizle size Saint Uğur diyeceğim hürmetler .
Lütfen gavur lafızlarını bırakalım saint neymiş mübarek de sen :) hürmetler...

Bu yaklaşımınla koca bir takımı çöp etmiş oluyorsun.

İspanya nasıl 3 turnuva üst üste aldı peki? Sonuncusunda Fabregas forvet oynuyordu sanırım bu ilk lafım.

İkincisi Messi ve Ronaldo milli takım anlamında şanssız adamlar çünkü takımları öyle ahım şahım olmadı hiç. Portekiz bala göte bir kupa kazandı Fransa'nın ezdiği maçta.

Muller diyorsun mesela arkada Neuer, Lahm, Kroos, Bastian vs olmasa alabilir miydi Almanya? Bir yane adam söyle Portekiz'de ya da Arjatin'de bunlara muadil? Buna rağmen Arjantin haketti o finali, Higuain ve Palacio gibi iki dangoz yüzünden. Onu da geçtim Muller ya da Klose değil, Schurrle ve Gotze bir şans golüyle aldırdı kupayı.

Dünya Kupası eskiden çok büyüktü en büyüktü ama artık en büyük bana göre şampiyonlar ligi. Gerçi o da son dönemde bozuldu biraz hakemler yüzünden ama.
E ne kaldı üstat o zaman kupa olarak? dünya kupası tırt, avrupa kupası tırt şampiyonlar ligi bozdu? copa libertadores mi alfa turnuva :) Üstat zaten saydığın alman oyuncular dikine oynayan muazzam topçular zaten mutabıkım o konuda...Portekiz bala göte kazandı ama ronaldo yine yoktu :)Tam da bunu diyorum...Messiye gelince Di Maria'nın tırnağı kadar oynamadı geçen dünya kupası...Ondan öncekinde de 2006'da da zavallıydı...Bu sene de sıçacak...2006-2010-2014-2018 ve hep küsüp ağlayıp milli takımı bırakıp geri döner; adam daha copa america'yı bile kazanamayan bir looooser Maradona'nın köpeği olur ancak...Maradona dikine oynayan tiki taka ritmiyle kıvırmayan dansöz değil gerçek bir dünya yıldızıydı canlı izleme şerefine nail olduğum için çok mutluyum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
E ne kaldı üstat o zaman kupa olarak? dünya kupası tırt, avrupa kupası tırt şampiyonlar ligi bozu? copa libertadores mi :) Üstat zaten saydığın alman oyuncular dikine oynayan muazzam topçular zaten mutabıkım o konuda...Portekiz bala göte kazandı ama ronaldo yine yoktu :) Tam da bunu diyorum...Messiye gelince Di Maria'nın tırnağı kadar oynamadı geçen dünya kupası...Ondan öncekinde de 2006'da zavallıydı...Bu sene de sıçacak...2006-2010-2014-2018 ve hep küsüp ağlayıp milli takımı bırakp geri dönme adam daha copa america'yı bile kazanamayan bir looooser Maradona'nın köpeği olur ancak...Maradona dikine oynayan tiki taka ritmiyle kıvırmayan dansöz değil gerçek bir dünya yıldızıydı canlı izleme şerefine nail olduğum için çok mutluyum...

zart diye gecirmissiniz sn ustad

E ne kaldı üstat o zaman kupa olarak? dünya kupası tırt, avrupa kupası tırt şampiyonlar ligi bozu? copa libertadores mi :) Üstat zaten saydığın alman oyuncular dikine oynayan muazzam topçular zaten mutabıkım o konuda...Portekiz bala göte kazandı ama ronaldo yine yoktu :) Tam da bunu diyorum...Messiye gelince Di Maria'nın tırnağı kadar oynamadı geçen dünya kupası...Ondan öncekinde de 2006'da zavallıydı...Bu sene de sıçacak...2006-2010-2014-2018 ve hep küsüp ağlayıp milli takımı bırakp geri dönme adam daha copa america'yı bile kazanamayan bir looooser Maradona'nın köpeği olur ancak...Maradona dikine oynayan tiki taka ritmiyle kıvırmayan dansöz değil gerçek bir dünya yıldızıydı canlı izleme şerefine nail olduğum için çok mutluyum...
Bence izlediğin döneme göre duygusal yaklaşıyorsun.

Orada demek istediğim ilk ŞL sonra DK artık. Eskiden DK herşeyin üstündeydi. Messi - Di Maria kıyası yanlış keza Di Maria tek maç iyi oynadı açıp izlesin herkes ki Messi olmasa muhtemelen gruptan çıkamazlardı.

Almanya'nın o başarısı komple takım olmak sayesinde geldi, her bölgelerinde çok iyi oyuncular vardı. Yedekleri dahi şahaneydi ve en önemlisi yakın zamanda ŞL kazanan bir ekipti. Mesela şu anki Almanya'nın şampiyon olma şansı daha az o döneme göre.

Kısacası 2014 Almanya winnerlar kazanıra bir örnek olabilir ama golcüler kazanıra olamaz. Golcüler ve loser karakterliler kaybettirir diyebiliriz hayatında tek kazandığı kupa lig kupası olan Higuain'i baz alırsak.

Messi-Maradona kıyasına gelince bence gereksiz bir karşılaştırma. Elle attığı gol olmasa ya da İtalya'da o dönem 6 senede 3 kez hiç şampiyon olmamış takım şampiyon olmasa ki o dönemki futbol şu döneme göre çok temposuz olmasa belki kıyaslayabilirdim neyse mevzu da bu değil zaten.

Lütfen gavur lafızlarını bırakalım saint neymiş mübarek de sen :) hürmetler...
Ben 4-5 yaşlarındaydım yazlığımız vardı yanılmıyorsam Güzelce'de . Bir kertenkele vardı devamlı bizim eve gelir çok tatlı bir şeydi . İsmini mübarek koymuştuk . Bana onu hatırlattın bu söylemlerinle Mübarek . Mübarek demişken Moubarak Boussoufa nasıl topçuydu Mübareğim sen topçunun de popçunun da iyisinden anlarsın .

Ben 4-5 yaşlarındaydım yazlığımız vardı yanılmıyorsam Güzelce'de . Bir kertenkele vardı devamlı bizim eve gelir çok tatlı bir şeydi . İsmini mübarek koymuştuk . Bana onu hatırlattın bu söylemlerinle Mübarek . Mübarek demişken Moubarak Boussoufa nasıl topçuydu Mübareğim sen topçunun de popçunun da iyisinden anlarsın .
Popçudan anlamam da yahu insan haşarata mübarek der mi biz taşlardık allaha baş kaldırıyor diye kertenkeleleri :) Hürmetler...

Bence izlediğin döneme göre duygusal yaklaşıyorsun.

Orada demek istediğim ilk ŞL sonra DK artık. Eskiden DK herşeyin üstündeydi. Messi - Di Maria kıyası yanlış keza Di Maria tek maç iyi oynadı açıp izlesin herkes ki Messi olmasa muhtemelen gruptan çıkamazlardı.

Almanya'nın o başarısı komple takım olmak sayesinde geldi, her bölgelerinde çok iyi oyuncular vardı. Yedekleri dahi şahaneydi ve en önemlisi yakın zamanda ŞL kazanan bir ekipti. Mesela şu anki Almanya'nın şampiyon olma şansı daha az o döneme göre.

Kısacası 2014 Almanya winnerlar kazanıra bir örnek olabilir ama golcüler kazanıra olamaz. Golcüler ve loser karakterliler kaybettirir diyebiliriz hayatında tek kazandığı kupa lig kupası olan Higuain'i baz alırsak.

Messi-Maradona kıyasına gelince bence gereksiz bir karşılaştırma. Elle attığı gol olmasa ya da İtalya'da o dönem 6 senede 3 kez hiç şampiyon olmamış takım şampiyon olmasa ki o dönemki futbol şu döneme göre çok temposuz olmasa belki kıyaslayabilirdim neyse mevzu da bu değil zaten.
Üstat zaten dediğim gibi bir İran maçını aldırdı messi ki bir zahmet dünya kupalarında 12 senedir oynuyor bir maç aldırsın ki irana karşı :) tıpkı ronaldo'nun 14 seneden beri bir yunanistana bir de geçen turnuva macaristana karşı maç aldırması gibi bir saçmalık...Evet haklısın ki ben önce dedim zaten o sene Bayern barcayı barcalayıp kupayı almıştı rezil olmuştu barca niye? orta yaptılar müller kafa paslarıyla gollerini attı boyları yetmedi ninnoşların...Hürmetler...

Öyleyse bundan sonraki mahlasınız Hüsn-ü Mübarek mi olsa ? Ya da en azından Ronalda ve Messi adam da değildir topçu da değildir diye bir başlık açsanız forum şenlense ?
Söz iftarı açıp bir kaçak çay çakayım açacağım başlığı...Ama Hüsnü Mübarek'i sevmem ben Abdül Nasır'cıyım ben...Saddamcı, bir ihtimal de Sedat'çı...Ama asla Mübarekçi değil :) Yaşasın İttihad!!!

Söz iftarı açıp bir kaçak çay çakayım açacağım başlığı...Ama Hüsnü Mübarek'i sevmem ben Abdül Nasır'cıyım ben...Saddamcı, bir ihtimal de Sedat'çı...Ama asla Mübarekçi değil :) Yaşasın İttihad!!!
Rahmetli dedem de Saddam'ı pek severdi . Size bana çift porsiyon büryan ( bakınız çift porsiyonu vurguluyorum hatta bu iş üce bile gidebilir ) yanına da bilirim siz açık seversiniz ama iki de kapalı ayran ısmarlarsanız size dede diyeceğim .

Azizim siz Enver Sedat diyorsunuz ama Sedat demişken Sedat Ağçay tam sizin seveceğiniz tarzda bir oyuncuydu diye tahmin ediyorum .

Üst Alt