Polat: "Seçim 2012'de olacak!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

Cevap: Polat: Seçim 2012'de olacak!

Abi sırf şu açıklamalar bile bizim seneye küme düşeceğimizin net göstergesidir. Bu yönetim ibra edilirse haindir onu edenler.

Yani şu haberi okur okumaz sinirlerim allak pullak oldu,gündüz okuduğum haberlerde polatın ibra karşılığında kongreyi kabul edeceğini söylüyordu.Bu ne utanmazlıktır hala gelecek vadediyo,senin geçmişin rezilliklerle dolu bizi yerin dibine soktun ee iş işten geçtikten sonra kankası azizin fenerine kollanıyo diye şikayet edip taraftarların istifa baskısından kurtulacaksın öylemi rezil başkan.Bukadarınada pes artık

Arkadaşlar eğer TT arenada il oynayacağımız maçta Polat aleyhine ağır baskılar ve söylemlerde bulunmazsak yandığımızın resmidir.Vallahi taraftar benden yana diyip kazık çakar klübe benden demesi.Hep birlikte yönetim istifaaaa.....

G.Saray başkanlığı bir aşktır. Rant değildir. 20 sene daha başkan kalmak istiyorum

Ezel izleyenler bilir, kenan selmaya aşkından tecavüz ediyor.Polatında yaptığı bu resmen.

Bizi de kuratıcak bi dayı gerek.

Seni taraftar asardı..Ne oldu İstifa İstifa dediler ne oldu??Yoksa onları Gerçek Galatasaray Taraftarı olarak görmüyormusun??Provokatör mü yoksa onlar..Git başımızdan git..Yetti artık..Adam gibi bir açıklama bile yapamıyorsun.. Taraftarlara John Benjamin Toschak geçiyorsun..Şimdi bu adam gidip 2-3 transfer yapıpda büyük başkan diyenlerde Galatasaray taraftarı değildir..

Böyle bir zihniyet olamaz.Şark zihniyeti resmen.Yok neymiş Fener gibi olmaktansa,ulen böyle her sene 3. 5. 11. olmak mı güzel yani.Adamlar ya 1. ya 2. olmadı 3.Ama senini zihniyet ya 3 ya 5 ya 11 ya sonra küme mi düşelim Polat Baskan.

"FENERBAHÇE GİBİ KAYBETMEKTEN İYİDİR"

Fenerbahçe'nin geçen sezon kaybettiği şampiyonluğa da gönder yapan Polat, "Fenerbahçe’nin geçen sene son maçta kaybettiği şampiyonluk olayını yaşamaktansa başta boyun eğmek daha iyi. 2006’da şampiyon olduğumuzda, tribünlerden ‘20.45’ sesleri yükseldiğinde bir an kendimi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yerine koydum ve bu durum çok ağır bir şey. G.saray başkanlığı bir aşktır. Rant değildir. 20 sene daha başkan kalmak istiyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Arkadaşlar bunu diyen adam Galatasaraylı falan değildir.Adam bildiğin çaşıt.Bu resmen dalga geçmektir.Bu adamın içinde Galatasaraylılık duygusu yok.Bu adamı ibra eden haindir.

su adamla soyle canli yayinda birebir tartismak icin cok sey veririm arkadas

oyle bir kin duyuyorumki artik biri ciksin soyle milyonlarin onunde tokadi bassin

ne diyorsun sen ne diyorsun aptal herif

Baskan KonustukcaBatiyorsun Bu ne Ya Bu ne Ya

Adnan Baskan 20:45 kaldin hala geri donemedin bir turlu

Kendine bir Restrart at be bir restart ver bu ne yahu

Senin mantalitene .......ne diyeyim artik

20:45 Adnan Baskan

Bu adamın yüzünden doktorlar fazla mesai yapıyor yemin ediyorum. Ömrümüzü çürüttün, ömrümüzü...

fenerliler karşımıza geçip dalga geçse bir şey diyemeyiz.Adamın vizyona bak arkadaş.

Bu adamı artık tanıyamıyorum.Yani Türkiye'de bir Spor Kulübü'nün başına geçip Futbolu ihmal ettim demek, su içmeyi unutmak gibi bir şey.

Üst Alt