Pro Evolution Soccer 2011 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2011

Cevap: PES 2011 çok konuşulacak!

PC için konuşursak, PES kötü, Fifa berbat.Konsollarda Fifa oynamak bir türlü nasip olmadı, gerçekten göklere çıkarıldığı kadar var mı merak ediyorum doğrusu.

Şu Allah'ın belası İngiliz spikeri değiştirmesi lazım Konami'nin."Possibilityyyyyy, Headeeeerrrrrrrr" diye bağırması yok mu, kafa atasım geliyor ekrana.:)

Şerefsiz fifa pc ye de ps3 deki gibi oyun yapsa pes in esamesi okunmaz ama fifa 2002 gibi oyun yapıyorlar pc ye.

uzun süredir fifa oynamadığım için kıyaslama yapamam

ama ps3teki pes 2010 falan çok kötü

oynanılabilirlik çok düşük

grafik hiç umurumda değil

playstation 2 için ise pes 2010 2009 2008 de hep pes 6 daki oyun motoru kullanılıyo

bana göre en güzel oynanılabilirlik pes 6nın oyun motoruyla karşımıza gelmiştir

onun için bana göre şuan en iyi futbol oyunu ps2 de pes 2010dur

hem güncel kadrolar hem yeterli grafik hemde mükemmel oynanılabilirlik...

PC = PES

PS = FİFA'mış hiç oynamadım ama öyleymiş.

Ancak Biz burada çoğu insan pcde olduğu için ve ben sahsen pc de oyun oynadıgım için PES Forever.

PS'de hiç Fifa oynamadım,Fifa 2000'lı yıllarda hep Pes tarafından ezildiği için hala bana ezik gibi geliyor :D hiç bir zamanda bu hissi benden yok edemeyecekler.

FORZA PES.

Fifa'da oyuncuların içinden geçilirken,Pes'de manuel taktik yapıp klasik sistemlerin dışına çıkabiliyorduk :)

Fifa'ya sadece kare tuşu ile rövaşata çekilirken,Pes'de L2 + yön kombinasyonları yapman gerekiyordu :)

Fifa dediğiniz oyunun ilk önce fizik motorunu değiştirmeleri lazım o ne öyle balon gibi toplar, topun vuruştan sonra ki hareketleri felan hiç gerçekçi değil ayrıca saha grafikleri de iğrençtir hiç gerçek saha hissi vermez

Üst Alt