Polat'ın sildiği isimler! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'ın sildiği isimler!

Cevap: Polat'ın sildiği isimler!

bu haber dogruysa ki umarim dogrudur yazin transfer donemi bizim icin cok renkli gececek demektir.. simdiden nobet tutsak mi ne yapsak? :lol:

Adnan Polat'ın bunları yapacağına inancım yok sezon başı temizlemeleri lazımdı kadroyu rijkaard gideceğine onların gitmesi lazımdı madem mustafa ayhan aydın gidecek hakan servet barış'da eklensin listeye

En büyük transferi yapmış oluruz.Es-es ten Sezer Öztürk'ü alırlar inşallah, yaz transfer döneminde.

Bugünlerde duyduğum en güzel haber.Birde yanlarına Balta yı alırız oleyy:uyy::f50::yoji::m26::m26::m26::m26::m26:

Hiç sevinmeyin. Her ne kadar Barış, Ayhan, Sarp'dan daha beter futbolcu bulmak imkansız olsa bile bizim yönetim bunuda başarabilir :) Gitmeleri bizim için çok önemli ama yerlerine alınacak futbolcularda bir o kadar önemli. Ve ben bu konuda bizim beceriksiz yönetime hiç güvenmiyorum :) İnşallah yüzümü kara çıkarırlar.

Bu haberin dogruluk payi olsa bile, ben senin hicbir lafina inanmiyorum Baskan (bunun suclusu da sensin!).

Sana güvenim kalmadi ve bence o listeye kendi adini da ekle. Hatta en üste.

Kredin tükendi. Game Over.

+ Bahsedilen adamlar (arti HAKAN BALTA) senelerdir catir catir anti-futbol oynuyor , ve sen bunu yeni mi görüyorsun?

İşte ipi çekilen 4 oyuncu!

G.Antep maçı sonrası, “G.Saray formasını haketmeyen futbolcular var” diyen Başkan Polat; Ayhan, Mustafa, Aydın ve Barış’ı gözden çıkardı.

Bu sezon istediği sonuçları alamayan ve şampiyonluk şansını yitiren Galatasaray’da sezon sonunda yine büyük bir kadro değişikliği yaşanacağı öğrenildi.

Özellikle başkan Adnan Polat’ın kupada Gaziantepspor’a karşı alınan yenilgiden sonra, “Galatasaray formasını haketmeyen futbolcular var” şeklindeki sözlerinin anlamı yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Polat’ın oyuna girdikten sonra hiçbir katkı yapmayan Aydın Yılmaz’a çok tepkili olduğu ve bu genç oyuncu ile sezon sonu mutlaka yol ayrımına gideceği öğrenildi. Adnan Polat’ın, Ayhan Akman’ı, Bursaspor maçında gördüğü kırmızı kart sonrasında tamamen sildiği ve bu oyuncunun yanı sıra Mustafa Sarp ve Barış ile de bu sezon sonunda yol ayrımına gideceği kesinlik kazanmaya başladı.

Kaynak: Hürriyet

İnş.haber doğrudur kaynak hürriyet ama nabalım bi umut.. :)

Üst Alt