Polat: "Seçim 2012'de olacak!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

Cevap: Polat: Seçim 2012'de olacak!

Bu is böyle olmiyacak. Taraftar olaya el atmali. Ama taraftarinda gücü bir yere kadar. Öyle birsey yapilmaliki, floryaya gelmeyi birakin floryaynin f sini agzina almamasi lazim Polatin.

Ibra olmasada rezil olsa aleme keske.

Bir insana bukadar kin duydumu uzun zamandir hatirlamiyorum. Allah günahlarimizi affetsin, sövmedigim küfür kalmadi kendisine.

Yanlız genel kuruldan ibra onayı çıkarsa bu Adnan Polat'ın icraatlerde iyi olduğu gösterecek.Başkan o gazla neler yapar Allah bilir.

Valla keşke futbolculara para ödeyemez durumda olsaydık da o anları yeniden yaşasaydık. :eek:

Detaylarla ilgilenmiyorum ben artık günümüzde düştüğümüz hallere bakalım.Polat'ın şovmenliğine değil.

isterse 3 sene sampiyon yapsin tarihimizin en iyi zamanini yasayalim

bu adami gorsem suratina tukururum

Artık yapılacakların bir önemi yok arkadaş.

Ben de diyorum istiyorsa seneye takım 34 maçın hepsini kazansın bu adam gitmeli.

O kadar talihsiz açıklama yaptı ki bu sezon sinirden verem olacağız.

"Fenerbahçe gibi kaybetmektense baştan kaybetmek daha iyidir" ne yahu.

Detaylarla ilgilenmiyorum ben artık günümüzde düştüğümüz hallere bakalım.Polat'ın şovmenliğine değil.

Kıvırma Merih. :) Detaylarla en çok ilgilenen sensin. Detayları bilmeden bu konu hakkında yorum yapmak zaten komik kaçar. Polat şovmen değil sadece yanlış tercihler kullandı şimdi şereceresini çekiyor. Onun en büyük korkusu kendi düzelttiği şeylerin kaymağını başkası yemesi.

Kulüp icralıkken hepsi kafasını kuma gömmüştü. Birtek Ünal Aysal ve Adnan Polat bu ağır yükün altına girdi. Şimdi herşey düzeldi. Hepsi salyaları akarak bakıyor başkanlık koltuğuna.

Canlı yayında Cimbom'a para topladı

Tabiki orasına bende katılıyorum amma Adnan Polatda beceremedi yahu

İnan Ligden düşmeye bile razıyim

AmmaYalancı başkana razı değilim

Kıvırma Merih. :) Detaylarla en çok ilgilenen sensin. Detayları bilmeden bu konu hakkında yorum yapmak zaten komik kaçar. Polat şovmen değil sadece yanlış tercihler kullandı şimdi şereceresini çekiyor. Onun en büyük korkusu kendi düzelttiği şeylerin kaymağını başkası yemesi.

Kıvıran yok.Ekonomik düzelme geyiği yapanlar 8 milyon euroya aldıkları adamı 2 milyon euroya satmazlar.30 tane adam alıp yollamazlar.

''20 sene daha başkan kalmak istiyorum'':akansular: Bu adam dalga mı geçiyor bizimle ?

Polat akıllı adam.

Çok önemli projelere imza attı.

İşin aslı çok önemli futbolcular da transfer etti. Ama futbol takımını hakikaten çok kötü yönetti. Dolayısıyla sportif başarısızlık geldi.

Ama şimdi biliyor ki o kadar projeyi bitirdikten sonra futbolda başarıyı yakalarsa tüm rüzgarı arkasına alır. Bundan sonra da oluşacak maddi gücün etkisiyle uzun yıllar başkan kalır. 2012 onun son şansı. Çok iddialı bir kadro kuracağını düşünüyorum. Ama devam edecekse bile yeni bir yönetimle olması daha iyi olur.

ahahaha:D fenerbahçe gibi kaybediceğimize baştan kaybedelim :D Böyle bi açıklama olabilirmi ya ? :D

GS li adam boyle birseyden korkarmi

aklinizi peynir ekmeklemi yediniz?

GS in basarili olmasindanmi korkuyor yani?

acik acik diyorsunki

basarida adi gecmeyecek diye korkuyor

adam olsa boyle dusunmez

acik acik diyorsunki kendi adi GS dan onemli

dedigim gibi presiplerinizi peynir ekmekle yemeyin

Bu röportajı, bugün verdiği iyi oldu. Pazar günü için ümitlerim daha da arttı...

Hala şans verelim diyorsunuz.Yapmayın.Şu cümleleri kuran adam şansı falan hakediyor.Olay icraati falan geçti.Taraftar olarak net bir duruş koymamız lazım.

Insanda biraz utanc duygusu olur yahu. Ben adnan polat olsam birakin disari cikmayi aynaya bakacak halim olmaz.

Kendisi hala eski düsüncelerle yasiyor, saniyorki 2-3 transferle iyi bir kadroyla taraftarin kalbini geri kazanirim. Aslinda kismende hakli, disardaki taraftarlarin cogunun gazi alinir. Onuda beceremiyecek ya bence neyse.

Ah ah, Allah sonumuzu hayir eylesin. Sirf yalanciligi yüzünden o makamdan indirilmesi gereken bir sahsiyet.

Polat akıllı adam.

Çok önemli projelere imza attı.

İşin aslı çok önemli futbolcular da transfer etti. Ama futbol takımını hakikaten çok kötü yönetti. Dolayısıyla sportif başarısızlık geldi.

Ama şimdi biliyor ki o kadar projeyi bitirdikten sonra futbolda başarıyı yakalarsa tüm rüzgarı arkasına alır. Bundan sonra da oluşacak maddi gücün etkisiyle uzun yıllar başkan kalır. 2012 onun son şansı. Çok iddialı bir kadro kuracağını düşünüyorum. Ama devam edecekse bile yeni bir yönetimle olması daha iyi olur.

Reis evet öyle çok iddialı bir kadro kuracak.

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kadrosunu bile kurabilir.

Ama yaptığı açıklamaların hepsinden ben utanır hale geldim.

Talihsiz açıklamalarda bulundu hep.

Üst Alt