Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz !

Cevap: Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz !

Ben bu fiyatlara Poldi transferine karşıyım. O paraya iki tane gelecek vadeden canavar gibi adam alırsın. Ama kulupte topcudan anlayan, Dünya futbolunu bilen bi adam olmadığı için buda çok zor.

Ben takımda topu aldımı basıp geçicek adam istiyorum, top heryerden vuran oyuncu değil, Podolski'den lider olmaz ancak yardımcı oyuncu olur, bize sağlam bir playmaiker lazım kanat oyuncusu olarakta çalım atabilen sıfıra inip orta acabilen oyuncu, Keita - R10 gibi adamlar lazım yemişim gencini bu ulkeden kactane genc oyuncu geldide takımına fayda sagladı, Hagi, Popescu, Taffarel, Alex, Hoijdonk, Ronaldo, Zago, Giunti hangisi genc bunların TSL'in kaderi bu alıcaksın 28-32'li yaslar civarı 5-6 yıl arkana bakmaycan.

Benim anlamadığım Riera'yı ne yapacağız? Satacak mıyız? Reyes ve Podolski veya başka biri neyse.

Ben bu fiyatlara Poldi transferine karşıyım. O paraya iki tane gelecek vadeden canavar gibi adam alırsın. Ama kulupte topcudan anlayan, Dünya futbolunu bilen bi adam olmadığı için buda çok zor.

Evet evet evet Culio, Stancu, Pino gibi 3 oyuncu da alırsın o paraya. Sonrası malum.

Benim anlamadığım Riera'yı ne yapacağız? Satacak mıyız? Reyes ve Podolski veya başka biri neyse.

Reyes gelirse Kazım yedeğe geçer, Reyes sağ kanatta oynar.

Podolski gelirse Riera ya yedek kalır, ya da forvet arkası oynar Selçuk ve Melo'nun önünde. Ki daha faydalı olur serbest oynarken bence...

Çağatay başkan Reyes dışında daha sensible alternatifler yok mudur?Neden dön dolaş hep Reyes? Nerde bu scouting nerde bu devlet..

Bunu şöyle söyleyebilir hani bir reklam vardı ya 'Tamemen Duygusal' o hesap... Reyes dışında adaylar var tabi suarezin fiyatı ortada, Ambaratı FT istiyor, Ambarattta istiyor ama Keyseri ticaretini anlatmaya gerek yok... Saviola var ama son ihtimallerden, Madrid çakallık yapıyor Arda'nın taksidinden dolayı Reyesi kakalamaya çalışıyorlar...

Reyes gelirse Kazım yedeğe geçer, Reyes sağ kanatta oynar.

Podolski gelirse Riera ya yedek kalır, ya da forvet arkası oynar Selçuk ve Melo'nun önünde. Ki daha faydalı olur serbest oynarken bence...

2 si mümkün olurmu bilmem.İkisi olursa takim uçar.Reyesde eskisi gibi olursa tabi

Podolskiyi Sol kanat diye transfer edip, Riera'yı oyun kurucu oynatmak ? Sağ beke Ramos'u alıp Eboue'yi stoper oynatmak gibi bir şey olsa gerek

Podolskiyi Sol kanat diye transfer edip, Riera'yı oyun kurucu oynatmak ? Sağ beke Ramos'u alıp Eboue'yi stoper oynatmak gibi bir şey olsa gerek

Riera serbest oynamayı seven, koşmayı sevmeyen, paslarıyla etkili olabilen bi oyuncu. Bunu göz önünde bulundurarak yorum yapalım.

Genç oyuncular almamız gerektiğine katılıyorum, ama gerçek şu ki, bizim ne bir hazırlığımız var böyle bir strateji için, ne de yönetimde 18 yaşındaki bir adama 7-8 milyon Euro bayılacak yürek var.

Şu anda İstanbul'u sallayacak bir adam olan Antonio Valencia, Fransa'da dandik bir takımda 1 yıl kiralık oynadıktan sonra 5-6 milyon Euro'ya o takıma satıldı. Sonrasında İngiltere'ye 24 milyon Euro bonservis bedeliyle döndü. 5-6 yerine 7-8 biz verip almalıyız böyle oyuncuları. Yoksa Eboue'nin, Kazım'ın, ortalama oyuncuların genç versiyonlarını ne yapalım??? Ribery'yi getirmişisiz daha 4-5 sene önce. Böyle oyuncular lazım bize.

2 milyon euro'ya aldık, inşallah seneye Kazım'ı zorlar. wouwwwww....

Podolski, garanti transfer çünkü:

1. Adamın inanılmaz istikrarlı bir performansı var, hem Köln'de hem de milli takımda.

2. Yaşı çok büyük değil, 2 sene sonra satabiliriz.

3. Güçlü bir oyuncu, bizim Santos gibi ligin kasapları ezip geçemez.

4. Taraftar arkasında, kredisi çok.

5. Hem forma satışı hem de artan bilet gelirleriyle maliyetinin bir kısmını zaten ödeyecek kalitede bir oyuncu. Amrabat için forma alır mısınız? Ben almam. Podolski için? Ben alırım.

Üst Alt