Üye Görüşü - Prandelli'ye Güveniyorum, Şampiyon Olacağız! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Prandelli'ye Güveniyorum, Şampiyon Olacağız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Melo stoper oynuyor, Sneijder ön libero. Bu ortamda başarı imkansız :red: Takımın en önemli iki silahını öldürmek demek bu.
renkdas sana bi soru sorabilirmiyim? sen maci izledinmi? sneijder bu sezonki en iyi macini oynadi. bizim en büyük sorunumuz (kanatsiz system'den haric) sneijdere top gitmiyordu ve o yüzden ilerde tehlikeli olamiyorduk. bugün sneijdere az cok defanstan cikan toplarin tamami sneijdere gitti ve tek top yetenegi oldugu icin biraz olsa bile hizli oynadik.

2013 sezonuna kötü başlayan meloyu devre arası gönderelim diyodu bu taraftar.şimdi antrenmansız ve fizik olarak hazır olmayan dzemalli ve pandeve laf atıyo.yeni gelmiş hocasına daha 3.haftada gitsin diyo.

tuttuğunuz takım çok büyük bi takım ama siz de bu büyüklüğe yakışan şekilde bi taraftar olun lütfen.

Adamsın adam +1905 :hat:

Arsenal maçından sonra burda güven mesajları yazan arkadaşları tekrar görelim...

Arkadaslar çok zor birşey değil ya gördüğünü yorumlamak.

Kaç tane resmi maç geçdi. Benim hepsinde gördüğüm aynı şey.

1.si==>Takım 70 den sonra koşamıyor. 7 oyuncu ceza sahasında alan savunması yapıyor.
Rakip takım elini kolunu sallayarak geliyor ceza sahasına kadar.

2.si=>>Takımın hucum planı taktiği stratejisi yok. Ezbere oynuyor tamamen bireysel ayakların ne yapacağına bağlı.
Defansın arkasına topu at burak koşsun.

Bugünkü maçda kornerden attıgımız gol ve penaltıdan başka tehlikeli olan tek pozisyonumuz burağın karsı karsıya sağ içe yaptıgı şut ve kalecinin kurtarması.
unuttugum en fazla 1 tane vardır.

Adamların 2-1 den sonra bile maçı 2-2 ye getirecek 2-3 tane mutlak gol pozisyonu var.
ilk 15 dakika karsı karsıya kaçırdıkları 4 pozisyon var.

Düşünün şu istatistikleri...

Sivas gibi açık oynayan kapanmayan oynamak isteyen bir takıma karsı sadece 1-2 tane pozisyon bulabilmişsin.
Karşılıgında 5ten fazla %100 lük pozisyon vermişsin..

Daha neden bahsediyorsunuz ?

Eskişehirin yaptıgı gibi rakip azıcık kapansa bizim takım pozisyona giremiyor. Tek yaptıkları defans arkası burağa pas atmaya çalısmak yada boş orta.
rakipde 6-7 kişi ile savununca tek pozisyon vemriyor...

Siz hala iyi oynadık diyorsunuz. Yapmayın gözünüzü sevim...

Arsenal böyle açık alan bu kadar pozisyon bulsa affetmez....

İtalyan zihniyeti ile olmaz olmuyor.

Bu takımın 442 ye dönmesi. Burakın kesinlikle Pandevle yanyana oynaması gerekiyor. Burak top tutamıyor pas atamıyor o işi pandev yapmalı.

4-4-2 ye dönemden bu takımın şampiyonluk görebileceğini hiç sanmıyorum,

burda sadece dizilişi de kastetmiyorum, hem diziliş hem oyun sistemi bu olmalı, kanatsız bi oyun düşünülemez..

Siz prandelliye degil 2-1 in vrdigi gaza guveniyorsunuz.. ulan su hale bak k.ci kirik sivasi evimizde guc bela yeniyoruz millet gaza geliyor.. 4-0 falan yensek sampiyon olurmusuz.. hadi skora bakmayalim su macin ozetini izlemeye utznirim adamlarin 6 net pozisyonu var yahu.. prandelliye guvenecekmisiz.. adam bir turlu su ligdeki dogru taktigimiz 4-2-3-1 i denemefi 5-4-1bile oynadik ama kadroya en uygun tzktigi oyanamadik.. oyuncu tercihleri desen bastan asagi felaket.. son 2 macin iyilerinden bruma yok yekta yok selcuk hala var hamitin kondisyonlusu cemaili var.. furkani sinani 1 dk deneme yok dusunuyorum ntrenmanda ne kadar kotu olabilirler ki 1 dk bile sans verilmefi gerci neyin sorguluyorum adzm pandevi 18 e almamis otesi var mi ? Adamin guvenilecek nesi var olcani 3 mactir oynatmiyordu millet bagira cagira duyurdu sedini tak etti kafasina buna mi guvenelim.. o olcan ki bugun maci getiren adam sen buadami nasil ve neye gore oynatmazsin prandelli efendi.. siz guvenmeye devam edin olur da 2 kanat oyuncusuyla cikmaya karar verirse selcuku kesmeyi dudunurse ben de guvenirim ama bu duz kafali adamin oyle birsey yapacafini sanmam..

Abarttim belki ama acayip doluyum 2-3 haftadir sonu gelmeyen yanlislar.. sanki orta okul cocugu yonetiyor takimu yeniliyorsak umut giriyor forveti ciftliyoruz.. yeniyorsak ne kadar agir top suremeyen adam varsa oyuna alip kapaniyor.. futbol bu mu beyler cocuk mu kandiriyoruz.. yenikken forver alfik mi mac mi donecek devamli.. plansizlik bzskz birsey degill.. gecen hafta chelsea 1-0 onde city 10 kisi city hocasi orta sahaya lampardi aliyor..bilincli taktik budyr iste yeniksen illa forvet almana gerek yok bir kanat sokaarsin oyuna veya takomi hareketlendirecek bir orta saha ..ama nrrde grrideysek olk hamle sno ya da bruma cikar umut girer. Takilin en yetenekli oyunculari cikar en yetenekdizi girer... ve bu adam 2 aydir takimla antrenman yapiyor anlamiyorum umutu hamiti taniyamamis mi hala. 1 hafta colak giriyor 1 hafta hamit hani furkana ne zaman sira gelecek... yasin denen adama oynadigi her dakika forma 5 beden buuk geldi eli ayagina dolasti balikedire bile hala adami israrla 18e alip pandevi almiyor.. allah akil fikir versin ne diyeyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eskisehir´den sonra beraberlige ragmen övmüstüm ama oradan beri beni hayal kirikligina ugratiyor. Yeni gelmis o yüzden tercihlerinden dolayi elestirmiyorum 14. haftaya kadar, ama Parma ve Fiorentina dönemindeki Prandelli bu degil. Umarim bu macin skoru yanilmat, bu galibiyet tamamen fools gold dur...

Ayni arayislara mancini de girmisti ve olmayacagini anlamisti

prandelli belli ki gecen sezonun kasetlerini izlememis

bugun sivas'a tam 8 tane 100%'lük pozisyon verdik

Cok sansliydik yoksa agir hezimet almistik

bence vakit kaybetmeden yollanmali zararin neresinden donsek kardir

ezik ve mahkum oyunla mı şampiyon olacağız ??? dün şansa kazandık prandellinin oyuncu değişikliklerini hiç beğenmiyorum

''şampiyon olacağız'' kısmı hariç geri kalanlarını görüp dile getirmekte çok haklısın Oğulcan.Takım şuan 1 ay geride hala ağustos ayı seviyesinde, umut vermesi için dha ok çalışması yol alması gerekiyor.

maç 2-0 iken kontradan golü biz atmamız gerekirken kontradan golü biz yiyoruz. zor mu zor brumayı alıp 4-4-2 ye veya 4-4-1-1 e dönmek. bence oyunu hiç okuyamıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt