Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn

Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..

Bu muhtemel rakip denilen takımlar sadece yazar tarafından tehlikeli diye düşünülen isimler.

Yani şöyle demek istemiş yazar:

'' Galatasaray'ın muhtemel rakipleri arasında en zor rakipler bunlar''

Yani bunlardan çok daha kolay isimlerin gelmesi de var. İllah ki bu isimlerden birig elecek diye bişrey değil. Gelebilecekler arasında en iyi takımlar bunlar.

Yanlış anlaşılma var diye düşündüm o yüzden.

Daha bir sürü takım var UEFA'da. Bunların bir çoğunu duymamışızdır bile. Seri başı olanlar yazılmamış hiç mesela. Seri başı olanlar da zaten Sivas ve Trabzonspor'u ilgilendiriyor bizi değil.

Demem o ki bize gelecek takım %80 sayılan takımlardan biri olmayacak.

Genk'i abartmayın lütfen...

Fortuna Sittard 7 - 0 Genk ne kadar hazırlık maçıda olsa fortuna sittard hollanda ikinci ligi ekibidir...İnşAllah Genk gelir bence kolay bir tur olur...

gördüğüm kadarıyla biiz zorlucak bir ekip görünmüyor. gruplara kalırsak ve 6 maçta 4 G 2B gibi bişi çıkarırsak UEFa sıralamasında çok iyi yerlere geliriz bu sene gibimeg eliyor.

Eğer sıkıntı da olmazsa AL kupasına talibiz..

gördüğüm kadarıyla biiz zorlucak bir ekip görünmüyor. gruplara kalırsak ve 6 maçta 4 G 2B gibi bişi çıkarırsak UEFa sıralamasında çok iyi yerlere geliriz bu sene gibimeg eliyor.

Eğer sıkıntı da olmazsa AL kupasına talibiz..

1.torbadan dişimize göre bir rakip çıkarsa olabilir :) Ama gidip de Valencia, Roma çıkarsa güzel maçlar olur :)

Kupayi kaldirdigimizda zayif takimlari degil, güclü takimlari yenmis bir Galatasaray olsun istiyorum. Bu yüzden en güclüsü gelsin, yenemiyorsak isimiz yok zaten gruplarda!

iyide bildiğim kadarıyla daha torbalar belli değilki. torbalardan kasıtım su hani 5 tane seri bası 5 tane seri bası olmayan takım seciliyo sonra aralarında kura cekiyolar ya o henüz belirlenmedi. bu taımların gelme ihtimali çok az yani.7 ağustos olsun ölü konusalım bence ;)

Üst Alt