Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn

Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..

Amkar gelsin 3 seneden beri bekliyorum Rusyaya gelsin diye Galatasaray Moskova olmasa bile gideriz destekleriz.

Cevap: 4. ön eleme'deki muhtemel rakiplerimiz

Gurbetçi şaşırma,sabrımızı taşırma.:D :D Genk falan,macera aramayalım. :D Şaka maka nasıl Genk,son yıllarda pek takip edemedim kendilerini ama bi ara iyilerdi,tabi yanlış hatırlamıyorsam. :eek:

Genk bu aralar ne iyi ne kotu bizim Kayserispor iste, Genk'e 50 km uzaklikta oturuyorum, keske bu takimla eslessek maça diderdim

Bu sene bir Avusturya takimiyla mac yapsakta bende izlemeye gitsem, harika olur be.

Play off taki rakip farketmez, ama insAllah gruplarda Roma gelir :ka10:

tromso gelsınde bu sefer ıntıkam cok acı olur keıta,elano,kewell,arda,baros bu kutsal 5 lıden kurtulamazlar

Muhtemel rakipler arasında İskoçya’dan Hearts, Fransa’dan Guingamp, Rusya’dan Amkar, İsviçre’den Sion, Portekiz’den Funchal, Çek Cumhuriyeti’nden Teplice, Belçika’dan Genk bulunuyor.

Takımları değeri aşağıda renktaşlar. Bi arkadaş Guingamp'tan çekinmiş :D bakın görün hangi ligte olduğuna. En pahalısı adını ilk defa duyduğum Amkar. Kağıt üstünde parçalamamız lazım.

Hearts - 23.975.000 €

Guingamp - 15.100.000 € Bu takım Fransa 2. liginde

Amkar - 36.150.000 €

Sion - 15.800.000 €

Funchal - CS Marítimo olanı ise 25.450.000 €, CD Nacional ise 23.200.000 €

Teplice - 12.350.000 €

Genk - 28.250.000 €

Takım verileri https://www.transfermarkt.co.uk dan alınmıştır.

İskoçya'dan Hearts, İsviçre’den Sion Fransa'dan Guingamp, Çek Cumhuriyeti Teplice iyidir tam bu geçiş dönemimizde fazla zorluk olmadan kolayca hallederiz hepsi kolay lokmalar.

En iyisi iskoc takimi gelsin, ayni ingilizler gibi stadlari var öyle stadlarda mac izlemesi cok hosuma gidiyor :)

En iyisi iskoc takimi gelsin, ayni ingilizler gibi stadlari var öyle stadlarda mac izlemesi cok hosuma gidiyor :)
Aynen.Bende Hearts'ın gelmesini istiyorum.:)

tynecastle-stadium.jpg

Hearts'dan korkmayiniz olsa olsa Rus takimi biraz da Portekiz takimi zorlar digerleri karsimiza bile cikmasin.

Üst Alt