Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 6 Haziran | 20.00

sampiyonluk olursak eger taksimi sarı kırmızı renge boyayalim :D

rancikin olmaması takımı etkiler açıkcası.işimiz kolay değil tabi hakem faktörünü de hesaba katmak lazım

benim tahminim 4-2 kaybederiz seriyi(yani şampiyon olmamızı ben de çok isterim kızmayın arkadaşlar):)

rancikin olmaması takımı etkiler açıkcası.işimiz kolay değil tabi hakem faktörünü de hesaba katmak lazım

benim tahminim 4-2 kaybederiz seriyi(yani şampiyon olmamızı ben de çok isterim kızmayın arkadaşlar):)

bugünkü gibi oynayalım yeter hakemi de ülkeri de ...

Fenerbahce Ulker-Galatasaray Cafe Crown BBL Final Serisi 4 Haziran Cumartesi 19:00'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda basliyor.

başlığı düzeltsek iyi olur.

Ormaaaaaandaaaaaaaan kestiiiiiik çamıııııııııı !

Fb Püskevit yer gibi götüreceğiz sizide..

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 20.00

Baslik düzeltildi.

Ilk mac 4 Haziran'da !

en az bugünkü kadar oynayacağımızdan şüphem yok zaten.ama fb ülkerde iyi takım ve önemlisi bizden daha tecrübeli

Metin bizdede tecrübeli isimler var Tutku,Shumpert,Haluk,Ermal,Evren,Caner bu adamlar play off görmüş adamlar.

Sıkıntı yaşarsak pota altında yaşarız.Onun haricinde Shumpert karşısında Sean May veya Kayayı koyarlarsa Shumpert her maç 15 sayı bulur.Biz ribauntlarda ve pota altı savunmasında yaşarız.Ama Jerryide bu görüntüsüyle Ukicin veya Sarasın durdurması zor adam hızlı yürüyüp gidiyor.Ukicin kolunun altından geçip gider.Aslanlarımız şampiyon olsada olamasada mücadele edecek alın terini dökecek.Allah mücadele edene ve alın teri dökene hakkını verir.İnşallah şampiyonluğa ulaşırız.

Burada anahtar konu mücadele etmemiz.

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 20.00

Saha avantajı falan yok fenerin.Sayı olduğunda oleey diye bağırmaktan başka ses çıkmıyor salonda.Orada bir galibiyet bizi mutlu sona ulaştırır.Ama bizden daha iyi kadroları var,tek dezavantaj bu.Ve Ukic ve Ömer Onan´ı savunmada yemek ve bitirmek şart.

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 19.00

başlık düzenlensin ülker-galatasaray olsun

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 19.00

Tribündergi ilk maçın 4 haziranda olduğunu yazmış

edit:ilk maç 6 haziran diye aklımda kalmış :)

Üst Alt