Üye Görüşü - Prandelli'ye Güveniyorum, Şampiyon Olacağız! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Prandelli'ye Güveniyorum, Şampiyon Olacağız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, bu adamın arayış içinde olması çok doğal. Kazanmayı seven, bizi mutlu sona götürecek olan adam Prandelli'dir. Zaten tüm medya ve şikeci yalakaları Aysal'ı yollayıp onunla birlikte Prandelli'nin de gönderilmesiyle sonu gelmez bir kaosa sürükleneceğimizi bildiğinden bu kadar üstümüze oynuyorlar. Allah aşkına bir olalım, birlik olalım. Bu adama inanalım, bu adama güvenelim. Bu adamda bu meziyet,bu yetenek,bu taktik bilgisi var. Şikecilere malzeme vermeyelim, Galatasaray her zaman zirveye oynar, her zaman birincilik için savaşır.

Bu geceyle birlikte futbolcularımızın da kenetlendiğine inanıyorum, biz de kenetlenelim. Aysalcı-Terimci ayrılmayalım, çok klişe ama sevdamızın adı Galatasaray. Ben inanıyorum sezon sonu şampiyon olacağız, ama yalnızca biraz sinerji, biraz birliğe ihtiyacımız var.

ByfDJTcCcAA3bmP.jpg

Hocanın arayış içinde olduğu kesin,bir de üstüne yabancı sınırı denen bir bela ile birlikte kafasının karıştığı açık. Lakin bunun için destek alabilir ve form düşüklüğü gösterenleri kızağa çekip biraz daha adaletli olabilir.

Aysalcı-Terimci muhabbeti tam antuluk, o kısma katılıyorum. Galatasaray taraftarına bu bölünmüşlük yakışmıyor.

Inşallah. Hocaya güveniyorum bende ama ortama güvenim yok. Ortam derkende sadece komşunun yaptığı pisliklerden söz etmiyorum.

Hazırlık kampındaki yaptıklarıyla bana da güven vermişti. Ama artık durum tam tersi. Gidişat hiç parlak değil.

Isin kötüsü Aysal aday olmazsa, ki olmayacak, bu adam da gidecek maalesef:(
Yeni hoca gelene kadar, sistemini oturtana kadar fln sezon biter
Vizyonsuz bir yerli hoca olacagina her türlü Prandelli derim

Melo stoper oynuyor, Sneijder ön libero. Bu ortamda başarı imkansız :red: Takımın en önemli iki silahını öldürmek demek bu.

Yürgen klopp gibiydi bugün prandelli arada cozutsada beklemekte fayda var hoca kovmak çözüm olmuyor mağlesef yeni yönetimde belli bir süre vermeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt