Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 19.00

9 haziran persembe gunu drogba nin basket macinda olacagi dedikodulari var.

Ukic ve Shipp'i karşılaştırmanın mantığı ne? Biri PG, biri SG. :eek:

Ribaundlar çok kritik.Adamların en bariz üstün yeri pota altı.Ribaundlarda üstünlük onlarda olacaktır ama aradaki ribaund farkını ne kadar azda tutabilirsek o kadar iyi

Ukic ve Shipp'i karşılaştırmanın mantığı ne? Biri PG, biri SG. :eek:[/QU

sana pek katılmıyorum ikiside arada aynı işleri zaman zaman yapıyorlar, shipin bazı maçlarda şütör özelliklerini seyrettik, önceki takımında zaten bu mevkide oynuyordu unutma, bu arada ben power guard shotin guard arasındaki oyun sırasında pek fark olduğunu zannetmiyorum bu oyuncular genellikle ikisinide rahat yapan oyuncular olmalı, işte bu yüzden bile ship daha iyi oyuncu, ama beğenmediysen tutku ile karşılaştır, o zaten ukiçe açık ara fark atıyor.

Cevap: Play-Off Final 1.Maç | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4 Haziran | 19.00 | Sporma

bu maçı yenilip ikinci maçı kazanırız gibime geliyor

Cevap: Play-Off Final Serisi | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4-19 Haziran | Spormax

4 Haziran 2011 Cumartesi

19.00 Fenerbahçe Ülker – Galatasaray Cafe Crown (Sinan Erdem Spor Salonu)

6 Haziran 2011 Pazartesi

20.00 Fenerbahçe Ülker – Galatasaray Cafe Crown (Sinan Erdem Spor Salonu)

9 Haziran 2011 Perşembe

20.00 Galatasaray Cafe Crown – Fenerbahçe Ülker (Abdi İpekçi Spor Salonu)

11 Haziran 2011 Cumartesi

19.00 Galatasaray Cafe Crown – Fenerbahçe Ülker (Abdi İpekçi Spor Salonu)

Serinin uzaması hâlinde oluşabilecek muhtemel maç programı şu şekilde:

14 Haziran 2011 Salı

17 Haziran 2011 Cuma

19 Haziran 2011 Pazar

20.00 Fenerbahçe Ülker – Galatasaray Cafe Crown (Sinan Erdem Spor Salonu)​

..

sana pek katılmıyorum ikiside arada aynı işleri zaman zaman yapıyorlar, shipin bazı maçlarda şütör özelliklerini seyrettik, önceki takımında zaten bu mevkide oynuyordu unutma, bu arada ben power guard shotin guard arasındaki oyun sırasında pek fark olduğunu zannetmiyorum bu oyuncular genellikle ikisinide rahat yapan oyuncular olmalı, işte bu yüzden bile ship daha iyi oyuncu, ama beğenmediysen tutku ile karşılaştır, o zaten ukiçe açık ara fark atıyor.

Bana göre de en büyük fark PG ve SG arasında, Ukic ile Shipp bu sezonki sistemleri içinde birbirleriyle alakaları olmayan iki oyuncu. Ukic sahada olduğu sürece her hücumu o kurar, biz de ise Shipp'in hücumu yönlendirdiği olmadı daha. Jerry-Ukic, Sarunas-Tutku, Shiip-Ömer karşılaştırmaları yaparsan daha sağlıklı olur.

Ukic ve Shipp'i karşılaştırmanın mantığı ne? Biri PG, biri SG. :eek:[/QU

Point Guard o :eek:

Cevap: Play-Off Final Serisi | FB Ülker - Galatasaray C.C | 4-19 Haziran | Spormax

Serinin uzaması hâlinde oluşabilecek muhtemel maç programı şu şekilde:

14 Haziran 2011 Salı

17 Haziran 2011 Cuma

19 Haziran 2011 Pazar

Seri uzarsa biz niye 2 deplesman oynuyoruz haksizlik degilmi ?!

Normal sezonu onlar daha yukarıda bitirdiği için.

Mutlaka bugun kazanmaliyiz, cok iyi bir darbe olur. Neye ugradiklarina sasirirlar.

Allahım sen büyüksün

umarım kazanırız.

kinsey yoksa fener 9 kişilik rotasyonla oynayacak(ukic-jasikevicius-ömer-tomas-preldzic-lavrinovic-kaya-may-oğuz) , bu 9 kişinin 4ü yerli statüsünde oynuyor ve bizim rotasyonda kullandığımız gerçek anlamda power forvet bulunmadığı için 4 kısa ile oynayacağımızı düşünürsek, shumperti savunmak için fener preldzic veya toması kullanabilir ve bu durumda rotasyonlarındaki 4 uzunun hepsini kullanmaları çok zor oluyor, büyük ihtimalle shaun may'i herhangi bir maçta 5 dakikadan fazla sahada göremeyiz bu seride , dolayısıyla fenerin rotasyonu 8 kişi olarak kabul edebiliriz. Biz ise elimizdeki 12 oyuncunun 10 tanesini kullanıyoruz ancak benim en çok merak ettiğim shumpertin kenara geldiği dakikalarda oktay hoca ermal-andric 2lisini birlikte mi oynatacak yoksa haluk-caner 2lisinden birini 4 numara mı kullanacak, 2 uzunu birden kullanırsa bizim için dezavantaj olur hem ermal-andricin süreleri artacağından yorgunluk söz konusu olabilir , hem de fener elindeki uzunları rahatça kullanabilecek.

Yalniz Futbol'dan sonra Basketbol'da da sampiyon olurlarsa cok kötü olur.

Üst Alt