Polat: "Seçim 2012'de olacak!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

Cevap: Polat: Seçim 2012'de olacak!

Bun söyleceğim aklıma gelmezdi ama lanet olsun 2006 şampiyonluğuna.Keşke fener 16 dk içinde golu atsaydı lan.

''20 sene daha başkan kalmak istiyorum'':akansular: Bu adam dalga mı geçiyor bizimle ?

Yapıcağı şey okadar basitki. Basit bi scouting çalışmayısla takımı yoluna sokabilecek ama 2 senedir yapamıyor kör arkadaş bu adam KÖR.. Takımın Kilit noktalarına en iyi yerlileri alıcaksın, defans,orta saha,Forvet her yerde bi adamın olucak ama bizim kanat oyuncusundan başka iyi yerlimiz yok (arda) onu geçtim 3 senedir 1 kaleci bulamazmı bir başkan ?? Parasıyla aldığı kaleci varmı ?? Para veripte aldığımız en pahalı oyuncu Çağlardı, şimdi yekta geldide biraz kurtardık şerefi. Boş beleş oyuncularla bizi kandırıp durdu 3 senedir, şimdi hala utanmadan zaman istiyor.

Şu "futbolu ihmal etmiştim,şimdi başlıyorum." muhabbeti nasıl rezil,nasıl basit bi söylemdir.

Ya bildiğin aptal sanıyor galiba taraftarı.

Zaten son 2 yıldır taksitle,bu yıllarda ödemek üzere aldı oyuncuları ki hiç biri kalmadı şuan takımda.Ve gelecek yılların gelirlerini kullanarak transfer yaptı bu adam.Son şansım deyip saçıcak bu sene de paraları.İyice dibe batıcaz.Lan biri durdursun be şu adamı.

adnan polat'a çok şey söylemek isterdim ki oturduğu makama saygım var.Koltuğa yapışmamak lazım.Kişiler gelir geçer önemli olan Galatasaray'dır.Ultraslanın dediği gibi istifa etmekte iyi bir erdem ve hizmettir.

su adamla soyle canli yayinda birebir tartismak icin cok sey veririm arkadas

oyle bir kin duyuyorumki artik biri ciksin soyle milyonlarin onunde tokadi bassin

ne diyorsun sen ne diyorsun aptal herif

Abi spor yazarı haber spikeri ünlü falan değil dediğin gibi bir taraftarı karşısına koyacaksın tek laf edemez ağzını bile açamaz...

İstifa etmesini erken seçime gitmesini falan da istemiyorum artık. İçin soğumaz vallahi. İmza toplanacak ya da pazar günü ibra edilmeyip rezil kepaze olarak başkanlığı bırakacak anca öyle içim soğur...

Hala daha çıkmış yok fenerin yerinde olmak istemem yok son dakkada kaybedeceğime baştan havlu atarım. Sen Galatasaray'sın ya böyle ahmakça lafları etmek yakışıyormu? Futbolla ilgilenememiş Allah'a çok şükür ki ilgilenememiş ne diyim. Bir ilgilense hepimiz ya kalp krizi ya felç geçireceğiz demekki. Federasyon başkanına tavır almışmış, lan kimse seni iplemiyorki zaten... Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok. Futbol camiasına kimsenin bizi iplediği yok bu daha hala kendini birşey sanıyor. Bizi düşürdüğü durumlara bak birde ettiği laflara bak. Madem bu kadar rahatsızdın kardeşim taa lig başındaki bursa maçında aklın neredeydi? O zaman yalakalık iyi mi geliyordu? aziz'in dibinden ayrılmıyordun ne oldu da şimdi fenere sallıyorsun? Geçti Bor'un pazarı sür eşşeği Niğde'ye.

Bu adam pazar günü ibra edilirse bütün üyelere yazıklar olsun. Demekki Galatasaray'da hainliğin cezası yok... Faruk Süren'in seneler evvel kabahati neydi o zaman adama zorla başkanlığı bıraktırdılar?

Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız kalmadı ama , küme düşme ihtimalimiz var. İbra edilmesin.

Abi spor yazarı haber spikeri ünlü falan değil dediğin gibi bir taraftarı karşısına koyacaksın tek laf edemez ağzını bile açamaz...

İstifa etmesini erken seçime gitmesini falan da istemiyorum artık. İçin soğumaz vallahi. İmza toplanacak ya da pazar günü ibra edilmeyip rezil kepaze olarak başkanlığı bırakacak anca öyle içim soğur...

Hala daha çıkmış yok fenerin yerinde olmak istemem yok son dakkada kaybedeceğime baştan havlu atarım. Sen Galatasaray'sın ya böyle ahmakça lafları etmek yakışıyormu? Futbolla ilgilenememiş Allah'a çok şükür ki ilgilenememiş ne diyim. Bir ilgilense hepimiz ya kalp krizi ya felç geçireceğiz demekki. Federasyon başkanına tavır almışmış, lan kimse seni iplemiyorki zaten... Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok. Futbol camiasına kimsenin bizi iplediği yok bu daha hala kendini birşey sanıyor. Bizi düşürdüğü durumlara bak birde ettiği laflara bak. Madem bu kadar rahatsızdın kardeşim taa lig başındaki bursa maçında aklın neredeydi? O zaman yalakalık iyi mi geliyordu? aziz'in dibinden ayrılmıyordun ne oldu da şimdi fenere sallıyorsun? Geçti Bor'un pazarı sür eşşeği Niğde'ye.

Bu adam pazar günü ibra edilirse bütün üyelere yazıklar olsun. Demekki Galatasaray'da hainliğin cezası yok... Faruk Süren'in seneler evvel kabahati neydi o zaman adama zorla başkanlığı bıraktırdılar?

arkasina teneke baglayip yollarlar insallah

Beyler yok mu uyandıracak biri şu camiayı.Yemin ediyorum ben hayatımın merkezini Galatasaray yapmış biriyim.Sevgilim beni aldatsa, anam babam sokağa atsa bu kadar üzülmem.Resmen içerden hançerleniyoruz.Şu açıklamalar nedir beyler?

Beyler bu adam kalırsa sonumuz çok kötü olacak.Bir zamanların Leeds United'ı,İtalya'nın Genoa'sı gibi.Eriyip gideceğiz.Asla büyüklüğümüz kalmayacak.

Beyler ben o güzel ve güneşli günleri göremeyeceğimizi düşünüyorum.Resmen ağlıyorum şu anda.Yazıklar olsun.

Arkadaşlar sakin olun.Olaya iyi yönden bakın.

Bunu demese büyük ihtimal ibra edilecekti ve kendisinin seçime gitmesi beklenecekti.

Bunu demediği iyi oldu.İbra edileceğini artık düşünmüyorum.Seçim olur yani.

Bu zaten belliydi.Daha başından söyledik Adnan Polat seçim kararı almaz diye.Çünkü yaptığı her konuşmasında bunu dile getirdi.Hepimiz de şahit olduk.

Beyler yok mu uyandıracak biri şu camiayı.Yemin ediyorum ben hayatımın merkezini Galatasaray yapmış biriyim.Sevgilim beni aldatsa, anam babam sokağa atsa bu kadar üzülmem.Resmen içerden hançerleniyoruz.Şu açıklamalar nedir beyler?

Beyler bu adam kalırsa sonumuz çok kötü olacak.Bir zamanların Leeds United'ı,İtalya'nın Genoa'sı gibi.Eriyip gideceğiz.Asla büyüklüğümüz kalmayacak.

Beyler ben o güzel ve güneşli günleri göremeyeceğimizi düşünüyorum.Resmen ağlıyorum şu anda.Yazıklar olsun.

Kanseri yenmek için tedaviden daha çok umutlu olmak önemlidir. Ama bu adam umutları bile öldürmeyi başarıyor.

Üst Alt