Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 19.00

acaba oktay hoca bu seride de göksenine bu kadar süre verecek mi, ben tahmin etmiyorum , bu durumda rotasyonumuz çok dar oluyor sertaçın daha çok süre almasını bekliyorum

254580_10150273637725269_218864095268_9706041_3164259_n.jpg

4 Haziran Cumartesi 19.00 Sinan Erdem Spor Salonu

6 Haziran Pazartesi 20.00 Sinan Erdem Spor Salonu

9 Haziran Perşembe 20.00 Abdi İpekçi Spor Salonu

11 Haziran Cumartesi 19.00 Abdi İpekçi Spor Salonu

2-0 öne geçerler. 2-1 yaparız 3-1 bitirirler son macta .

Öncelikle şöyle bir şey var. Bu seride 4 yapan kazanıyor. Ümidim yok ama eğer Sinan Erdem'de bir maç kazanırsak asıl o zaman şampiyonluğa oynarız.Bizim size güvenimiz tam haydi hayırlısı.

Bu ümitsizlik niye?Bu gün ilk 2 periyotta yaptığımız savunmayı yaparsak karşımızda duramazlar

Önemli olan ise ilk maç. İlk maçı kazandık mı onlarda gerilir. Umarım hakemler renklerini belli etmezler.

Sonuç ne olucak bilinmez ama her maç son topa kadar savaşıcak bir takım olucak sahada bu kesin.

rerererarara Galatasaray Galatasaray Cimbombom

alan savunmasını herzaman yapmamalıyız. fenerin 3 lük yüzdesi genelde iyi. özellikle hırvat oyuncunun 3 lüklerine dikkat edilmeli. ben en cok o adama dikkat ederim oktay hocanın yerinde olsam..

İlk maçı değil de 2.maçı koparabiliriz.

bir taraftar olarak değilde tarafsız gözle baktığınızda, oyuncu kalitesi açısından 2 takım arasında uçurum var. bu farkı ancak yüksek konsantrasyon ve savunmayla kapatmaya çalışacağız. bu da yetermi derseniz, hadi 1 maç yetsin hatta 2 maç. ama 4 maçlık serilerde malesef oyuncu kalitesi ön plana çıkıyor. benim sporcularımızdan tek isteğim Galatasaray armasına layık olacak bir biçimde ellerinden geleni yapmasıdır, bu dediğimi yapsınlar 4-0 da kaybetse de üzülmem baş tacı yaparım. ama gelecek yıllar için armamıza, ismimize,tarihimize yakışacak bir kadro kurmanın artık zamanı gelmiştir.

NONTVSPOR yorumcuları Kaan Kural ve İsmail Şenol beni yanıltmadı ve bizle resmen JB geçip,fenerin çok rahat şampiyon olacağını söylediler.Şu şerefsizlere gösterelim gücümüzü!Özellikle Galatasaray görünümlü fenerli Kural ayı Yogi´si için istiyorum.

Üst Alt