Üye Görüşü - Prandelli'ye Güveniyorum, Şampiyon Olacağız! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Prandelli'ye Güveniyorum, Şampiyon Olacağız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar abiler,kardesler... Çok güzel bir yorum gelmiş, teknik adamı kovmak çare olmuyor diye. Aynen öyle güvenip beklememiz lazım bu adam olacak, şampiyon olacağız. İnancım tam, takımı kaosa sürüklemeye gerek yok yeni bir hoca intihar olur şu saatten sonra

Su lafin bildigin deli cesaretidir.. neye gore guveniyorsun yahu bala 2-1 yendigiliz maca mi futbolcular istekliydi sadece bu ama buna ragmen kalelmizde 5 tane net pozisyon gorduk
. Ulan su takima hoca koyma su istekle oynasinlar zaten evimizde herkesi ueneriz birsey yapmaya gerek yok.. ama bu aciz adam kendi kzndine oynayacak takimi bile tokezletiyor.. yahu 3-5-2 ymis 5-3-2ymis fanteziye ne gerek var.. ortaya yekta melo sneijder kanatlara olcan bruma ileriye burak.. defans kale belli zaten.. su kadroyu kac kez gorduk 1 dk bile gormedik.. anlamiyorum hadi adam ligi cozemedi bir allahin kulu da hoca burasi italya degil gs bu ligin kafa takimi.. koy 2 kanat formsuz selcuku kes hrrsey cozulur zaten.. selcuku izledikce buraka olan kizginligim azaliyor adamda iyi kotu istek var toparlanma var ama bu beyefendi ayni tss ayni hamam.. sozde orta saha aliyoruz hamitin modifiye sekli cemaili oluyor.. tamam ileriyi dusunuyor amq dinamizm 0 yahu topla 2 metre gidemiyor
. Yekta selcukla cemailiyi top diye oynar samimi soyluyorum adam hem mucadeleci hem de topi alinca devamli dikine gidiyor ya da pas atiyor.. dusunun ortada melo yekta ikisi de dikine gidebilen topi bilen adamlar.. resmen fark yaratiriz.. bruma olcan ikilisi cok basarili olur bu sistemle ..3 stoper oynuyoz da ne oluyor 5-6 tane net pozisyonn veriyoruz bitakalim da yefigimizin fazlasini atalim

Gndermek care degil her gelen kendi istedigi oyuncu, oyuncular getiriyor, ve yabanci zimbirtisindan oynatamiyor kadroya dahi alma sansimiz olmuyo. Gereksiz o kdr oyuncu var hepsi kirada ve maaslarina kadar kulup karsiliyo.
Bende destek olma taraftariyim, istedigimiz oyun olmasada kenetlenme adina ilk adimi attik, insallah bu sekilde devam eder. Bugun stata giden taraftarlara da tesekkur etmek gerek, mac basidan itibaren herseyi unutup sadece destek oldular. Bu bi baslangin olsun, hersey istedigimiz gibi gider umarim..

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kotu hoca.. baska aciklamasi yok iyi bir hoca su takimi bu kadar rezil hale getiremez.. ersun yanal yahut denizli hatta yilmaz vural sadece cesur davransin bu kadro sampiyon olur.. cesurdan kastim formsuz adami kesme cesaretidir.. zaten o adamlarin hepsi de bruma ve olcani beraber oynatir .. en cok baskana kiziyorul manciniden bile kotu bir tercih yapmis.. alman hollanda ekolu beklerkrn su olaya bak ya saka gibi.. mancininin elinde sadece formsuz drogba vardi ne saglikli bir bruma ne tarik ne olcan ne formda chedjou gecen yilki rezil takimdan sonra bu takimi oynatamamak buuk basari cidden.. cemaili gibi hatali transferlere ragmen gayet iyi bir kadromuz oldugunu dusunuyorum tabi lig icin slde burakla en fazla 2. Tur olur ki o bile cok zor buyuk bir kura sansi lazim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Genelde inanıyorum ile başlayan yorumlar yaparım fakat bu adamın oyuncu değişiklikleri.Oyuncu tercihleri beni çıldırtıyor.
Bu kafayla yapamayacağı kesin.Kafa değişirse olabilir.

Prandelli'den cok memnun degilim ama bizim taraftarin begenisini kazanmis ve gelirse guvenecegi 5-6 teknik direktor var dunya futbolunda. Prandelli de maalesef onlardan biri degil.

Ben de güveniyorum. Prandelli'yle şampiyon olur bu takım.

Bugün ayrılsa yerine Terim gelmeyeceğine göre bu sezonu kaybederiz.

2013 sezonuna kötü başlayan meloyu devre arası gönderelim diyodu bu taraftar.şimdi antrenmansız ve fizik olarak hazır olmayan dzemalli ve pandeve laf atıyo.yeni gelmiş hocasına daha 3.haftada gitsin diyo.

tuttuğunuz takım çok büyük bi takım ama siz de bu büyüklüğe yakışan şekilde bi taraftar olun lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt